• Marze

Klasické schéma romantické komedie. Hlavní hrdinka je z mého pohledu velmi pohledná a sympatická. Škoda, že je dnes o 17 let starší. Její snaha o prodeji svých vajíček je uvěřitelná. O skutečném takovém případu natočila před pár lety zajímavý dokument studentka FAMU. Ve filmu zazní diskotékové písničky, které nejsou zastaralé ani dnes.(15.10.2017)

tak si jednou vecer pocuvam vypalovacky a pustim si ,,Wheatus - Teenage Dirtbag,,. V klipe su uryvky z filmu ktory som schvalne vyhladal a pozrel. Ocakaval som nejaky crazy teen bullshit ale nestalo sa. Od vsetkych tych kvazi ,,nemravnych,, veci to bolo odprostene a reziserka nam predlozila umiernenu romanticku komediu s niekolkymi ozaj dobrymi vtipmi a niekolkymi len dobrymi :) Nebolo to extra cool ale na druhej strane to ani neurazilo takze taky pekny priemer. A v konecnom dosledku som s cistym svedomim skonstatoval ,,bolo to gut a nenudil som sa,, Velke plus soundtrackom to je ako keby sa som vratil do roku 2000. Vsetko co tam je frcalo vtedy na VIVE :)(22.10.2011)

Docela příjemná a zábavná "romantická" komedie. Jasona Biggse mám hodně rád, a i když ho už navždycky budu mít zaškatulkovanýho jako Jima z Prciček, tak i tady hrál velmi dobře a jeho originální styl (ne)herectví se mi hodně líbí. Příběh je samozřejmě naprosto triviální, vlastně lépe řečeno tady není příběh téměř žádnej, ale o to v těchto filmech přece nejde. Vtipy byly většinou dobrý, bavil jsem se rozhodně víc než u většiny ostaních komedií a taky se mi docela líbila hudba. Takže na odreagování velmi dobrej oddechovej film. 65%(1.11.2008)

Vůbec to nebylo tak hloupé, jak jsem se obával. Naopak na mě dýchla melancholie počátků teenagerovských skutečně romantických komedií. Bez větších nechutností, s postavami, které mají opravdu nějaký charakter. Zajímavá Mena Suvari nikdy nezklame, Jasona Biggse zde ještě vidíme v době, kdy působil důvěryhodně nevinně a i záporák Greg Kinnear je prostě sympaťák. Jediným mínusem tak zůstává dlouhé minuty trvající naivita Paula, ale...ono by to bez toho asi nešlo natáhnout na hodinu a půl. Příjemné překvapení, ke kterému mě dostala zvědavost u videoklipu Wheatus - Teenage dirtbag. 7/10.(3.1.2015)

Překladatel by měl vrátit diplom, když přeložil losera jako křupana....hlavní hrdina se totiž rozhodně křupansky nechová, je velmi citlivý a do města mezi své cynické spolužáky se moc nehodí. Hlavní dvojka (kombinace prcičky - americká krása) mi byla velmi sympatická a to je plus. Škoda, že humoru moc nebylo, a příběh taky moc grády nenabral.(29.11.2014)

• - Postava Dory Diamond je částečně inspirovaná přítelkyní Franze Kafky Dorou Dymant. Kafka je ve filmu několikrát zmíněn v hodinách dějin literatury profesora Alcotta. (Hejtmy)

• - Jason Biggs a Mena Suvari spolu nenatáčeli poprvé, setkali se už se filmu Prci, prci, prcičky (1999). (karlik4801)

• - Christina Ricci neprijala ponuku stvárniť Dory Diamond (Mena Suvari). (awrielly)