Krásná mimozemšťanka

Krásna mimozemšťanka

Komedie / Sci-Fi

USA, 1988, 105 min

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +ještě krásná Kim Besinger, která měla zajímavé schopnosti, začínající Alyson Hannigan, efekty -strašně moc trapný, málo uvěřitelný/// No tak tohle mi moc nesedlo. Je to zajímavé a když Celesta používá svoje schopnosti a nebo je u toho ta "kabelka" je to rozhodně koukatelné. I rodinné zázemí a vztahy byly zajímavé. Ovšem už zde to bylo málo uvěřitelné a navíc když přišel brácha k TV, tak jsem se červenal a zalézal pod deku. Prostě jsem se cítil trapně. Tohle je film možná tak pro děti./// Celkem 47%///(20.11.2008)

• Tommassi3

"To je ta nejodpornější věc, jakou jsem kdy viděla !!" - "Taky proto jsme s tím před tisíci lety přestali.." ;) Krásná mimozemšťanka platí právě za ten typ filmu, na jehož zrodu stál výborný nápad, k jehož realizaci však raději nemělo dojít.. Říká se tomu prokaučovaná příležitost.. Promrhaný potenciál !! A pak i další důkaz mé teorie, že scenáristický tým, respektive více než jeden scénárista, většinou filmu škodí a činí ho nekonzistentním, se spoustou humoru jen mezi řádky.. A s podobně špatným skriptem by lépe nenaložil ani větší machr než upocený režisér Richard Benjamin.. A tak znovu musím litovat topícího se Dana Aykroyda i Kim Basinger, která znovu dokazuje svůj obrovský a jedinečný komediální talent pro grotesku..(16.1.2016)

Já se bavila, což považuju u komedie za zásadní, proto nechápu komentáře těch rýpalů, co akorát napíšou, že to byla super komedie a pak dají 2* - trochu protimluva. Vlastně nechápu, že jsem tento film viděla poprvé až teď. Dan Aykroyd se na komedie prostě hodí, tady byl za celkem sympatického bláznivého vědce. Viděla jsem malou Alyson Hannigan, která snad nestárne, sluší jí to pořád stejně. No a Kim Basinger musela být v té době zrovna za sexbombu, u jejíhož prahu slintaly davy chlapů, krásná ženská a tady byla děsně roztomilá - např. procházka po ulici v županu po ránu nebo ten polibek, u toho jsem se smíchy popadala za břicho, úžasně srandovní. Do toho přimícháno trochu vesmírného neznáma a jakési Rady starších, kteří hledají moudrost v knize, to byla taky legrace.(25.6.2017)

Čas od času prostě potřebujete něco tripovitého a kouzelně 80-desátkového. Tohle vaše požadavky rozhodně splní. Absurdní zápletka, zábavná Kim Basinger, které sekunduje Dan Aykroyd + mladičká Alyson Hannigan. Já toho víc nepotřebuji a příjemně jsem se nad celkovou absurdností opakovaně zasmál. Nemusí to sednout každému, ale hlavně mladší generace se dle mého názoru bude u tohoto královsky bavit ;-)(17.1.2016)

Příjemná a nenáročná osmdesátková komedie se sympatickým hereckým obsazením. Kim Basinger zde byla obsazená především kvůli své kráse a jako výrazný protiklad Dana Aykroyda. Rada starších působila docela zajímavě a ta příšera, kterou měla Celesta v kabelce taky. Samozřejmě, že bylo od začátku jasné jak všechno dopadne, ale to v tomto případě nevadilo.(27.9.2011)

• - Do hlavnej úlohy bola pôvodne zvažovaná Shelley Long. (m.a.t.o.)

• - Kvôli účinkovaniu v tejto snímke odmietla Kim Basinger (Celeste) možnosť zahrať si vo filme Znásilnenie (1988). (m.a.t.o.)

• - Natáčanie prebiehalo v Kalifornii. Pláž, na ktorej pristane Celeste (Kim Basinger) so svojím lietajúcim tanierom, poslúžila neskôr aj pre natáčanie seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). (m.a.t.o.)