Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mire
  ****

  Môj obľúbenec Jason Biggs ktorý sa skvelo blysol v Amerických koláčikoch tu predvádza opäť fantastický herecký výkon a konečne poriadne zažiarila aj Mena Suvari, ktorá je tu veľmi pekná (rozhodne viac ako v American Pie). Príjemná záležitosť so skvelou ústrednou pesničkou Teenage Dirtbag od už bohužiaľ zabudnutých Wheatus.(13.3.2010)

 • DruidKarel
  ***

  613. hodnocený film: Tenhle film mi přišel povedený, hlavně díky jeho dvěma hlavním aktérům: Mena Suvari a Jason Biggs. Ti si tu opravdu odvedli svoje a jsou podle mě vhodnými kandidáty do každého romantického filmu. On je spíš komik a ona sexy holka s talentem pro romantiku i komedii. Upřímně pro mě překvapení... Scénář byl fajn, ale akorát ostatní herci za těmi dvěma pokulhávali jako beznohý za Asafou Powelem... 3* je ale adekvátním hodnocením. 3*(16.11.2008)

 • Skleena
  *

  Mena Suvari by se neměla ve vlastním zájmu smát. A nebo si alespoň koupit nový zuby :) Každopádně to má příliš málo humoru a příliš...hmm, nevím... nefungující chemii. A tak jediný, co tomu vlastně zbylo, byly ty - tou dobou hitovky - soundtrackové pecky. Dost málo na film, který má fungovat jako romantická teenage komedie...(3.4.2012)

 • DePompon
  ***

  Po filme "10 vecí, ktoré na tebe nenávidím" asi jediná americká teenedžerská komédia, ktorú neradím do odpadového materiálu. Milé prekvapenie, sympatické hlavné postavy. :) Mám pocit, že všetky ostatné nevydarené komédie o amerických školách by sa mohli nahradiť touto nezvyčajne na úrovni alternatívou, ktorá ich vlastne celkom vystihla. Wheatus a celý soundtrack je iba ďalšie plus.(20.4.2013)

 • Jaxx84
  ****

  Vůbec to nebylo tak hloupé, jak jsem se obával. Naopak na mě dýchla melancholie počátků teenagerovských skutečně romantických komedií. Bez větších nechutností, s postavami, které mají opravdu nějaký charakter. Zajímavá Mena Suvari nikdy nezklame, Jasona Biggse zde ještě vidíme v době, kdy působil důvěryhodně nevinně a i záporák Greg Kinnear je prostě sympaťák. Jediným mínusem tak zůstává dlouhé minuty trvající naivita Paula, ale...ono by to bez toho asi nešlo natáhnout na hodinu a půl. Příjemné překvapení, ke kterému mě dostala zvědavost u videoklipu Wheatus - Teenage dirtbag. 7/10.(3.1.2015)

 • - Jason Biggs a Mena Suvari spolu nenatáčeli poprvé, setkali se už se filmu Prci, prci, prcičky (1999). (karlik4801)

 • - Christina Ricci neprijala ponuku stvárniť Dory Diamond (Mena Suvari). (awrielly)

 • - Postava Dory Diamond je částečně inspirovaná přítelkyní Franze Kafky Dorou Dymant. Kafka je ve filmu několikrát zmíněn v hodinách dějin literatury profesora Alcotta. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace