Trevante se obává nejhoršího, ale díky lokátoru získá naději. Micuki si najde spojence tam, kde by to nečekala. (Apple TV+)

bobstock

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Člověka to nutí se smiřovat, protože očekávám neočekávané ve scifi a je to tak hezky točené, bohužel už i na mne ´´fandu jakékoliv scifi vděčný´´ musím uznat přílišnou rozvleklost některých linek. Školní autobus v rokli je celkem zbytečné fiasko. Nejen, že by zřejmě po nehodě nikdo nepřežil, celá třída se neustále nechává šikanovat a urážet od arogantního idiota, že by mu i holka rozbila hubu. Nový král není schopný jednu mu ubalit. Linka s šerifem na odchodu do důchodu zmizela. chjo ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nedivím se rozladěnosti mnohých diváků. Jmenuje se to Invaze a přesto se děje všechno možné, jen ne sci-fi. Myslel jsem si, že tvůrci chtějí pořádně vykreslit postavy skrze které budou vyprávět, ale tohle je už moc. I na mě. ()

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže nezáživná slide-show 4 přiběhových linek pokračuje. Řeší se cokoliv jiného jen ne jakákoliv sci-fi tematika (a poslední minuta celé epizody to nezachrání). Debilní neurotická tlamička pořad jen řve (a chová se jak kretén). Tlupa UK harantů je protivná čím dál víc. Fňukáni homo-pipky díky tomu, že je mimo JASA nudí tedy extra fest a grupa Iránců? Jako sakra proč Luke odešel? Tohle veledílo je vrchol trapnosti. ()