Prezidentka Spojených států amerických předstoupí před celý svět a pokusí se všechny připravit na to, co je čeká. (Apple TV+)

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál udělá zásadní objev a vůbec s ním nepracuje. Pořád se plácáte mezi čtyřmi příběhy a jakoukoliv šanci se začít chovat jako solidní sci-fi ignoruje. Íránská pinda se tváří non-stop jako sjetá, tlamička má stále chování primitiva, haranti jsou na pěst a JASA linie je nejvíc zajímavá, ale zabíjí ji křečovitá neomarxistická homo berlička. tahle série se už z odpadu jen těžko vyhrabe. Mega LOL je Americká prezidentka! Vážně tahle série je perla. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No sláva! Moc dobrá epizoda. Oceňuji, že se autoři snaží vyhýbat žánrovým klišé a snaží se jít do hloubky, akorát chyběla ta provázanost s tím, co od seriálu o mimozemské invaze čeká drtivá většina diváků. Ani v této epizodě toho není moc...zpravidla by takto začínalo prvních deset minut filmu a la Emmerich, ale už to dostává spád. Jsme v polovině řady...možná celého seriálu, bylo na čase. ()

Hopeman

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tady si to těch necelejch 10% zaslouží , ale jen za ukázku emzáků nebo něčeho co se tváří jak mořskej ježek 10:45-11:10 a 30:30-31:10 zbytek můžete s klidem vynechat.....jo ještě "parchanti" najdou auto s čokoládou....a matka má stále výraz " jsem sjetá na papriku"!....a to je tak asi vše. ()

kyjo

V tomhle seriálu snad neni ani jedna duševně zdravá postava, která by dokázala cokoliv řešit. Ale o to asi tvůrcům jde. Nejsou schopni vymyslet zajímavej příběh, tak místo toho vytváří zbytečný drama z psychotickýho iracionáílního chování postav. Jen další z řady seriálových braků.. Doufám, že mimozemská invaze bude brzo u zdárného konce. ()