Pět prolínajících se zábavných příběhů noci plné sexu a otevřených možností, ve které nic nejde podle plánu, ale každý dostane to, co potřebuje. (Netflix)

Pethushka

Jo, tak tohle šlo úplně mimo mě. Kdybych si pečlivěji pročetla obsah, ušetřila bych si čas. Bohužel i tam, kde to na chvíli vypadalo slibně, se to zvrhlo v něco, co mi absolutně nic neříká. Jako komedie to potom nefunguje už vůbec. Zkusím nebýt konzerva a nedat odpad. ()

TheEvilTwin

Vlastně překvapivě celkem zábavná erotická komedie ze Španělska, která se v závěru snaží být trochu víc vznešenější, než ve skutečnosti je, ale jinak si v průběhu celého filmu drží slušnou dávku humoru a dobře se na ni dívá. Neurážející průměr a celkem odlehčená fajn zábava ve formě pěti různých paralelních příběhů v jednom filmu. ()

claudel

Zábavná španělská sexy komedie, která je o mezilidských vztazích a sexu, ale sex je vlastně neustále v pozadí a mlhavý. Pozornost je upřena na lidi, kteří nejsou vnitřně šťastní, a proto se raději utápějí v sexu. Přitom je příběh podán s humorem a nadhledem. Příjemně jsem se bavil. ()

Stanislaus

Čím víc, tím líp je co do prostoru, ale i charakterů (jelikož každý ze zúčastněných chce v podstatě jen jedno) komorní smyslná jednohubka, sestávající z několika navzájem se prolínajících příběhů, z nichž mě pobavilo především duo žen s oknem jako vrata, a vlastně i vynucená čtyřka přátel s (ne)plánovaným vyústěním. Přesto bych ale film neoznačil jako čistou komedii, protože některé linie měly i vážnější nádech - viz kontakt dvou mužů přes gloryhole či setkání ex-partnerů po letech. Bizarní sonda do vztahů na jednu i více nocí. ()

Rockerman

Dlouho jsem se tak nepobavil. Děj je poskládaný z několika minipříběhů odehrávajících se na swingers party, ať už v klubu nebo doma. Spousta vtipných scén a překvapivých odhalení a rozhodnutí, asi nejvíc to překvapení v domácím provedení. Nechybí erotický náboj. Konec je trochu idylický, ale i tak dávám za pět, protože jsem se po celou dobu usmíval a to se mi u komedie poslední dobou nestává často. ()