Výlet do Říma

Steve Purcell

Michael Swerdlick

Brahm Wenger
  • winsome

Film je jasným důkazem toho, jak tragicky to dopadá, když je při natáčení bohatým herečkám ponechána příliš volná ruka, bez dohledu odborníka. Za své peníze by si Mary-Kate a Ashley mohly točit filmy pro zábavu a taky, že to dělají. A přesto lidé jejich filmy sledují. Proč? Je to kvůli jejich pěkné tvářičce? Nevím. Každopádně ani Výlet do Říma ničím nevybočuje z řady filmů Olsenovic produkce. Jako vždy se setkáváme se dvěma pěknými bohatými sestrami, které dostanou vždy to, co chtějí, všechno jim vychází... Ne, že bych to někomu nepřála, ale je to tak nereálné a Olsenky jsou tak sladce naivní! Opakující se a trapné hlášky, zbytečné scény, žádná úroveň... Jediné, co ve filmu stojí ještě jakž takž za to je prostředí Říma, památky, panorama... ale to si najdete i na netu, takže: ztráta času.(20.8.2006)

• Tsuki

Má cenu to vůbec komentovat? Kdo by si chtěl přečíst můj názor, ať se podívá na můj komentář u filmu "První jízda", protože většina filmů sester Olsenových jsou si tak podobné, že bych asi všude musela napsat stejný komentář. Stejný děj, stejné dvě hlavní postavy dvojčat, jenom se liší prostředí. Paříž, Řím, Bahamy.... jakoby z každého zajímavého prostředí šel udělat nový film se stejným tématem. ~(1,5)~(11.2.2009)

• Mr.Floyd

myslím, že tieto dve herečky majú vrchol svojej hereckej kariéry dávno za sebou v podobe podareného seriálu Plný dom. O filme škoda reči, zasa je to to isté ako vždy. Ja len dúfam (aj keď tie dve nejako zvlášť neobľubujem), že sa im podarí dostať aj do prvotriednych filmov, otázne je či na to majú patričné herecké schopnosti.(26.4.2008)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +na Olsenky se už dá koukat, hudba, prostředí Říma -příběh a scénář běží v zaběhnutých kolejích, nic nového vás nepřekvapí/// Výlet do říma je hlavně určen dívkám mezi 12-17 lety. Takže pokud patříte do této kategorie a navíc jako typická holka máte rádi módu, tak si tady příjdete na své a klidně si přihoďte jednu hvězdičku. Naopak pokud jste kluk, kterému je víc jak 14, tak tohle dílko raději vynechte. Opět se jedná o klasickou šablonu, kdy sestry někam přijedou, o něco se snaží, s někým soupěří a možná najdou svojí lásku, každopádně to nakonec vyhrojou a záporák je jako vždy potrestán. Takže vlastně ani v oblasti charakterů nic nového. Ale věřím, že si tento snímek své publikum najde. Pro mě to nebyla taková zývačka jakou jsem čekal a docela se na to dalo dívat. Navíc tenhle film v TV tak často nedávají, takže jsem rád, že ho uvedli./// Celkem 67%///(7.4.2008)

• Malarkey

Sestry Olsenovi opravdu vysloveně nenávidím. Už od útlého dětství, když jsem sledoval jejich filmy jsem si je znechutil a podle mě neumějí ani vůbec hrát. A ani tento film můj názor nedokáže změnit. Je to stále o tom samém akorát se to odehrává v jiném městě.(22.5.2006)