Biggs mi vizuálně mírně připomíná Sandlera, ale tam, Kde Adam hraje křečovitě (což je stále), tam Jason vypadá přirozeně. Možná i díky tomu byla série Prciček tak skvělá. Tady jde ovšem spíš o romantiku a trochu komedie, u které se nezasmějete, ale vzpomenete si na doby, kdy nemusela být komedie protkaná vtipy každou minutu jako dnes a přece máte z filmu dobrý pocit.(10.2.2014)

Zcela průměrná teenagerská komedie, která nečekaně zcela vypustila různé fekálie a proudy spermat a zaměřila se více na sociální otázku. To jak se jí povedlo tohle téma zpracovat je věc, kterou nechám na názoru každého diváka. Každopádně pokud vám nevadí oddychové a naivní komedie, a rozhodně vám vadí "fekální humor" známý třeba z "Prciček" tak tohle můžu i doporučit.(1.11.2008)

V Loserovi ma potešili jedine sympatické postavy - Paul je až nezmyselne pozitívna a idealizovaná postava a Dora je zase tak akurát trafené dievča, ktoré je napísaná tak, aby bola sympatická každému. A ešte ma celkom chytil za srdce Dorin výplach žalúdka, ktorý som nedávno zažil aj ja sám (alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán :) ) - asi aj to mi pomohlo sa s postavami trochu stotožniť... Inak však ide o dosť priemernú teenagerskú komédiu, ktorá mi navyše nepripadala ani veľmi vtipná.(13.6.2007)

Najzaujímavejšou vecou na tejto teen komédii je to, že neobsahuje asi žiadne fekálne nechutnosti. Nesnaží sa "zabávať" takýmito primitívnosťami, ako to robí väčšina t(een)vorcov. Herci sú fajn - Jason Biggs má určite komediálny talent a je len na ňom, aké filmy si bude vyberať. Mena Suvari je sakramentsky sexy, Greg Kinnear je hajzel, ako sa patrí a Dan Aykroyd - nechápem, prečo berie také role, nie je ani v jednej dobrej scéne. Film je miestami naozaj vtipný, čomu dopomáha aj celkom dobré obsadenie a charaktery. Avšak môj dôvod pozerania tohoto filmu bol iný a to kapela Wheatus.(28.5.2006)

Velmi pekne a inteligentne spracovaná teenage komédia. Žiadne zbytočné nechutnosti, či trápne reči. Romantická zápletka je podaná vkusne, realisticky a na pomery žánru aj uveriteľne. Herecké duo sa vžilo do svojich rolí celkom slušne a na pozadí nekomplikovaného príbehu predviedlo zaujatosť pre vec. Pokiaľ má zmysel točiť romantické komédie tak toto je jeden zo spôsobov ako by sa malo k nim pristupovať. Potešila aj hudobná zložka filmu, v ktorej tvorcovia vytiahli niekoľko klenotov hudobnej histórie. Tento film si v pohode pozriem kedykoľvek mám náladu na trocha tej americkej romantiky. 75%(31.3.2019)

• - Jason Biggs a Mena Suvari spolu nenatáčeli poprvé, setkali se už se filmu Prci, prci, prcičky (1999). (karlik4801)

• - Christina Ricci neprijala ponuku stvárniť Dory Diamond (Mena Suvari). (awrielly)

• - Postava Dory Diamond je částečně inspirovaná přítelkyní Franze Kafky Dorou Dymant. Kafka je ve filmu několikrát zmíněn v hodinách dějin literatury profesora Alcotta. (Zdroj: ČSFD.cz)