Reklama

Reklama

Hai sbagliato... dovevi uccidermi subito!

  • Španělsko La muerte llega arrastrándose (více)

Obsahy(1)

Banku v městečku Hanaville vyloupí tři muži. Jeden z nich zabije ostatní dva při odpočinku na útěku pomocí jedovatých hadů. Po stopě zákeřného vraha se vydá agent pojišťovny Lloyds Jonathan Pinkerton (Robert Woods). Jeho úkolem je získat zpátky uloupené peníze, odměnou je dvě stě tisíc amerických dolarů. Po krátkém pátrání má Jonathan v podezření tři muže. Prvním je majitel krachujícího velkého ranče Clinton (Ivano Staccioli), hazardní hráč; pak veterinář dr. Torres (Ernesto Colli), chovatel hadů; nakonec majitel salónu ve městě Karl (Carlo Gaddi). Agent se stane cílem několika napadení a při obraně zastřelí několik mužů. Svou pravou totožnost (federální agent) odhalí před šerifem Lewisem (Frank Braña), ale tím se dostane do ještě větších problémů (curil)

(více)

Recenze (2)

špaček421 

všechny recenze uživatele

Detektivní spaghetti western, kde chybělo jenom nahradit Roberta Woodse Giannim Garkem a měli jsme dalšího Sartanu. Sice špatně sestříhaného a se směšnými gumovými hady, ale i tak lepšího než první díl i ten s Georgem Hiltonem. ()

curil 

všechny recenze uživatele

Zapomenutý spaghetti western s Robertem Woodsem v hlavní roli, který hraje dvojí roli. Z agenta pojišťovny Lloyds se vyklube agent federální. Ve filmu z devadesáti procent vystupují záporné postavy, snad kromě hlavního hrdiny tam není klaďas, padouch vedle padoucha. Z hlavních atributů westernů se jich vyskytuje málo, dvě tři přestřelky, počáteční loupež v bance, vraždy v salónu. Je to také tím, že Pinkerton je více detektiv než pistolník. Co se nelíbí, jsou nepraví hadi na začátku filmu. Robert Woods svoje charisma ve filmu zdůraznil černým hárem ve stylu Beatles. ()

Reklama

Reklama