Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mohou planetu zachránit před hrozícím zničením. Celesta, čerpající všechny informace o pozemském životě ze své encyklopedické kabelky, potká Millse na večírku. Vědec je lepou dívkou okouzlen a rozhodne se s ní oženit. Jeho třináctiletá dcera Jessie vytuší, že její nová matka není běžnou lidskou bytostí. Celesta se přizná ke svému původu i ke svému poslání na Zemi, ale trvá na tom, že její city k Millsovi jsou opravdové. Duplikace radarového vysílání zachrání vzdálenou planetu a Celesta může zůstat na Zemi. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (87)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Osemdesiatkova sci-fi komedia s Danom Aykroydom? Myslel som, ze to nemôze dopadnut zle. A dopadlo. Vsetky tie pokusy o humor mi pripadali trapne a postavy neznesitelne. Zapletka vôbec nefungovala. Proste trapas. Zaujali ma len Alyson Hannigan a Alyson Hannigan,ale aj tym, ze som mal moznost ich vidiet ako vyzerali za mlada. Nakoniec ma najviac potesil dom na plazi v ktorom byva postava Jona Lovitza. Je to presne ten isty dom v ktorom v BH 90210 byvali Kelly a Donna. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Příjemná a nenáročná osmdesátková komedie se sympatickým hereckým obsazením. Kim Basinger zde byla obsazená především kvůli své kráse a jako výrazný protiklad Dana Aykroyda. Rada starších působila docela zajímavě a ta příšera, kterou měla Celesta v kabelce taky. Samozřejmě, že bylo od začátku jasné jak všechno dopadne, ale to v tomto případě nevadilo. ()

Reklama

Han22 

všechny recenze uživatele

Už dlouho jsem neviděl něco jako romantickou komedii, takže jsem si to užil. Krásná mimozemšťanka, trošku nepraktický vědec, sympatická dcera. Spousta výborných vtipů a nádherný happyend. Bassingerová byla kočka, ale tady dokázala že uměla být i vtipná - některé hlášky nebo scény nemají chybu, zvlášť první polibek je nezapomenutelný. K tomu prima muzika (Tom Jones a jeho Kiss, hitovka Pump Up The Volume) a perfektní happyend. Zkrátka moc hezký film. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Nenáročná sci-fi-based komédia z konca osemdesiatych rokov, ktorá predovšetkým staví na kráse K. Basinger. Klasická hra D. Aykroyda, bez žiadneho prekvapenia. Scény ako „príprava na sex“, „nákup v obchode“ a „servírovanie raňajky“ mi do dneška dokážu vyčariť úsmev na tvári. Keď hľadáte nenáročnú komédiu so sci-fi koreňmi na jedno opršané popoludnie alebo na malú nostalgiu, tak „Krásna mimozemšťanka“ by vás nemala sklamať. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +ještě krásná Kim Besinger, která měla zajímavé schopnosti, začínající Alyson Hannigan, efekty -strašně moc trapný, málo uvěřitelný/// No tak tohle mi moc nesedlo. Je to zajímavé a když Celesta používá svoje schopnosti a nebo je u toho ta "kabelka" je to rozhodně koukatelné. I rodinné zázemí a vztahy byly zajímavé. Ovšem už zde to bylo málo uvěřitelné a navíc když přišel brácha k TV, tak jsem se červenal a zalézal pod deku. Prostě jsem se cítil trapně. Tohle je film možná tak pro děti./// Celkem 47%/// ()

Galerie (13)

Zajímavosti (3)

  • Kvôli účinkovaniu v tejto snímke odmietla Kim Basinger (Celeste) možnosť zahrať si vo filme Znásilnenie (1988). (m.a.t.o.)
  • Natáčanie prebiehalo v Kalifornii. Pláž, na ktorej pristane Celeste (Kim Basinger) so svojím lietajúcim tanierom, poslúžila neskôr aj pre natáčanie seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama