Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mohou planetu zachránit před hrozícím zničením. Celesta, čerpající všechny informace o pozemském životě ze své encyklopedické kabelky, potká Millse na večírku. Vědec je lepou dívkou okouzlen a rozhodne se s ní oženit. Jeho třináctiletá dcera Jessie vytuší, že její nová matka není běžnou lidskou bytostí. Celesta se přizná ke svému původu i ke svému poslání na Zemi, ale trvá na tom, že její city k Millsovi jsou opravdové. Duplikace radarového vysílání zachrání vzdálenou planetu a Celesta může zůstat na Zemi. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (82)

kingik 

všechny recenze uživatele

Kim Basinger je asi největším lákadlem na tomhle poměrně naivně vystavěném snímku. Sympatický Dan Aykroyd, který se v osmdesátých letech stal prototypem pro postavy neatraktivních mužů s dobrým srdcem, je rovněž adekvátní volbou. Jenže film jako celek je až moc splácaný v jakousi mimozemskou a blíže neidentifikovatelnou hmotu. Klady: sličná Kim Basinger + milý Dan Aykroyd. Zápory: z námětu se dalo vytěžit víc, naivní pojetí příběhu, nulová šance na vydařený gag a to je na komedii dost zásadní, slabé režijní zpracování, osmdesátková nuda. Mé hodnocení: 20% ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Některé komedie z 80. let, byť nemají ambice větší než jednoduše pobavit, mám opravdu rád, viz oba díly Ghost Busters, ale tahle rádoby komedie má jeden problém - pro mě ale zásadní. Její pokus o humor na mě vůbec nefunguje, je to plytké a strašně rychle zapomenutelné. Pokud bych měl udělovat hvězdičky, pak jedině za půvaby Kim Basinger a sympatické vystupování Dana Aykroyda - a to mi přijde málo. Takže je mi líto, celkový dojem: 25 %. ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Tak som si to pozrel po niekoľkých rokoch. Bol to jeden z filmov môjho detstva, tak ako množstvo ďalších komédií z osemdesiatych rokov a zo začiatku 90s. Disponuje množstvom inteligentného humoru (bozk, sex, nakupovanie ...) a je tu množstvo skvelých hercov. Každého heterosexuálneho príslušníka mužského pohlavia určite zaujme Kim Basinger. Dan Aykroyd je tiež výborný a Jon Lovitz je priam božský. Z mladých hercov tu môžeme spoznať ešte deti - Alyson "Willow" Hannigan a Setha "Ozz" Greena, ktorí si neskôr zahrali v brilantnom seriále Buffy. Krásna mimozemšťanka je klasická komédia z 80s - okrem inteligentného humoru, skvelých hercov je tu tradične skvelý soundtrack plný syntetizátorov a automatických umelých bicích. Proste tak ako to mám(e) rád(i). Krásne spomienky na krásny film, krásnu Kim a krásne časy. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Skvelá Kim Basingerová sa síce v 80. rokoch 20. storočia preslávila, avšak predovšetkým svojou fyzickou krásou, za čo v nasledujúcich rokoch platila vysokú daň a až v zrelom veku divákom ukázala, že na to má i ako dramatická herečka (L.A. - UTAJENÉ SKUTOČNOSTI, DVERE V PODLAHE). Romantická sci-fi komédia KRÁSNA MIMOZEMŠŤANKA rozhodne už z názvu nepatrí k filmom, ktorými by sa Basingerová (resp. hocikto) chválila. Je to nudne bizarná záležitosť s Danom Aykroydom a vesmírnym radcom, ukrytým v dámskej kabelke. No neviem... ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +ještě krásná Kim Besinger, která měla zajímavé schopnosti, začínající Alyson Hannigan, efekty -strašně moc trapný, málo uvěřitelný/// No tak tohle mi moc nesedlo. Je to zajímavé a když Celesta používá svoje schopnosti a nebo je u toho ta "kabelka" je to rozhodně koukatelné. I rodinné zázemí a vztahy byly zajímavé. Ovšem už zde to bylo málo uvěřitelné a navíc když přišel brácha k TV, tak jsem se červenal a zalézal pod deku. Prostě jsem se cítil trapně. Tohle je film možná tak pro děti./// Celkem 47%/// ()

Galerie (13)

Zajímavosti (3)

  • Kvôli účinkovaniu v tejto snímke odmietla Kim Basinger (Celeste) možnosť zahrať si vo filme Znásilnenie (1988). (m.a.t.o.)
  • Natáčanie prebiehalo v Kalifornii. Pláž, na ktorej pristane Celeste (Kim Basinger) so svojím lietajúcim tanierom, poslúžila neskôr aj pre natáčanie seriálu Beverly Hills 90210 (od r. 1990). (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama