Reklama

Reklama

Epizody(10)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (3)

mitrax 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Invázia moc ako invazia mimozemstanov nefunguje. Je to skor invazia do myslienkovych pochodov ludi, ktori sa dostali vplyvom invazie mimozemstanov do tazkej situacie. V podstate mozu tento serial natacat donekonecna a ked sa scenaristi zamotaju vo svojich vlastnych myslienkach alebo ked ich dej privedie do slepej ulicky, tak si mozu pomoct nejakym WTF momentom. Hlavne posledna epizoda ich obsahuje hned niekolko. Obavam sa, ze samotni tvorcovia serialu, nemaju tak uplne jasno, ako dalej. Samotna akcia s mimozenstanmi o com je aj nazov serialu by sa vosla do jednej epizody a to je pri 10 epizodach trestuhodne malo. V podstate divak nema v nicom jasno, co moze byt uzitocne ale nie ked nakoniec ma divak pocit, ze ani scenaristi a tvorcovia serie nemaju tak uplne jasno, co tym vsetkym vlastne chcu povedat. Ocakaval a tesil som sa na poriadne akcne sci-fi a dostal som poriadnu naloz melancholickej dramy. 2/5 ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Má to lepší a horší epizody. Začalo to strašně pomalu a utahaně, pak se objevily super akční a napínavé epizody, které nám konečně něco řekly a následně to šlo s kvalitou seriálu zase dolů. Celkově by se celá série vešla tak do pěti epizod a možná by to tak bylo i lepší. Škoda, že to zbytečně natahovali. ()

Reklama

AmunRa 

všechny recenze uživatele

První sérii jsem dodíval jen se skřípěním zubů, protože mě zajímalo, jak z toho chaosu autoři vybruslí - odpověď je nijak. Seriál sleduje několik skupin lidí, kteří se vypořádávají s mimozemskou invazí - vzdělaná rodina v USA, školák s kamarádkou v Británii, americký voják v Afghanistánu a vědkyně v japonském kosmickém programu. Autoři se rozhodli se vší nechutností předvést, že civilizovaná slupka z člověka spadne velmi rychle (spoiler!): Otec nechá rodinu na ulici u nefunkčního auta a snaží se utéct na vlastní pěst, matka se neostýchá okrást bližního v nouzi, lhát a podvádět, voják se snaží dostat za rodinou za každou cenu a vědkyně ignoruje důkazy a klidně by prodala celý svět mimozemšťanům za naději, že její milenka žije. Snad jen ten školák s kamarádkou jsou skutečně slušní lidé. Okolí hlavních hrdinů je na tom stejně - panika, histerie, bitky, vyhrožování zbraní, vojáci střílící se mezi sebou a ozbrojenými civilisty aby získali pro sebe výhodu. Seriál je samozřejmě striktně politicky korektní, takže každý hrdina má jiný odstín kůže a nesmí chybět lesbický pár, epileptik a oběť domácího násilí. Invaze samotná je docela realistická - dějí se divné věci, z nebe padají záhadné předměty a odnikud se zjevují podivní emzáci zabíjející náhodné lidi. A jako pointa celého seriálu - nikdo nic nechápe. ()

Galerie (81)

Reklama

Reklama