Karlos80

Levný grindhouse sexploitation sleazy film, ale jinak je to neuvěřitelně chromý, hloupý a nudný, ani jako zábava to moc dobře nefungovalo, a mě nepřesvědčilo, poměrně vysoké hodnocení na IMDb docela nechápu, mě to fakt nudilo, film téměř bez akce s málem násilí a krve (snad jen na úvodní scénu ve vaně), s tempem jak z nějaké mýdlové opery, ve filmu vidíme jen holčičí provokace jako svádění, škádlení, hašteření, ale např. i manipulaci apod. Hlavní hvězda filmu stárnoucí hollywoodská herečka Gloria Grahame v roli divoké gangsterské matky, matky tří dcer (všecky docela pěkné kočky), byla výtečná, kdykoliv ona byla na obrazovce film měl šmrnc i nějaké ty grády, jinak bída. ps: Všechny mužské charaktery jsou tu vyloženě tupé:-) ps: Russ Mayer točil podobné sračky, ale ty měly alespoň občas nějaké grády, jako například klasické sexploitation "Faster, Pussycat! Kill! Kill!" Podobné filmy: "Bloody Mama", "Big Bad Mama". 1,5/5*. ()

vitekpe

Film, na kterem je zajimava pouze ucast me oblibene Glorie a docela dobra muzika. Nezajimave prihody matky a jejich tri dcer. Coz jsou celkem pekny holky. ()