Reklama

Reklama

Dva

  • Španělsko Dos
Trailer

Dva cizí lidé po probuzení zjistí, že k sobě mají přišitá břicha. A další šok je čeká, až se dozví, kdo má jejich hrůzné utrpení na svědomí. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (23)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Obstojně deviantní zápletka, taková odlehčená a zároveň sofistikovanější variace na lidskou stonožku. Až mě to skoro taky bolelo. Mimochodem mohli na tom být ale oba ještě hůř, třeba kdyby se jim chtělo na velkou... Nebo kdyby jeho přišili k nějakému starému chlupatému pupkáči, to samé ji. Nebo ke zvířeti... ehhh, hrůza to do detailů domýšlet, prokletá představivost! Body navíc za zajímavou pointu a nečekaný závěr. Silné čtyři, Španělé opět zaváleli. ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Řekl bych "španělská tvorba z aliexpressu", protože jinak a trefněji film asi nazvat nejde a jediné, co jej drží při životě, je divákova naděje na zábavné odhalovaní místnosti (které se ale bohužel nekoná) a relativně krátká stopáž. Zpočátku jsem tak nějak marně doufal ve variaci Escape Room a Saw, kdy by se na plátně poměrně dobře dalo vymyslet oblhlídnutí místnosti a nějaké to bádání, ale celé je to až moc nudné, přízemní a ani závěr není uspokojivý. Jednoduše špatná, hloupá a bezmyšlenkovitá přehlídka toho, že i na 70 minutách je možno nedat na plátno doslova nic a dvě minuty po filmu už si ani nevybavuju, co jsem to sledoval. Nebrat. ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

David a Sára, kteří se neznají, se probudí na posteli v jakémsi pokoji. S hrůzou zjistí, že jsou k sobě přišiti v místě břicha a hrudníku. Společně se snaží vypátrat, kdo za tím stojí. Sára Davidovi příliš nevěří, je přesvědčena, že má ve všem prsty. Důležitá je číslovka dvě. Komorní drama, kde není potřeba gore, ale jen dvě postavy, co společně pomalu odhalují pravdu o důvodu, proč tak skončily. V závěru se kruh uzavře. Poněkud bizarní snímek pro menšinového diváka. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Už o tady bylo napsáno a nedá se s tím než souhlasit. DOS je takovou hodně odlehčenou verzí Lidské stonožky. Výhodou filmu je určitě krátká stopáž. Kamera obstojná a ani samotnej příběh není špatnej ale zpracování pokulhává. Horší je to už s hereckým obsazením. Ústřední dvojice mi moc nesedla. Chybělo mi tam i víc napětí a atmosféry. Každopádně se z toho dalo vytěžit daleko víc. Přišlo mi to ze 3/4 takový neslaný nemastný. K názvu by se nejvíc hodilo dvou hvězdičkový hodnocení. Ale já se přikloním ke třem slabším hvězdám. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kvůli nápadu jsem vydržel až do konce. To ale nic nemění na tom, že to teda je totální hovadina. Ten koncept vůbec nefunguje. Dva jsou sešití, ale po místnosti se pořád pohybují tak, jak kdyby sešití vůbec nebyli. Největší zásluhu si zaslouží ti dva. Hrát takhle intimně 70 minut musí člověka poznamenat. Minimálně to musí skončit sexem v zákulisí. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama