Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Píše se rok 1974. Před dvěma lety si otec Vady Bultenfussové našel novou manželku. Jedenáctiletá Vada se mezitím změnila v malou dámu, která se musela vyrovnat se ztrátou nejlepšího přítele, s těhotenstvím své nevlastní matky a se spoustou otázek, týkajících se především její skutečné matky, kterou nikdy nepoznala. Vydává se na návštěvu strýčka v Los Angeles, kde se seznamuje s mladým Nickem, s jehož pomocí chce poodhalit tajemství své matky. Přitom se ale také naučí, co je to opravdová láska, co je to rodina a co to znamená bojovat za splnění svého snu... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (31)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Polozapomenutý sequel, který se už dnes nedá nikde sehnat a lze jej maximálně odchytit jednou za uherský rok v televizi. A i přes hrozné ratingy to rozhodně tak špatné není. Je to hodně jiné, bez dojemného konce a český název hodně dlouho nedává moc smysl. Pořád je to ale feel-good odreagovačka, při které občas člověk obrací oči v sloup, v jiný moment je ale snadno lapen příběhem. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Prvý diel som videl veľa krát v televízií a vždy sa mi to páčilo, hral tam ešte veľmi malý Macaulay Culkin a bolo to na detský film veľmi smutné. O to viac ma prekvapilo, keď som po dvadsiatich rokoch zistil, že to má aj druhý diel. Ktovie ako by som to vnímal a hodnotil v 90.rokoch v mojom detstve, ale ani v dnešnej dobe to nebolo na zahodenie. Aj tento film potvrdzuje že druhé diely nemajú na tie prvé, ale nie je to katastrofa. Ibaže práve niekto ako Macaulay tam chýba. Aj mladá hlavná predstaviteľka už dosť povyrástla a dospela. Najhoršie na filme je, že skoro vôbec nie je o láske. Čakal som nejakú tú detskú lásku a červenanie, no hlavný dej je o hľadaní matky hlavnej predstaviteľky. Nie je tam žiadne iskrenie medzi mladou dvojicou. Nič. Takže názov nejak nesedí. Pochválim, že bola vo filme opäť pripomenutá postava Culkina čo by prvej lásky našej Vady, tak aj prsteň, ktorý hral istú dôležitú úlohu v jednotke. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Ďalšie nepotrebné pokračovanie, ktoré sa nedostáva do odpadu len kvôli asi 10-15 minútam s Danom Aykroydom a detailnému záberu do výstrihu Jamie Lee Curtis. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Druhá láska přichází, když ta první selhala. Když se nepovede ani druhá láska, tak je třeba počkat si na třetí. Láska je o dávání, ne braní. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Četla jsem, že zpěv má na dítě uklidňující vliv.." - "Pokud nemá hudební sluch !!" ;) Tak mě napadá, zda lze mluvit o jakémsi filmovém sluchu.. Pak by samozřejmě otázka, zda jsi slyšel o tom či onom filmu, dostala úplně nový rozměr..;) Stejně jako Vadin filmový svět zde.. Mohlo by se zdát, že bez Culkina tenhle sequel nebude mít culky, zvlášť když Moje - Ne moje, ale Vadina !! ;) - první láska platila za skutečně výborný, kouzelný snímek, nicméně potíž lze hledat úplně jinde, zvlášť když to byla právě opravdu velmi dobrá Ann Chlumsky s tou její Vadou - Nebo vadami ?? ;) - na kom první film vlastně stál.. Některé série by zkrátka neměly vůbec vznikat.. Jakkoli Moje druhá láska se znovu výborně napsanými dialogy nabízí několik opravdu dobrých pasáží s těmi domácími videi Vadiny matky na čele.. A v závěru v porodnici si jeden říká, zvlášť při vzpomínce na první film, který nakonec skutečně ty koule měl, zda se historie nebude opakovat.. Neopakovala, ani v nejmenším.. Bohužel !! ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Méně komediální, více sentimentální pokračování. Méně Dana Aykroyda a více, alespoň odrostlejších, děcek a pátrání po minulosti. Rodinná oddychovka jako vyšitá, oproti jedničce ale dějově o něco samoúčelnější. ()

keddy79 

všechny recenze uživatele

Pěkný odpočinkový film. Mladá dslečna hledá své kořeny z matčiny strany a jako bonus nachází zkušenosti a lásku. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Hlas Terezy Duchkové se mi k Vadě moc nehodil. Zdál se mi na ni příliš tvrdý a moc dospělácký. Jinak je to příjemný oddechový film. Písnička od Smokey Robinsona My Girl mě nutí tancovat. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

priserny film, pokracovanie Moje prvni lasky, ale slabe, Dan Aykroyd je slaby komik a v 90s pravom vyhasol ako povedzme Chevy Chase - dnes su obaja a parvom tam kde su . 7 % ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Spíš sci-fi nežli romantická rádoby komedie, neboť děti, které se bez zjevné či skryté příčiny nevyjadřují jako děti, obyčejně nebývají z tohoto světa. S pubertou to nemá co dělat. Příběh je bez větších výhrad "koukatelný" přesně do onoho památného okamžiku, kdy se Anna Chlumsky alias Vada Sultenfuss řízením osudu zastoupeného chápající macechou přemístí do Los Angeles - bohužel se tak stane velice záhy a velký průšvih završí Austin O'Brien. Zatímco s akční jízdou po boku Arnolda Schwarzeneggera v "Posledním akčním hrdinovi" (1993) se srovnal víc než dobře, úloha Nicka Zsigmonda mu vyloženě neseděla. Oba mladí hrdinové už jaksi vyrostli z dětské otevřenosti a bezprostřednosti a ocitli se přesně v tom nevyhraněném věku, který přináší dost a dost starostí i v reálném světě - a zabývat se ještě osobními problémy postav světa filmového je očividně nad jejich síly. P.S.: Mám drobné podezření, že se pod dílem zkázy podepsal i český dabing, ale nemám pro to žádný přímý ani nepřímý důkaz. ()

venison 

všechny recenze uživatele

K filmu "Moje první láska" jsem si v hlubokých letech devadesátých vytvořila silný vztah a nedám na něj dopustit.. Připomíná mi dětství, vůni ztracených prázdnin a raná přátelství.. Snímek "Moje druhá láska" je přesně tím druhem filmů, které nikdy neměly vzniknout.. Dvojka se snaží vydělat na kouzlu jedničky.. Možná, kdyby se příběh více zaměřil na čerstvou rodinku tvořenou sarkastickým tatínkem Dane Aykroydem a volnomyšlenkářskou Jamie Lee Curtis, udělali by z toho autoři alespoň komedii.. Zklamání na plné čáře.. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Stejně jako moje první láska je i dvojka takový romantický slepenec. Někomu se to asi líbit bude, hlavně dámám, chlapům zase asi méně. Nikomu nic nevnucuji, ale já se na to znovu asi nepodívám. ()

Reklama

Reklama