Prezidentka Spojených států amerických předstoupí před celý svět a pokusí se všechny připravit na to, co je čeká. (Apple TV+)

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál udělá zásadní objev a vůbec s ním nepracuje. Pořád se plácáte mezi čtyřmi příběhy a jakoukoliv šanci se začít chovat jako solidní sci-fi ignoruje. Íránská pinda se tváří non-stop jako sjetá, tlamička má stále chování primitiva, haranti jsou na pěst a JASA linie je nejvíc zajímavá, ale zabíjí ji křečovitá neomarxistická homo berlička. tahle série se už z odpadu jen těžko vyhrabe. Mega LOL je Americká prezidentka! Vážně tahle série je perla. ()

kyjo

V tomhle seriálu snad neni ani jedna duševně zdravá postava, která by dokázala cokoliv řešit. Ale o to asi tvůrcům jde. Nejsou schopni vymyslet zajímavej příběh, tak místo toho vytváří zbytečný drama z psychotickýho iracionáílního chování postav. Jen další z řady seriálových braků.. Doufám, že mimozemská invaze bude brzo u zdárného konce. ()

Hopeman

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tady si to těch necelejch 10% zaslouží , ale jen za ukázku emzáků nebo něčeho co se tváří jak mořskej ježek 10:45-11:10 a 30:30-31:10 zbytek můžete s klidem vynechat.....jo ještě "parchanti" najdou auto s čokoládou....a matka má stále výraz " jsem sjetá na papriku"!....a to je tak asi vše. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No sláva! Moc dobrá epizoda. Oceňuji, že se autoři snaží vyhýbat žánrovým klišé a snaží se jít do hloubky, akorát chyběla ta provázanost s tím, co od seriálu o mimozemské invaze čeká drtivá většina diváků. Ani v této epizodě toho není moc...zpravidla by takto začínalo prvních deset minut filmu a la Emmerich, ale už to dostává spád. Jsme v polovině řady...možná celého seriálu, bylo na čase. ()