Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Micuki podnikne zoufalé kroky, aby odhalila pravdu. Caspar a Jamila zjistí, v jak špatné situaci se nacházejí. (Apple TV+)

Recenze (5)

Hopeman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ve třetím díle již filmaři rázně duply na brzdy asi aj s ručkou, takže zpomalení jde reálně vidět i s 2x speedem....A co se týče nudy ...zde začíná být poměrně statická a monotónní. Jo a ti xindlové emzácký se asi budou schovávat do posledního dílu...takže bych zas nespěchal a nechal bych děj ještě trochu pomaleji plynnout....ke konci dílu se mi zdálo že se to fakt pekelně začíná rozjíždět, ale to se mi bohužel jenom spustil spořič obrazovky....... ()

Barthezz

všechny recenze uživatele

@Hopeman hahahhaha :D ty ses borec a hlavne mas pravdu, ja bych chtel videt co to musi bejt za mentala ze vsem tem 3m dilum dal 5hvezd :D :D jezisi takovou nudu sem jeste nevidel, 3 dily utrpeni ()

Reklama

grizly007 

všechny recenze uživatele

Tímhle tempem a roztahaností se dostaneme k něčemu zajímavýmu tak za 10 světelných let. Mám pocit jako bych sledoval 8 filmů najednou z nichž spolu nesouvisí ani jeden.  Samozřejmě lesbí astro team už asi nikoho nepřekvapí. ()

Eddemi

všechny recenze uživatele

Fakt som sa dva diely snažila nájsť tých 52 percent, ktoré seriál zatiaľ má a teda nič... :D Hrôza, des a nuda. ()

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Regulérně můžete epizodu přeskočit a o nic nejde. 4 dějové linky nezajímavého žvanění a NULA čehokoliv co by připomínalo sci-fi. Tedy krom té debility s autobusem. Ta “teleportace” prakticky netknutého autobusu (a 100% přeživších) na dno rokle byla přes závit až dost. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama