Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

Maximilianus

Zbytočný a nudný film, ktorý sa snaží byť aj vtipný, ale práve dialógy sú to najhoršie v tomto filme. Akcie málo a slabá, konanie postáv dosť nereálne. Koniec bol trochu lepší, ale stále je to slabota. 4,7/10. ()

Likan7

Tanya Wexler by chtěla natočit dalšího Johna Wicka mixnutýho s Crankem. Jenže nemá talent na reižii, má hrozný scénář, ještě horší kameramany a nudný choreografy. Pak jí vlastně zbyde jen Kate Beckinsale, která, ve svých 48 letech, snad nikdy nevypadala lépe. Jestli vám stačí hodinu a půl koukat na její kukuč a přemýšlet jak moc je vlastně hot (je setsakramentsky), tak budete spokojeni a na ty 3 se vyškrábete. Pokud chcete vidět nějaký dobrý film, Jolt vynechte a dejte si raději znovu Wicka, tohle je ztráta času. Kamera je roztřesená, akce nudná a nezáživná a vy to po hodině chcete vypnout. Film za 1*, druhá za Kate. ()

Psycho.R

Potenciál tam je, dokonce je to i zábavné a na konci přijde překvápko. Ovšem brzy se vyčerpá to, že vidíme představu hlavní hrdinky a pak zjistíme, že jde pouze o představu. Trochu mi to v tomhle připomnělo Next s Cagem, ale ten byl přece jen o něco lepší. ()

Ceberus

Pokud tahle Jana Wicková zastaví, tak nepřežije. Tři a půl hvězdy za svižnou akční zábavnou jízdu se stále atraktivní Kate Beckinsale. To, že hlavní hrdinka mlátí zásadně chlapy, nevidím jako nějaké přepálené "girl powaaah", 99% šéfů firem a bodyguardů jsou holt chlapi. A to, že šedesátikilová holčina přepere dvousetkilového macka, to považuji za standardní součást suspension of disbelief u tohohle žánru. Pokud by snad došlo na pokračování, asi se nebudu bránit tomu zhlédnout i to. Pokud chcete pokračovat ve filmech se zdánlivě křehkou blondýnkou v čele, pak mohu doporučit Leitchovu Atomic Blonde s Charlize Theron nebo Bessonovu Lucy se Scarlett Johansson. Pokud však toužíte po skutečně pořádném akčním nářezu, v tom případě si dejte druhou Bessonovu jízdu, Annu s neznámou Sashou Luss. ()

neo250

Bol mi 3x odporuceny, ze skvely film. Hodnotenie ma zabrzdilo to pozriet, no casom som tomu dal sancu. Teraz dam sancu inym a to tym, ze NEPOZERAJTE TO. Nuda, nuda, nuda. Jedine co sa dalo na tom filme pozriet bola Kate. Inak nic. ()

Dominik 261

Príjemná akčná jednohubka. Krásna Kate ako vždy (už trošku vylepšená). Fajn herecké obsadenie, až na tú policajtku, tá je hrozná. Pekne natočené, pekne nasvietené, dobrý soundtrack. Príbeh nie je moc zložitý, ide rovno na vec, možno mal potenciál ešte väčší ale ja som sa bavil a to je hlavné. Zbytočne podhodnotený film (momentálne 53%). Je to tak medzi 3-4 ale za Kate to dám na tie slabšie 4*. ()

Mamlas

Takový jednoduchý, uspěchaný film se šílenou padesátkou, co si hraje na dvacítku a všechny zmlátí. (33%) ()

johnsnow

Tak nedávno som videl Avu s Chastain v hlavnej roli a nemám ju rád. Filmu som ale dal 4*. Beckinsale mám rád. Prečo teda tri? Lebo k Ave sa ešte niekedy vrátim, toto je nič extra jednohubka ktorá chce mixovať Wicka a Crank ale nejde to. Humor je debilný až trápny, záporáci nulový, zvrat predvídateľný, akcia je dobrá ale je jej čo by sa za necht vošlo.(aj v Ave jej nie je veľa ale stojí zato a je jej podstatne viac.) 3* ale nebyť tam Beckinsale dám iba 2. ()

Solverino odpad!

Otřesný šrot a kktina! Není to ani vtipný ani akční, pouze trapný jako prase... a jestli někdo čekáte na kozičku nebo jinou pikantérii ze života této MILFky, tak nemusíte, není tam NIC :( ()

xxmurphyxx

Sklamanie. Stredne veľké ale stále sklamanie. Dobrý nápad ohľadom hlavnej postavy je pochovaný v mizernom scenári, ktorého najväčšia chyba je, že je strašne uponáhľaný, snaží sa všetko zbúchať na rýchlo typom prídem náhodou tam, tam náhodou bude niekto, kto mi náhodou hneď pomôže. Lenivý scenár asi najviac cítiť, keď ukradne veci z policajnej stanice alebo príde do prvého obchodu s elektronikou, kde okamžite narazí na človeka, čo odblokuje mobil a ešte sa stihne nabúrať do databázy FBI. Aj takéto veci sa dajú spraviť s určitou logickou a hlavne pozerateľnou úrovňou. Film má reálne hodinu dvadsaťdva minút, čo je celkom málo hlavne keď tu cítiť snahu o vybudovanie určitého univerza okolo hlavnej postavy no namiesto výstavby charakteru, vykreslenia jej minulosti alebo sveta okolo nej tu je obrovské množstvo zbytočných scén a na to podstatné neostáva čas a preto sa dej často moc rýchlo hýbe dopredu, miestami to pôsobí uponáhľane a skratkovito. Sú tu vyslovene ukecané scény ako napríklad každá návšteva terapeuta a je ich tu niekoľko a potom sú tu úplne ale naozaj úplne zbytočné scény ako tá v pôrodnici, či nejaká paródia na Fight Club, ktorá je navyše už z princípu zlá. Film má minimum akcie a ešte menej humoru, čo je celkom fail, keď vezmem do úvahy, že sa film radí k akčnej komédii. Taký Nobody tej akcie tiež nemal mraky ale keď na ňu prišlo trhala gule. Tu je akcia úplne fádna, bez nápadu, bez zápalu pre vec a neviem, či to je preto, že šetrili na kvalitnom choreografovi alebo je jednoducho režisérka kopyto a manažovala si to sama ale lepšie fackovačky nájdem na hoc akej dedinskej zábave. Absolútne tomu nepomáha ani kamera ktorá sníma viac okolie ako samotný boj ani strihač, ktorý si povedal, čím viac strihu na scénu tým viac adidas. Toto mohol byť John Wick v sexi ženskom prevedení pre všetky fúzaté feministky sveta no miesto toho tu máme úplne zabudnuteľný film, ktorý má ale výhodu, že ma zaujímavú postavu ktorá má na to aby rozvinula svoj potenciál v ďalšom diely, len to treba dať natočiť niekomu s talentom a venovať viac času scenáru. Je tu dobrý nápad, je tu sexi milfka Kate Beckinsale, ktorá sa do úlohy naozaj hodí ale čo z toho, keď to je utopené v impotentnej akcii, ktorej je navyše málo. Poteší aspoň fajn zvrat pri konci a miestami svižné tempo s dobrou hudbou. Dám tomu za slabšie tri, čo je škoda, lebo pri väčšej pozornosti od tvorcov to mohlo ísť o dosť vyššie. ()

jokino

Scenár síce fakt jednoduchý, miestami som si skoro pripadal ako v "škôlke" s tými dialógmi, ale nijako mi to nevadilo. Povedal by som, mladšia a menej skúsená sestra "Atomic Blonde". Ale inak, za mňa, spokojnosť, bavilo ma to.. ()

cerdax2

Lindy (Kacenka Zombie Beckinsale) se rozhodne vyrazit na svych oblibenych vysokych podpatcich do boje, jako za casu "podsveti", bohuzel tempo to ma jako prestarly slimak a pribeh jako cerstve vyprane bezdakovy ponozky (sama dira zadna barva). 25% za par (doslova) akcnich scen a zajimavy napad. ()

Facerr

Nejenom, že se na Kate i několik let po Underworldech dobře kouká, ale ta role je pro ní přímo stvořená. Když přimhouříte oči nad lehkou předvídavostí vyústění celého děje, je to kousek u kterého se nudit nebudete. Originalitou nešetří ani fantazie hlavní hrdinky, která na krvavých scénkách prostě nešetří. Výborný. ()

cernakus

Čím to, že se poslední dobou s verbalem tak rozcházíme. Že by mu už covid sežral mozek? V každém případě tenhle film je svižná, zábavná jednohubka. Stále šukatelná Kate ani moc nehraje, protože takhle potrhlá je v normálním životě a to včetně toho lehkého násilí. Takže jí role sedne jak pověstný hrnec. Film má komiksovou stylizaci a vcelku přímočarý scénář. Prostřihy násilí, které jsou alternativní verzí toho, co by se stalo, kdyby se hrdinka neovládla jsou zábavnou a v podstatě nejvíce krvavou a násilnou vsuvkou v tomto filmu, kde je jinak násilí prakticky bez krve. Právě možná to, že násilí je jak z dětského filmu vadí místním fajnšmejkrům, kteří už nic jiného než gorefest neuznávají? Pravda je, že film ztratí v poslední třetině nejen drajv ale hlavně logiku scénáře. Ale to je už takový standard dnešní filmové produkce. Hvězdu za to ubereme, ale do opdadu posílat nebudeme. V každém případě za luxusních 75% ()

vodkasesemte

Everyone wants to be normal. But no one wants to be ordinary. Most of the time Lindy seems quite normal. But buried deep in her DNA she has a gift. Some call it a condition, or even worse, a disorder, thats just waiting to be activated. When ppl do bad things, Lindy cannot control herself. Maybe if she had that normal loving family, she could have been extraordinary. But, just like Lindy, mommy and daddy had their own demons. Whatever it was, Lindy never got the love she needed. Instead, she got angrier and angrier, and her disorder got worse and worse. And than her parents got her diagnosis. The doctors called it Intermittent Explosive Disorder. She could not live safely in the world and no one could be safe around her. Dostanete, co zasloužíte. A žádná jiná svině na tom nemuže nic změnit. So to live at all, she would have to live alone, isolated from others till the cure could be found. Lindy had a hair trigger. Once provoked, she would snap. Until she could gain control, she was no use to anyone. You would think they would learn not to piss her off. Není to její dcera? Ani tam ji nechtěj. To mi něco připomíná - nedával by moc pozor na svoje kamarády. Ideální týlovej voják. Ale zase neslyší. I think you forgot something. Your manners. Jé, to bych chtěl mít taky. Doufám, že má náhradní, kdyby jedno ztratila. You dont have to disaster date story? I dont date to much. I hate ppl. Ppl who talk with their mouth full and ppl who chew too loudly (Books of Blood). I cant stand ppl who walk too slow. Or tell you to have a nice day. Like, fuck off, I might not want a nice day. Mi něco povídej o synchronicitě. Došly baterky? No a kdo vám tedka přinese to kuře? I have an unnaturally high level of cortisol, so my emotions are running high all the time. Would you like me to drill a hole in your head to release the demons? Answer to all of your problems is close human connection (radši ne). Penis is not gonna fix me. No já myslím, že bysme to měli aspon vyzkoušet. See you next week. Yeah, I cant wait. Ted jsem skončil hodinu terapie (téma rozsudek). Life is about connection. Jste propojený na mým seznamu. Unlimited minutes and data. Be your own boss and own your space. I used to work in security. So you know your way around a pair of handcuffs? Less BDSM, more bouncer in a crappy bar. Vyhazovač má střetum předcházet, ne je vyvolávat.  Its not about size. Then what is it? Other things, like speed and endurance, fearlessness. I have to warn you, I m really crap at dating. How bad could you be? I m not scared of you. Not really used to being called cute (přezdívka). Well you are when you let your guard down. I hate washing up. I have got impulse control problem. Yoga, meditation, extreme sports. Picked up lots of useless skills. I dont see anything wrong with you (X-Men). It was warm and romantic and filthy. I think its temporary euphoria. Potřebuje najít smysl života - zlikvidovat tu verbež kolem sebe. I m not your friend. I m your psychiatrist. Homicide. Tak to nasere. Let me embrace you and comfort your grieving vagina. If you go down that path, you are never ever going to get better. Tak to si nemyslím. Co o tom takovej zmrd vlastně muže vědět? How much I owe you? Trust me, you cant afford me. I like a man who challenges me. Just like a woman, straight for the nuts. Allergic to latex. You are no fun. Pretty much untouchable. Oh, I m gonna touch him. Hard. And a lot. And not in a way hes gonna enjoy. Mr. Delacroix. You are fired. The tone. I had like four Red Bulls on the way here. I treat you different bcs you are different. Ugly and boring. What a winning combination. Do you know what exsanguination means? The drainage of ones blood. What are you covered in? Is it that time of the month? Well, it turns out all you needed was to be fucked. What happened to living by the rules? Some rules are better than others. What, does this mean I m not going to jail (Books of Blood)? You are going to jail, sweetie. I start over I guess. No more blind dates. Lots of creeps out there. You have done well under our care. You have spent yrs being forced to repress your anger. Now you have seen how powerful you can be when you embrace your rage. Through our work you will learn to harness your rage and target the right ppl. Humans are the most powerful undetectable weapons. () (méně) (více)