Reklama

Reklama

Clarksonova farma

(TV seriál)
  • Velká Británie Clarkson's Farm
Dokumentární
Velká Británie, 2021, 6 h 25 min (Minutáž: 40–54 min)

Epizody(8)

Intenzivní, namáhavý a často veselý rok v životě nejnepravděpodobnějšího britského farmáře Jeremyho Clarksona. Připojte se k Jeremymu a jeho partě zemědělských spolupracovníků, kteří čelí nepřízni počasí, neposlušným zvířatům, nereagujícím plodinám a nečekané pandemii. Toto je Jeremy Clarkson, jak jste ho ještě neviděli. (Prime Video)

(více)

Videa (1)

Recenze (19)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

výborná minisérie nejen pro fanoušky Clarksona,protože ona by dobře fungovala i bez něj.Já každopádně jeho fanoušek jsem a on tady splnil to co sem čekal.Vlastně jsem od něj dostal víc,protože je tu nejen vtipný a standardně nešikovný patlal,ale taky uvěřitelný a svým způsobem rozumný a neměl sem pocit strojenosti a nahranosti (s čímž bojovaly poslední díly GT).Je navíc super nápad,nechat se točit jak se starám o svojí farmu a ještě to prodat tímhle zábavným,místy skoro dojemným a dokonce i poučným způsobem...85% ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně krásná věc. Dojemná i zábavná, plná různorodých emocí, sympatických postaviček a Jeremyho v poloze, ve které by ho nikdo nečekal, ale která mu naprosto neuvěřitelně sedí. A je to na něm vidět. A taky je vidět, že nic nebylo dopředu připraveno, ale prostě se natáčelo vše, co Jeremyho týmu postavil osud, příroda a pandemie do cesty. Jedna z nejkrásnějších, nejzábavnějších a nejdojemnějších věcí letošního roku. A je naprosto neuvěřitelné, že Jeremy, mě v této své nové úloze (ve které se mimochodem zcela našel) bude bavit víc, než v TG či GT. A tady se to stalo. Z Jeremyho farmy by klidně mohla být nekonečná reality show o tisíci dílech a stejně by se neomrzela. Tak moc dobré, krásné a zajímavé to je. 100%. ()

Reklama

marhoul 

všechny recenze uživatele

Jeremy má farmu. A ne ledajakou. Významný kus země, k němuž náleží 42 velkých polí, lesy, prameny, potoky a tradiční, klasicky anglické hraniční zídky, celkově nic pro začínajícího čučkaře. Že si ukousl většího sousta, než by zvládl, je divákovi záhy jasné a nejde jen o pořizování nebo obsluhu zemědělských strojů, či učení se všemu za pochodu. Docela příjemný formát lehce přifintěné reality show si diváka dokáže získat, protože cílovkou není ostřílený hnoják, ten nemá čas koukat na bednu, ale každý, kdo o zemědělství ví kulové, traktor zná jen z kolony na cestě a kombajn z hračkářství, když ho pořizuje v mini verzi znuděné ratolesti. Však chleba viděl každý, pivo taky i olej pod flákotu v trojobale nalije rád kde kdo. Že se to nevyčarovalo samo na polici v krámě, se ale poněkud zapomíná, čili Jeremyho projekt oceňuji a neřeším, co vše kolem toho bylo. Chválím aktivitu, při níž využil svého jména pro dobrou věc a ukázal lidem, o čem to celé je. A pal to čert, že konkrétně v jeho případě investovaný kapitál nehrál roli. Každý díl přinesl dost zajímavého, řekla bych, že obočí zvedla větší část publika. Perfektní byla postava manažera- poradce, který farmáře usměrňoval v duchu byrokratických předpisů, včetně statistických rad a osvědčených realistických plánů. Zúčtování v závěru bylo třešinkou, která dala celému pořadu jiný rozměr. Rázem bylo jasné, že se nebavíme o výzvě vrtošivého, nešikovného stárnoucího chlapa... Mladý, ale zkušený makač Kaleb, který pobavil svou jednoduchostí, snadno diváka přesvědčí, že je to borec na správném místě, učit by se od něj mohl každý začínající odvážný optimista. Práci kolem ovcí nemá smysl rozebírat, kapitola sama pro sebe. Pro mě tedy interesantní celé a až mě bude zase na silnici brzdit traktor, přejdu to bez keců. Minimálně na tohle tento pořad dobrý byl. Může za to i excelentně natočená závěrečná pasáž s kombajnem, která byla absolutní TOP a seriál povýšila z roviny zábavné na post ryze edukativní. Ráda se podívám na další Clarksonův rok. Pátá hvězda je od mě za důležité prořezávání lesa, kdy si Jeremy s chutí a zcela právem kopnul do internetových envirodementalistů, kteří princip obnovy lesa a jeho potřeby nejen že absolutně nechápou a nepřijímají, ale často do něj od avokádového prudce bioveganského latté ještě ani nedojeli. Protože tam nejede metro a nalískané kýty v úzkých galatách kule na výlet pěšky nepustí... ()

KIT.HL 

všechny recenze uživatele

Poněkud "lehčí", lidštější verze Jezzy...Měl jsem obavu z obvyklého přehánění všeho . To vše naštěstí zůstalo v kulisách pořadu TGT. Zůstala nestrojená nešikovnost a nepraktičnost okořeněná vtipným komentářem  JC. Přidalo se stáří a maskované zmoudření... Pohled na ostrovní farmaření ve velmi příjemném a pohodovém serošku... )) ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Krasne poucna osmidilna serie, ktera utece jako voda. Je to sranda, je to poucne, je to obcas srdcervouci a je to oci otvirajici. Clarkson se svym ignorantskym smyslem pro humor vali, ale nejlepsi jsou stejne postavicky lokalniho panoptika. Strasne me bavila Ellen, Charlie, Kaleb a ostatni. Je to paradni show, mozna i dulezita v dnesni dobe. Ted ji nejakou dobu budu doporucovat, kudy budu chodit. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama