Môj obľúbenec Jason Biggs ktorý sa skvelo blysol v Amerických koláčikoch tu predvádza opäť fantastický herecký výkon a konečne poriadne zažiarila aj Mena Suvari, ktorá je tu veľmi pekná (rozhodne viac ako v American Pie). Príjemná záležitosť so skvelou ústrednou pesničkou Teenage Dirtbag od už bohužiaľ zabudnutých Wheatus.(13.3.2010)

613. hodnocený film: Tenhle film mi přišel povedený, hlavně díky jeho dvěma hlavním aktérům: Mena Suvari a Jason Biggs. Ti si tu opravdu odvedli svoje a jsou podle mě vhodnými kandidáty do každého romantického filmu. On je spíš komik a ona sexy holka s talentem pro romantiku i komedii. Upřímně pro mě překvapení... Scénář byl fajn, ale akorát ostatní herci za těmi dvěma pokulhávali jako beznohý za Asafou Powelem... 3* je ale adekvátním hodnocením. 3*(16.11.2008)

• Skleena

Mena Suvari by se neměla ve vlastním zájmu smát. A nebo si alespoň koupit nový zuby :) Každopádně to má příliš málo humoru a příliš...hmm, nevím... nefungující chemii. A tak jediný, co tomu vlastně zbylo, byly ty - tou dobou hitovky - soundtrackové pecky. Dost málo na film, který má fungovat jako romantická teenage komedie...(3.4.2012)

Po filme "10 vecí, ktoré na tebe nenávidím" asi jediná americká teenedžerská komédia, ktorú neradím do odpadového materiálu. Milé prekvapenie, sympatické hlavné postavy. :) Mám pocit, že všetky ostatné nevydarené komédie o amerických školách by sa mohli nahradiť touto nezvyčajne na úrovni alternatívou, ktorá ich vlastne celkom vystihla. Wheatus a celý soundtrack je iba ďalšie plus.(20.4.2013)

Vůbec to nebylo tak hloupé, jak jsem se obával. Naopak na mě dýchla melancholie počátků teenagerovských skutečně romantických komedií. Bez větších nechutností, s postavami, které mají opravdu nějaký charakter. Zajímavá Mena Suvari nikdy nezklame, Jasona Biggse zde ještě vidíme v době, kdy působil důvěryhodně nevinně a i záporák Greg Kinnear je prostě sympaťák. Jediným mínusem tak zůstává dlouhé minuty trvající naivita Paula, ale...ono by to bez toho asi nešlo natáhnout na hodinu a půl. Příjemné překvapení, ke kterému mě dostala zvědavost u videoklipu Wheatus - Teenage dirtbag. 7/10.(3.1.2015)

• - Jason Biggs a Mena Suvari spolu nenatáčeli poprvé, setkali se už se filmu Prci, prci, prcičky (1999). (karlik4801)

• - Christina Ricci neprijala ponuku stvárniť Dory Diamond (Mena Suvari). (awrielly)

• - Postava Dory Diamond je částečně inspirovaná přítelkyní Franze Kafky Dorou Dymant. Kafka je ve filmu několikrát zmíněn v hodinách dějin literatury profesora Alcotta. (Zdroj: ČSFD.cz)