poster

Nejbližší příbuzenstvo

 • anglický

  Next of Kin

 • slovenský

  Najbližšie príbuzenstvo

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1989, 104 min

 • BoredSeal
  ***

  Solidní béčko (myslím z dob, kdy béčko znamenalo film s menším rozpočtem nezávislého studia s účastí talentovaných lidí a ne to, co dneska plodí velká studia ve snaze vydělat prachy přes netalentované debily). John Irvin byl v 80. letech solidní nenápadný béčkový řemeslník a obsazení, které sem nacpal, by dneska přišlo na spousta milionů, takže co dodat, přidejme jeho tradiční trademark - přestřelka na hřbitově. Swayzemu sekunduje Liam Neeson jako buran, ale borec, který všechno řeší jednoduše, kéž by v dnešních filmech takových postav bylo víc. Protože tenhle zabedněnej server nezná půl hvězdičky, řeknu to takhle: 3,5hvězdičky a je mi fakt líto, že jsem neviděl Bena Stillera, jak prosím o smilování. :)(26.2.2009)

 • Hanys_
  ***

  Krásná vzpomínka na 80ky, kdy akční filmy měly svá pravidla a logika se v nich prostě nehledala. Na dnešní dobu luxusní obsazení (Swayze, Stiller, Neeson, Hunt, Paxton a jeden z Baldwinů) v solidně odsejpacím příběhu o pomstě, který mi mimo jiné sdělil že Helen Hunt byla ošklivá i jako mladice a položil otázku "proč sakra trvalo 25 let, než někomu došlo, že Neesonovi to nejvíc sekne s brokovnicí!". 6.5/10(26.8.2014)

 • Madsbender
  ***

  Kvalitatívne pokrivkávajúci akčný thriller o strete dvoch rodín, ktorý za sebou zanechá krvavé následky. Škoda len, že film stojí iba na lákavom obsadení, no miestami padá kvôli slabšiemu scenáru. Formálne zdĺhavý a miestami skoro nudný film, ktorý odporúčam jedine fanúšikom Swayzeho, Neesona, Baldwina či Stillera. A tých je stále dostatok. Som zvedavý, či ešte zajtra budem vedieť o čom ten film bol.(15.11.2013)

 • sepp
  **

  Lehce podprumerny akcni s nimek s vytecnym Liamem Neesonem a tradicnim Patrickem Swayzem - tedy prehravani se spoustou roztodivnych "chce-se-mi-skoro-brecet" usklebku. Neschopni mafiani s jednim extra velkym blbcem v rodine s typicky italskym zjevem. A zaverecna prestrelka mezi mafiany a burany je prilis kratka a nepresvedciva, nez aby slo hodnotit lepe. Slabsi prumer.(7.2.2009)

 • Hepy13
  ***

  Zahrálo si tu několik dobrých herců, kteří se později proslavili ve známějších filmech. Za zmíňku určitě stojí malá rolička mladého Bena Stillera, kterého jsem zpočátku vůbec nepoznal. V hlavní roli si tu mstící bratry střihli Swayze-Neeson. Nemůžu se ubránit dojmu, že pokud jsou ve filmu přítomni mafiáni, taky by to měli "mydlit" víc od podlahy.(5.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace