poster

Odejít jako vrah

 • Velká Británie

  Getting Away with Murder

Komedie

Velká Británie / USA, 1996, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • rafix
  ***

  Průměrná komedie s průměrným hereckým obsazením. Jinak se na to dalo koukat.(29.5.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $197,322Tržby Celosvetovo $-(14.5.2009)

 • Martin741
  ***

  Komedia, ktora viacej stoji na Lemmonovi nez na Aykroydovi /Krotitele Duchu, Spies like Us/. Aykroyd koémplet vyhasol, hrat nevie, cosi akurat uhra lemmon, ale stale film ostava v sivom, sedivom nevyraznom pod/priemere : 42 %(29.10.2016)

 • H.Gordon
  ***

  Docela vtipná komedie, ale žádná bomba to nebyla. Konec mě trochu zklamal, mohl být mnohem promyšlenější, nicméně Dan Aykroyd byl fenomenální. Ty jeho komentáře a vyprávění neměly chybu. Co bych tomuto filmu vytkla je, že byl trochu zdlouhavý a měl nemálo hluchých míst. Ale myslím, že tři hvězdičky jsou na místě. Kdybych mohla hodnotit trochu konkrétněji, hodnotila bych to číslem 3, 35.(19.3.2012)

 • ElizabethBay
  ***

  Poměrně milá komedie o morálce a spravedlnosti s výborným Aykroydem v hlavní roli. Bizarnost morálky a relativní spravedlnosti je silné téma, které ale bohužel pro mě film nedokáže zcela utáhnout, nevím přesně co, ale něco mi ve filmu chybělo, možná více nadsázky. Abych to shrnula, dala bych filmu spíše 2,5 hvězdy, není to totiž úplně blbé, ale taky to není žádný zázrak. Neurazí ani nenadchne, prostě film na jedno promítnutí.(31.3.2012)

 • drankeryth
  **

  Na komediu to bola slabota, skor to bola taka drama okorenena velmi malou stipkou komedie. Troska ma to aj nudilo a pomaly som pri tomto filme zaspal.(17.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace