Vůbec to nebylo tak hloupé, jak jsem se obával. Naopak na mě dýchla melancholie počátků teenagerovských skutečně romantických komedií. Bez větších nechutností, s postavami, které mají opravdu nějaký charakter. Zajímavá Mena Suvari nikdy nezklame, Jasona Biggse zde ještě vidíme v době, kdy působil důvěryhodně nevinně a i záporák Greg Kinnear je prostě sympaťák. Jediným mínusem tak zůstává dlouhé minuty trvající naivita Paula, ale...ono by to bez toho asi nešlo natáhnout na hodinu a půl. Příjemné překvapení, ke kterému mě dostala zvědavost u videoklipu Wheatus - Teenage dirtbag. 7/10.(3.1.2015)

• predators

Romantika pro teenagery jak vyšitá. Sice to všem trochu pomalu "zapaluje", ale nakonec spolu budou šťastni až do konce života. Pokud překousnete to, že Paul je tak trochu trouba, co každému naletí a že Dora je trochu slepá, a taky každému naletí :-), tak se nudit nebudete. Ale k smíchu toho moc není, to mi věřte! :-) 35%(3.3.2009)

Zcela průměrná teenagerská komedie, která nečekaně zcela vypustila různé fekálie a proudy spermat a zaměřila se více na sociální otázku. To jak se jí povedlo tohle téma zpracovat je věc, kterou nechám na názoru každého diváka. Každopádně pokud vám nevadí oddychové a naivní komedie, a rozhodně vám vadí "fekální humor" známý třeba z "Prciček" tak tohle můžu i doporučit.(1.11.2008)

• TommyDiamond

Zajímavé je, že Jasonovi Biggsovi sedla čepice i role loosera jako ulitá. Ani nevím jestli to myslím jako pochvalu. Jason Biggs je zrovna jedním z herců, kteří se hodí jen do podobných béčkových grotesek….. Mě film neoslnil a ani nepobavil. Je to podprůměrný film pro teenagery s průměrnými výkony herců ( kromě Biggse) a dobrou hudbou.....(24.7.2013)

tak si jednou vecer pocuvam vypalovacky a pustim si ,,Wheatus - Teenage Dirtbag,,. V klipe su uryvky z filmu ktory som schvalne vyhladal a pozrel. Ocakaval som nejaky crazy teen bullshit ale nestalo sa. Od vsetkych tych kvazi ,,nemravnych,, veci to bolo odprostene a reziserka nam predlozila umiernenu romanticku komediu s niekolkymi ozaj dobrymi vtipmi a niekolkymi len dobrymi :) Nebolo to extra cool ale na druhej strane to ani neurazilo takze taky pekny priemer. A v konecnom dosledku som s cistym svedomim skonstatoval ,,bolo to gut a nenudil som sa,, Velke plus soundtrackom to je ako keby sa som vratil do roku 2000. Vsetko co tam je frcalo vtedy na VIVE :)(22.10.2011)

• - Jason Biggs a Mena Suvari spolu nenatáčeli poprvé, setkali se už se filmu Prci, prci, prcičky (1999). (karlik4801)

• - Christina Ricci neprijala ponuku stvárniť Dory Diamond (Mena Suvari). (awrielly)

• - Postava Dory Diamond je částečně inspirovaná přítelkyní Franze Kafky Dorou Dymant. Kafka je ve filmu několikrát zmíněn v hodinách dějin literatury profesora Alcotta. (Zdroj: ČSFD.cz)