Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Micuki se zmocní satelitní stanice, protože doufá, že naváže kontakt. Caspar odhalí jedno podivné tajemství, o kterém si myslí, že souvisí s invazí. (Apple TV+)

Recenze (6)

Hopeman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nic ...Anýša je stále sjetá....a anglosmradi nechápou ani polopaticky, když jim někdo řekne že všude ve městech jsou emzáci a všechno killujou........doufám že bude linka s dětma vod dodávky s čokoládou jak tam tak postávaj s těma upatlanejma tvářičkama a říkaj: my jedly něco co né šokoláte, né kokos, né ožech, ne burák maslo, ne nugát ani marsipán, ne charamel, ne griliáš....pak udělaj Kuk und vidíme jak je emzák rozmrdá na všechny strany :).......( jenže to by bylo až móc dobrý na apple tv) ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opäť vyrážame do terénu a exteriérov a a máme tu road movie/epizódu. Kto to doteraz nebol schopný akceptovať, nebude to akceptovať ani v siedmej časti. Najviac ale "prekvapí" línia v Japonsku, kde má hlavná hrdinka prístup ku všetkej elektronike v strážených vedeckých priestoroch a prichádza na veci, na ktoré by v reálnom svete prišli stovky vedcov už dávno pred ňou. Napínavejšie to tým pádom síce je, ale môže ísť o poslednú kvapku pre tých, ktorých seriál doteraz neoslovil. ()

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak opět zpět k plácání se on ničeho nikam. Strojově se přepínají 4 dějové linky, kdy jediná, která stojí za to je Japonsko. Tenhle seriál se prostě z odpadu už nevyhrabe. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama