Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

verbal

Poté, co si dříve od přirození naprosto rozkokošná Bekinsdejlka nechala transplantovat xicht, aby vyjebala s časem, a na hlavu ji přišili úplně jinak vypadající zbotoxovanou a přemejkapovanou padesátiletou školačku s ochrnutými mimickými svaly, nejen, že mě teď nočně moří skoro více než podobně zpotvořená Zombíkidmenka, ale mám při jejím současném sledování i takový dost divný pocit. Jako bych kdysi děsně toužil vyprcat transvestitu. A ke vší té traumatizující hrůze její nejnovější notně přefiltrované a zoufale přitroublé instapózování filmově teoretická věda jednoznačně definuje odborným termitem „Sterilní a nezáživná kokotina“. Už Katku asi nemyluju! ()

Lima

No jo, ostrý holky a hloupí mužští trubci, to dnes v Hollywoodu frčí. Navíc Tanya Wexler má ponětí o tom, jak se točí akční žánr, asi jako já o vaření, nebo o tom, jak se štupují ponožky. Ale na rozdíl od ní, která není v tomhle femi terroru schopna sesmolit jedinou zajímavou akční scénu, já aspoň zvládnu ukuchtit vajíčka natvrdo :o) Její předchozí ´Vrtěti ženou´ byl velmi příjemný, decentní snímek, ale páni kravaťáci, opravdu necpětě za každou cenu ženy někam, kde se necítí komfortně (čest vyjímkám jako Kathryn Bigelow). __ PS: Botox tentokrát nenadělal větší škody jako u kolegyň (Nicole Kidman že pozdravuje), Beckinsejlka je pořád hot. ()

MrHlad

Svým způsobem fascinující film. V každé scéně je něco špatně, ale v každé něco jiného nebo nějak jinak. Možná to byl záměr a jde o umění, ale podle mě je to spíš obyčejná nezvládnutá hovadina. ()

choze

Nejhorší je srážka s blbcem a pro blbce je pak nejhorší srážka s Lindy (Beckinsale). Protože tu každý blb okamžitě vytriggeruje k výbuchu zběsilého a brutálního násilí. A i když díky speciální elektrošokové vestě zrovna udrží nerva a pěsti na uzdě, aspoň si představuje, co by dotyčnému udělala. Což je dost zábavný koncept, který oceníte tím spíš, čím víc lidí vás v reálném životě sere. A hlavní hrdinka je i díky Beckinsale sympaťačka (Stathamovi by to samozřejmě člověk věřil víc a našly by se i zajímavější herečky), takže bych si to klidně dokázal představit i jako seriál o několika řadách. Narozdíl od tvůrců, kteří z toho dokázali vytěžit jen dějově i akčně zcela zapomenutelný akčňák, který aspoň trochu zachraňuje svižné tempo, stírací slovní výměny a občasný nápad (házení miminy v porodnici). Po otravném trajleru jsem čekal něco mnohem horšího, tohle hladce zapadne mezi ty ostatní průměrné báchorky o zabijákyních z poslední doby (Ava, Výbušnej koktejl, Protégé, Kate). ()

Eliott

Film, který ocení spíše mužští diváci, neboť je plný akce a hlavně na plátně 90 minut poskakuje šílená, ale překrásná blondýna. Příběh sice není nic moc a přímočaře držíce svého plánu se blíží ke svému předvídatelnému konci, ale propracované bojové scény s Kate Beckinsale vážně potěší. K tomu všemu je dílo díky návalům hněvu hlavní postavy přirozeně vtipné a já, ačkoli jsem váhal mezi 3-4 hvězdami se zatím přikláním k lepšímu průměru (k rozhodnutí pomohlo i celkové podhodnocení tohoto filmu) . 70% ()

Botič odpad!

Je mi stydno úplně za všechny, kdo v tomhle hrají a nechápu politiku Amazonu, který si tohle dílko zasponzoroval. ()

Spiker01

Kate Beckinsale je pořád kost a kdo s tím nesouhlasí, tak si v tomhle filmu toho asi moc jiného nenajde. Jasně, je to typický ženský akčňák s klasickými zvraty a nepříliš logickým dějem, mě to ale překvapivě navzdory zdrcujícím recenzím docela bavilo a 90 minut uběhlo skoro jako voda. A co víc, konečně jsem našel vhodnou hereckou polohu pro Jaie Courtneyho, přičemž to bylo v Jolt snad poprvé, co mě regulérně bavil, alespoň těch svých prvních 15 minut. Pokud si platíte Amazon, tak co se týče filmů, tak zas tolik toho na výběr není, takže klidně zkuste. PS : Susan Sarandon si skutečně mohli nechat až do dalšího dílu. ()

petero

Prekvapivo zábavný akčňák so stále dobre vyzerajúcou Kate Beckinsale kde si hlavná predstaviteľka musí dávať elektrické šoky aby nezmlátila každého kto sa jej čo i len trochu nepozdáva. Škoda toho Jai Courtneyho ktorého nemusím v žiadnom filme okrem Suicide Squad série a pri tej černoške som tiež musel každú chvíľu myslieť či to je naozaj žena a nie nejaký transvestita. ()

Davies182

Když se chceš 90 minut dívat (=slintat) na totálně hot Kate Beckinsale v pitomý kopírce CRANKu a Johna Wicka, která oběma zmíněnejm filmům nesahá ani po kotníky. [Amazon Prime] ()

mzss1

[30%] JOLT, film, který měl dobrý nápad, trochu převzatý z jiných filmů, k tomu pěknou babu Kate Beckinsale, která na svůj věk ještě pořád působí sexy a to je asi tak vše! Nic víc mě ve filmu moc nezaujalo. Neříkám, že třeba akce je točena nějak strašně, ale nebavila mě. Nějaká ta pranice atd – též nic extra. A ani mi nepřijde, že by se tu našlo nějak moc vtipných momentů. Prostě má ta ženská poruchu, že je furt nasraná na lidi a sem tam je sejme. Ani finále mě nebavilo. Chtěl jsem dát jen 1*, ale nakonec jsem se smiloval. Znám horší filmy, je tu jistá snaha, nic nelogického, prostě jsem u toho usínal, nesedlo mi to, takže asi tak … ()

IQ Tiqe

Nenáročná oddechovka, která sem tam pobaví, má spád a rozumnej náročnější divák po ní rozhodně nesáhne. Protože je to fakt vekej průměr. Jenže mně tenhle žánr sedne, mám rád Kate (byť tady je už trochu vylepšená) a její sexy hlas, a dneska se mi tenhle kousek trefil do nálady. # příběh *** | hudba *** | akce ****| napětí * | humor ** | pustil bych si znovu *** ()

kingik

Zajímavý ekvivalent k mužským akčním borcům současnosti, jež  podporuje vzrůstající trend akčních režisérek. A námět je poměrně originální a osvěžující. Ve své podstatě filmová "rodina" Johna Wicka a pana Nikdo uvítala ve svém kruhu nový přírůstek s atraktivní Kate Beckinsale v titulní roli. Ta hraje ženu s vrozenou  poruchou sebeovládání. V praxi to znamená, že když  se k ní někdo nechová  pěkně, tak si ho namaže na chleba, a to takovým způsobem, až má všechny kosti v těle roztříštěné. Zpočátku to vypadá hodně zajímavě a neotřele. Hrdinka  vede osamělý  život, navštěvuje soukromého psychiatra, co jí aplikoval na tělo vestu s elektrickými šoky, a dokonce do jejího života vstoupí nápadník, který ovšem záhy umírá. Ústřední nápad se vyprofiluje ve směsici různých drsných střetů s podsvětím. Kate dává na kokos každému urostlému chlapovi, má to spád a 90 minut rychle uteče. Režisérka Tanya Wexler se prezentuje drsnějším pojetím, bitky určitě nejsou  tak choreograficky výživné jako v mužských akčních verzích, ovšem celkem  to dynamicky šlape. A příjemně mysteriózní zápletka začne být postupem času průhledná. Na palubu se přibral Jai Courtney, Stanley Tucci i krátce se zjeví v samotném závěru Susan Sarandon. Snímek ve finální sekvenci naznačuje možné pokračování, na které už zřejmě nedojde. Ve výsledku se jedná o akční thriller s originálním námětem a solidním zpracováním. 9/10 ()

dr.horrible

Je to dostatočne zábavné, Kate nestarne a hádzanie novorodencov vždy poteší. 3* nedám, lebo to nemá vkus, ale bavil som sa. Aj keď okolo roku 2010 by som sa bavil viac. Guilty pleasure. ()

silentname

"Jolt" v sebe má potenciál, no film ako taký je spracovaný mizerne. Postavy sú zaujímavé, no príbehová línia je spracovaná ako čisté bezduché klišé, ktoré toho moc povedať nestihne. Viac-menej viete všetky dôležité príbehové zvraty odhaliť na míle dopredu. Boli momentky, ktoré ma bavili, no osobne som zhodnotil, že najlepší útok tu padol hneď v úvode, keď to schytala tá čašníčka na toalete. To bolo vysoko zaslúžené. Akčné scénky ale majú obrovské množstvo strihov, čo znižuje ich účinok, komediálne momentky nemajú nejaký extra náboj a až na pár výnimiek som sa moc teda nenasmial. Je síce pravda, že všetci herci v rámci svojich rolí robia všetko čo môžu, aby film fungoval, no na nich to nemôže byť postavené. Musia vedieť predať ten príbeh, ktorý im reálne nedáva veľa možností na to, aby z toho niečo vytrieskali. Hrozné to nie je, ale vo svete akčných filmov je toto len slabo spracovaný priemer, ktorý mal na viac. Hodnotenie: C ()

Chrustyn

Tvrdím to pořád a budu se stále opakovat. Ženy by neměly točit akční filmy, nemají pro to cit a když je klika dopadne to průměrně. Když ne, dopadne to jako Jolt. Film, který chtěl být děsně nabušený a cool. Ve výsledku je hloupý, nudný, bez jakékoliv dramaturgie a smyslu. Akce prakticky žádná a hlavní hrdinka v podání jinak snesitelné Kate Bekinsale, je jedna z nejhorších, jakou jsem v akčním žánru viděl. Průser po všech směrech. ()

Kudly4

Taková odlehčenější a ženštější verze na Zastav a nepřežiješ (2006). Film má solidní tempo, (stále) překrásnou Kate v hlavní roli, jednoduchý příběh a pár povedených, krvavých, snových scén. Ale jinak nic velkolepého se nekonalo a i akce byla později dosti nudná. Průměrný akčňák, který určitě poběží zanedlouho, jako velkofilm na Nově. ()

Lacike

Príjemný tupý výplach na úrovni Bessonoviek z čias, keď produkoval zábavné blbiny. Dejovo niekde medzi pri zemi sa držiacou Nikitou a úplne od reality odtrhnutou Lucy. Aj keď sa postavy správajú dosť neprirodzene štylizovane, tak ma bavili a dramatická stránka celkom funguje. A to sa mi trailer vôbec nepáčil a ústredné duo tu hrajú herci, ktorých fakt nemusím. Prekvapivo ale im tieto úlohy dobre sadli. Mínusom je to dnes to populárne silené tlačenie girl power a robenie zo všetkým mužských postáv totálnych idiotov, zloduchov alebo útlocitných chudákov. Technická stránka je ok, ale celý čas som mal pocit, že sledujem pilot k nejakému seriálu, takže veľa akcie tu nie je a až na jeden skutočný výbuch sa ničoho veľkolepejšieho nedočkáme. Naviac som mal klaustrofobický pocit, že minimálne polovica filmu sa odohráva na jednej ulici. Ale aspoň je to poctivé a solídne využité R-ko. Takže celkovo som spokojný. Možno pretože som mal nízke očakávania, alebo pretože som dostal som príjemný výplach aký som čakal od filmu Gunpowder Milkshake, ktorý ma sklamal na plnej čiare. 6/10. ()

Morholt

Holčičí akční béčko s nenaplněným potenciálem. Pokud jde o příběh, tak ten tak nějak do puntíku odpovídá žánru. Holka s pestrou minulostí a zatraceně velkými problémy se sebeovládáním na cetě za pomstou. Nic víc, nic míň. Co se Kate týče, tak dobrý, ale upřímně řečeno dokázal bych si na jejím místě představit jinou herečku. Možná i mladší. Největší kámen úrazu je akce. Pokud jde o krátké erkové momentky, tak je to oukej. Ale jakmile dojde na něco souvislejšího. je to mizérie, což platí zejména pro rvačku s ochrankou.  Ani tak autohonička nebyla kdovíjak zábavná. Vtip vychází tak napůl a místy je to strašně nucené. Hlášky, do kterých režisérka hlavní hrdinku nutí, se pak míjí účinkem úplně. Asi nejsilnějším aspektem je tempo, které je fakt zběsilé a umožňuje, vzdor všem negativům, pohodové sledování. 60% ()

Martin741

Reziserka Tanya Wexler je pre mna uplne neznama velicina, a to prehlad v reziseroch mam. Toto je jej treti  film - rezisersky je to zrucna rutina, hodne scen je povyberanych z filmov ako Lucy a Brutalni Nikita.  Zeby sa Katka Bekinsejl pokusila odpovedat na Dzona Vyka  ? 51 % ()