• Kamca_

Ze začátku to vypadalo celkem slibně podle fotek a komentářů, ale už v prvních minutách jsem se začala hrozně nudit. Trochu to zachraňovala Winona. Ale celkem mě štvalo, že tam za celý film moc nebyla. Filmu by neuškodila kratší stopáž. Myslím, že to bylo přehnaně dlouhé na to, že jsem tam toho vcelku moc nedělo. Jinak hudba byla hodně pěkná, ale to je asi tak jediný.(9.7.2013)

• Radko

Obsah uvedený v oficiálnom texte distribútora temer doslova prepisuje dej, ale v podstate to vôbec nevadí. Spomínanie žien, vyšívajúcich svadobnú prikrývku z kusov látky, na dávne sladkobôľne vzťahy a paralelné uvažovanie dievčaťa, o výbere toho vhodného partnera je len kombináciou x variácií príbehov veľkých lások so smutným koncom. Pomerne dobré herecké výkony a miestami sľubné rozohratie zápletky, ústiace však vždy kamsi do stratena, nezachráni celok: jednorazovú, veľmi rýchlo zabudnuteľnú a v podstate zbytočnú záležitosť. Samotné poznanie, že sa máme orientovať predovšetkým vlastným citom, nespraví ešte z filmu kvalitný, emócie vzbudzujúci film.(23.3.2005)

Povídkový vzpomínkový film starších žen, které vypráví o radostech a strastech manželstvích či jejich tajemstvích s milenci.. Spojujícím článkem je roztomilá Winona Ryder jako nervózní rozpolcená budoucí manželka.. Příjemný televizní film pro ženy u klubka vlny a rozpleteného svetru s horkým kakaem :-)(21.12.2013)

I když to na první pohled vypadá jako hodně ženský film, a on také hodně ženský je, přece jen hlavní postavy jsou tu ženy, tak třeba pohledem Winony se řeší problémy, které může mít i muž. Nejistota toho, co člověk vlastně očekává. Tohle se mi líbilo, to přemítání, ta jasná odpověď v závěru už tolik ne.(23.1.2018)

V mnoha ohledech se film podobá dramatu Bernarda Bertolucciho Svůdná krása s Liv Tyler v hlavní roli, které vzniklo o rok později (a bylo podle mého lepší). Najdeme tady jak společné prvky tematické (mladá dívka u příbuzných na venkově), tak i formální (milostná scéna v sadu) a i tempo vyprávění je podobné.(30.6.2005)

• - Když Finn (Winona Ryder) vysvětluje původ svého jména jako "hippísácké", jako by mluvila o sobě. Také její rodiče byli stejně jako ve filmu "hipíci" a jméno jí dali podle města, v kterém se narodila. (wictoria)