Reklama

Reklama

Clarksonova farma - Série 3

(série)
Velká Británie, 2024, 6 h 41 min (Minutáž: 44–60 min)

Epizody(8)

Recenze (13)

nudlis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dám 5 hvězd hlavně za to, že se to od první řady výrazně posunulo od šaškování, od skoro bezhlavýho rozhazování peněz za cokoliv (stroje, zvířata, ...) a od Jeremyho ega k docela serióznímu farmaření, snaze důstojně řešit potyčky s úřady a k "člověčímu" vztahu Jeremyho k půdě, zvířatům a koneckonců i k lidem. Ano, série opět nepostrádá typickej humor JC, občasný špičkování (i hádky) s Kalebem a je fajn vidět daleko větší zapojení Lisy (obzvlášť dobře jí to šlo s vibračním válcem). Ale už to není takový to "hele, schválně se podívejte, jak něco rozbiju, nabourám nebo jak je nejdůležitější VÝKÓÓÓÓN". Což je dobře nejen pro diváky, ale i pro samotnýho JC. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z Clarksonovi farmy se za ty roky stala srdcovka a třetí série jen pokračuje v nastoleném trendu a drží laťku ve stále stejné výšce. Humor a špičkování mezi Jeremym a Kalebem je samozřejmostí, ale tentokrát je tu i dost velmi emotivních momentů u kterých sem měl regulérně slzu v oku. Jeremy touhle show a lidmi které má kolem sebe trefil jackpot a já bych se na Diddly squat nejraději okamžitě vrátil...95% ()

Reklama

dan4815 

všechny recenze uživatele

Diddly Squat mě naučil milovat venkov, a kolikrát mám pocit, jak kdybych se vracel na mé rodné místo. Třetí série emotivního farmaření je už o poznání unavenější, leč pořád zajímavá. První dvě série jsou vyvážené - tu něco emotivního, tady něco vzdělávacího, trochu té drbárny. Jde vidět, jak Britská byrokracie Clarksona vysává. Někteří si myslí, že je to jeho věkem; určitě je to kombinace. Pro mě, který věděl jen to, že na polích jezdí traktory, že kombajn mě může rozsekat, když budu lelkovat s jointem mezi klasy, a že řepka není jen ten čutálista, je tato série velmi přínosná. Oceňuji, že Clarkson do toho dává hodně, a ač jsem mu to na začátku nevěřil, opravdu mu záleží na zemědělčení. Možná to nečekal ani on. Tak trochu si myslím, že je to jen otázkou času, kdy tam začne žít - už jen to, že si koupil prasata, se kterými je starost po celý rok (byť mu s tím určitě někdo pomáhá), je menším náznakem. Nebudu ale lhát, ačkoliv jsem se mnohokrát zasmál, ze všech sérií je třetí tou nejslabší. Jak tu někdo poznamenal, Jeremy už to nedělá pro zábavu, utopil v tom mnoho peněz. ()

Trešlson 

všechny recenze uživatele

Když jsem ve třetím díle brblal, že už potřetí sledujeme to samé, přišel ve čtvrté epizodě "prasečí masakr", kdy jsme jako diváci nebyli ušetřeni ničeho, aby pak po týdenní pauze přišla optimistická náplast a pozitivní vibe se pak nesl celým zbytkem třetí řady, kde na konci došlo i na "prasečí vykoupení" a já si říkal, že bych si z fleku dal pokračování. A hned. Dobře, že víme, že minimálně jeden návrat na Diddly Squat nás ještě čeká. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímně jeden z nejlepších dokumentů, což je obrovské překvapení už jen kvůli tomu, že v hlavní roli je Clarkson-farmář. Co Clarksonovu farmu povyšuje na jinou úroveň jsou nejen postavy, ale fakt, že tohle všechno JE realita a dokonalá sonda do obtížného života farmářů. Už nikdy se nebudu pozastavovat nad tím, kolik farmářů si každoročně vezme život, protože jak vidno, tahle profese má daleko k ideálu. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama