Still Standing (TV seriál)

Komedie

USA, 2002, 88x30 min

Mark Addy, Jami Gertz, Taylor Ball, Renee Olstead, Sally Struthers, David Koechner, Shawn Pyfrom, Masi Oka, Suzanne Whang, Joy Lauren, Ashley Tisdale, Jascha Washington, John Patrick Amedori, Allisyn Ashley Arm, Karl T. Wright, Samm Levine, Scott Adsit, Dave Stann, Justine Bateman, Betsy Rue, Jim Holmes, Christopher T. Wood, Daniella Monet, Judith Hoag, Courtney Taylor Burness, Chris Elliott, Jason Earles, William Ragsdale, Greg Vaughan, Ryan McPartlin, Tom Archdeacon, Vanessa Hudgens, Courtney Chase, Paul Sorvino, Tim Maculan, Hugh O'Gorman, Izzy Diaz, Selita Ebanks, Art LaFleur, Beth Littleford, Kathleen M. Darcy, Amber Perkins, Taran Killam, Joel Murray, Oscar Nuñez, Jerry Hardin, Lauren Storm, Sam Horrigan, Dan Gauthier, Lauren Bowles, Gabriel Gutierrez, Mark L. Young, David Hasselhoff, Mitchell Fink, Jackie Debatin, Kerri Kenney, Todd Stashwick, Vince Neil, Jillian Bach, Jerry Lambert, David Brisbin, Julia Campbell, Victor McCay, Teddy Lane Jr., Lex Medlin, Maz Jobrani, Ronnie Alvarez, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Lamont Thompson, Evan Paley, Sean Marquette, Richie Sambora, Saige Ryan Campbell, Carolyn Seymour, Mary Hart, Ron Dean, Aaron Hill, Maurice Godin, Connie Ray, Peter Breitmayer, Jennifer Irwin, Patience Cleveland, Lucy Lee Flippin, Janet Carroll, Rich Hutchman, Marsha Clark, Patrick Bristow, Wayne Wilderson, John Ennis, Joel McKinnon Miller, Steven Gilborn, Víctor Rojas, Ashley Monique Clark, Noah Matthews, Marcus Toji, David Wachs

Jeden z mnoha amerických sitcomů, nemálo připomínající MARRIED WITH CHILDREN nebo ROSEANNE. Obézní manžel, drobná manželka - kdysi typické, s trávou a kdoví čím experimentující děti květin, dnes rodiče, vší silou se snažící odhodit svá tří jablka daleko od stromu. K tomu nějací ti sousedé, co občas zamíchají dějem - v tomto případě například párek lesbiček. Měl jsem možnost shlédnout asi polovinu sezóny a byl jsem překvapen, jaké originální situace a svěží humor se dají z tak ohraného základu vykřesat.(24.6.2010)