• rikitiki

Dějově okopírovaný Wilderův Byt předělaný na teen romantický snímek. Ale bez Wilderovy elegance, hravosti a jemného smyslu pro humor. A samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že Mena Survino nemá herecky ani roztomilostí na Shirley MacLaine a Jason Binggs nemá na Jacka Lemmona vůbec. Takže tu máme lehce podprůměrnou historku o lásce na vysoké škole, kterou divák zapomene už během závěrečných titulků. /1.6. 13./(1.6.2013)

• kocik1

Je možné, že by Paulovi mohla imponovat až tak hloupá holka? A jak je možné, že studuje se svým IQ VŠ? Prý budu pěstovat vajíčka a jenom baštit nějaké hormony, ale to je v pohodě...... No, Doro, je zbytečné přivydělávat si na studium, ty na vysoké škole nemáš co dělat. Skoro se mi chce sympatizovat s Altconem a jeho: Doro, mohla bys chvíli mlčet? Jsi tak snesitelnější.... A možná, kdyby byl jako němý film natočen i celý tenhle snímek, bylo by mu to ku prospěchu a byl by taky ....snesitelnější.(7.2.2014)

• TommyDiamond

Zajímavé je, že Jasonovi Biggsovi sedla čepice i role loosera jako ulitá. Ani nevím jestli to myslím jako pochvalu. Jason Biggs je zrovna jedním z herců, kteří se hodí jen do podobných béčkových grotesek….. Mě film neoslnil a ani nepobavil. Je to podprůměrný film pro teenagery s průměrnými výkony herců ( kromě Biggse) a dobrou hudbou.....(24.7.2013)

Biggs mi vizuálně mírně připomíná Sandlera, ale tam, Kde Adam hraje křečovitě (což je stále), tam Jason vypadá přirozeně. Možná i díky tomu byla série Prciček tak skvělá. Tady jde ovšem spíš o romantiku a trochu komedie, u které se nezasmějete, ale vzpomenete si na doby, kdy nemusela být komedie protkaná vtipy každou minutu jako dnes a přece máte z filmu dobrý pocit.(10.2.2014)

613. hodnocený film: Tenhle film mi přišel povedený, hlavně díky jeho dvěma hlavním aktérům: Mena Suvari a Jason Biggs. Ti si tu opravdu odvedli svoje a jsou podle mě vhodnými kandidáty do každého romantického filmu. On je spíš komik a ona sexy holka s talentem pro romantiku i komedii. Upřímně pro mě překvapení... Scénář byl fajn, ale akorát ostatní herci za těmi dvěma pokulhávali jako beznohý za Asafou Powelem... 3* je ale adekvátním hodnocením. 3*(16.11.2008)

• - Jason Biggs a Mena Suvari spolu nenatáčeli poprvé, setkali se už se filmu Prci, prci, prcičky (1999). (karlik4801)

• - Christina Ricci neprijala ponuku stvárniť Dory Diamond (Mena Suvari). (awrielly)

• - Postava Dory Diamond je částečně inspirovaná přítelkyní Franze Kafky Dorou Dymant. Kafka je ve filmu několikrát zmíněn v hodinách dějin literatury profesora Alcotta. (Zdroj: ČSFD.cz)