Wish Upon a Star

Mark Hofeling

Kostýmy:

Lawane Cole

• L-V

Když si člověk odmyslí laciné televizní zpracování (však je to taky "jen" TV film :) a nepříliš nápaditý scénář recyklující motivy filmově poměrně málo frekventovaného tématu body swap (výměny těl), tak vám zůstane odpočinková teen komedie, u které se ale v průběhu max. párkrát pousmějete - opravdu vydařených vtipných scén zde člověk moc nenajde, pokud vůbec nějakou... Zkrátka jestli chcete u nějakého filmu na chvilku "vypnout" a zmíněné téma prohození postav vás láká, tak proč ne - v opačném případě nicméně není moc důvodů k zhlédnutí...(16.3.2011)

Tato old-school Disneyovka je jedna z nejpříjemnějších, kterou jsem kdy viděl. Zároveň se v mých očích jedná o nejlepší komedie na téma o prohození těl. Snímek by určitě nebyl tím čím je, nebýt ústřední herecké dvojice, Heigl, Harris. A taková mlaďounká Danielle v sexy oblečku je skvělý důvod, proč tento film vidět :-)(15.9.2015)

• Dale

Oddychová rodinná komédia, ktorá zaujme ako solídnym hereckým výkonom Danielle Harris, tak sympaticky vyzerajúcou Katherine Heigl. Veľa nechýbalo a pridal by som ešte jednu hviezdičku.(20.2.2004)

Režisérka Blair Treu upadla do zabudnutia, ale mňa vždy poteší, vidieť nejaký jej film. Obohratú pesničku so zámenou identít vylepšuje skvelý casting. Dej je síce iba priemerný, nájdu sa tu aj skvelé momenty, ale nudných pasaží je viac. Film je milý a výchovný, ako je u Blair zvykom.(12.10.2017)

Klasická teenage/rodinná komedie. Celkem zajímavá, takový průměr. Dostala jsem se k ní díky odkazům v několika seriálech (v USA to asi bude neporovnatelně známější film než u nás) a nelitovala jsem.(3.6.2011)

• Juto

Takéto filmi so už podobne videl . Ktoré boli lepšie napríklad : Ja som ty a ty si ja.(30.10.2017)