Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

drackula

Uletená, nekompromisná, adrenalínová kravina, pri ktorej som sa fakt bavil. Má to kvantum logických a neviem akých chýb, ale aj tie sú svojim spôsobom zábavné. 60% Amazon ()

Hollohlaway

Kate je pořád kus a místy je to nahláškovaný jako blázen a fakt vtipný. Ale hrozně to tlačí na pilu a chce to být tajemný a akční a hlavně děsně hustý. Jako oddechovka proč ne, pár nápadů to má, ale je to občas dost laciný a scenář je odfláklej. ()

blackkocour

Linda je na první pohled prachobyčejná, ale hezká žena, co by ztěží ublížila mouše. Ale udělal jste razantní chybu, když jste si broukali, skřípali zubama, ťukali nervózně do stolu nebo obtěžkavě dýchali při šťouchání brambor? Z Barbíny se přetransformuje do zeleného Halka, a vyjebě s tebou efektivněji než zápasník Sumo, nebo polonahý opičák z Oktagonu. Nebo tě může ještě oddělat svou plastikou, ta má více gumy než lidské kůže. Vedle těch ženských imitátorek Honzech z Wiků, je tohle jen další čtvereček do pexesa jako Ava, Hanna, Lucy, Atomic Hnoje (mé bejvalky), a dalších feministických nemancipovaných žlabab, přeoperovaných vaječníků na samčí koule, (možná tak kuličky). Někdy obdivuju, jak někdo může pořád vymyslet další nový námět, který se ani tak v premise neliší. Tohle si moc hvězd neodnese, ale líbil se mi charakter Kejty. Ovládání vzteku patří do každodenních životů obyčejných lidí jako jsem já - ajťáckých asociálů. Pokud si myslíte, že vás se to netýká, zkuste si aspoň na týden vyzkoušet, co je to práce s lidma. Homosapiens jsou druh, které já jako vačnatec nikdy nepochopím, a někteří dokážou být obzvlášť otravný. Brigáda v Tescu, v našem malém zaprděném městě, sice mě po týdnu vyrazili, ale dalo mi životní sen, za kterým si budu stát, že už nikdy nechci pracovat s lidma. Po jejich všetečných otázkách, kde najdou bezlaktózové mléko, i když vedle něj stojí, mi taky někdy hodila myšlenku, na ně vrhnout čelo s jogurtama nebo použiji svoji pěst na úkon brady. Sice bych měl asi zlomenou packu, a on by zhola nic necítil, než jemné pošimrání. Proto říkám, že film není realita, ale jen film. ()

netahlo

Strasny. Tyhle retardovany vejplachy uz jsou fakt nesnesitelny. Tady je ke vsemu od zacatku do konce videt, ze to tocila zenska, co si chce dokazat, ze to umi minimalne stejne tak dobre jako chlapi. Ale umi leda hovno. A celkem prcatelna Kate Beckinsale by nemela moc mluvit, spis polykat. ()

sedm.1

Největší předností celého tohoto filmu je jednoznačně obsazení. Akční poloha Kate Beckinsale totiž sedí už od dob Underworldu jako málokteré jiné herečce v Hollywoodu a když k tomu ještě připočtu, jak pořád ještě je neuvěřitelně sexy, uff, těžko jí odolat, nicméně ale i sympatický Cannavale, výrazný Courtney a zábavný Tucci, ti všichni tu tvoří fajn sestavu, díky které nelze v tomto ohledu této podívané nic vytknout. Jenže co dál? V jistých momentech to tedy sice chvílemi působí poměrně hodně zábavně, nápaditě a svěže, jenže celkový vývoj a zpracování zápletky už tolik nepřekvapí a ,,šokující,, zvrat v závěru je naopak až taková otřepaná klasika, že mě to vlastně až otrávilo. Akce pak není množstevně bohužel příliš, tedy alespoň na to, kolik jí být mohlo, nicméně když už se ke slovu dostane, je zábavná, přehledná a choreograficky nenudící, atmosféra mě jinak také spíš bavila, jenže ani ji nelze označit za kdovíjak přínosnou, co tu jinak chybí úplně, jsou emoce a napětí, a postrádal jsem zde i nějaký výraznější tvůrčí prvek, a to v podstatě v jakémkoliv ohledu, nic takového Jolt ale nenabízí, takže to nakonec ve výsledku působí spíš až jako taková rutina, která tedy sice neurazí, ale ani neohromí. Každopádně jako nenáročná přímočará akční jednohubka funguje Jolt dostatečně. ()

iXtr3m3

Slušný priemerný akčňák so sexi Beckinsale a dobrým castingom aj vo vedľajších úlohách (Cannavale, Tucci, Sarandon) a hlavne záporákom. Ale bola to len taká jednohubka, vedel by som si to predstaviť buď dlhšie, alebo aj druhú časť, takto sme dostali len takú malú ochutnávku toho, čo už nedostane pokračovanie. Zabudol som to hodnotiť v čase, keď to vyšlo, tak to naprávam teraz. Keď to zrovnám so svojou konkurenciou v danom roku, tak to bolo určite lepšie ako Gunpowder Milkshake, približne na úrovni Katke, ale slabšie ako Protege. ()

666Carnage

Dobrá jednohubka s velice sexy Kate Beckinsale. Akce ušla, ikdyž občas byla trochu přes čáru. Dalo se na to koukat, ale žádný zázrak se nekonal. Je to rozhodně lepší, než to co AMAZON natočil s Wahlbergem. Doufám, že takhle špatně nebudou dělat i pána prstenů. Není to úplná bída, jen je to prostě průměr. 50% ()

Ricky_CZ

Kate je mi vcelku vzácná a proto její přítomnost vykouzlila značně lepší hodnocení, než bych tomuto dílu býval jindy dal. Je to blbina, je to pro kluky a byla to i sranda... Bezduchá a pitomá... Ale Kate.. ()

Jugamaru

Další režisérka, která si chce dokázat, že má "koule" natočit akční stylovou jízdu. Snaží se to být stylové jako něco od Matthewa Vaughna nebo Guye Ritchieho ale prostě režisérce se to rozpadá pod rukami a zkrátka nemá na to. Dialogy a většina scén jsou jen cringe které prostě nepůsobí dobře a jsou jen trapné. Rádoby cool soundtrack moc nefunguje a je nehodící se. Kate je celkem sexy, ale celkově její postava je o ničem a nezajímavá, stejně tak i ostatní postavy které občas trpí nějakou retardací a musí přepnout do módu "čím více budu mluvit sprostěji tím víc diváku se zasměje a je to vtipné". Nápad jako takový cením, ale příště to chce někoho zručnějšího, co opravdu umí z toho udělat šílenější stylovou akční jízdu. Na 3* to nestačí hlavně kvůli retardovanému finále a taky hlavně kvůli jedné skutečné transsexuální postavě které, prostě to herectví nejde a cítil jsem v sobě trapnost z některých, momentu a dialogů kde to na mně působilo opravdu hrozně špatně a stejně tak akční stránka byla nic moc. BTW: Pokud bude dvojka, tak nezapomenout sebou vzít mozek, pak vybrat jinačí režisérskou sestavu a klidně i scénáristu a bude to mít potenciál. ()

Bozvav odpad!

Vzhledem k tomu, že mne pohled na plastikami zakonzervovanou Kate Beckinsale nijak zvlášť nevzrušuje, nebylo ve filmu nic, ale lautr nic, za co bych mohla dát byť jen třeba deset procent. Vlastně, když o tom tak přemýšlím, větší hovadinu už jsem dlouho neviděla. Souboje zcela mimo jakoukoliv realitu ( včetně té pararelní), zápletka je tak ubohá, až to řve, dialogy vymýšlel sloboduchý netopýr po lobotomii a vizuál je trapný. Pointu to nemělo vůbec. Prostě sračka roku 2021. Kim musí být naprosto zoufalá, když se nechala upíchnout do něčeho takového. Za mne odpad odpadů. ()

Kopi1

Další akční film u kterého je žánr komedie, když se ve filmu nevyskytne ani náznak humoru, nerozumím tomu...Film se snaží být novou verzí Cranka v ženském podání, ale ani bohužel na průměrného Cranka nedostačuje, vše je zde stupidní (dialogy, chování postav a celkově svět), ale znám i horší filmy. Kate se asi v době pandemie nejspíše nudila a Jai Courtney měl asi nejlehčí a nejpříjemnější roli v kariéře. Slabé 2 hvězdy. ()

Hapretor

KaTe Beckinsale vypadá sice hezky ale nepřirozeně ... divné ... ale přiznám se, že sem na to kouknul jen kvůli ní ... ()

zberatel

Nieje to bez chýb, nieje to dlhé, nemá to žiadny veľký wtf moment, či skvelú kameru, ani geniálny scenár. Má to ale slušný nápad, hercov, fajn vizuál ( taký mix boss level, atomic blonde,wick), pozeratelnú akciu, dobrú hudbu, potenciál na pokračovanie a hlavne stále krásnu KATE... 😊PS : Pohodová atmosféra dodáva pocit závislosti/znovupozeratelnosti ..🙂 ()