poster

Vykradači těl

 • USA

  Starquest II

Sci-Fi / Thriller

USA, 1996, 92 min

Režie:

Fred Gallo

Kamera:

Mark Parry

Hudba:

Ed Tomney

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • hladass
  odpad!

  Tak to dopadá, když dá člověk jen na český překlad názvu a očekává adaptaci Lupičů těl... A s těmi samozřejmě Vykradači těl nemají vůbec nic společného... Jde o pitomé sci-fi s Robertem Englundem v roli kněze/mimozemšťana, bez děje, s pár úmrtími, hnusnými efekty a neerotickými souložemi... Za mě jasný odpad a ztráta času...(30.6.2016)

 • TO
  odpad!

  Skupinka lidí se probudí v kosmické lodi, kde jsou ufouny drženi za účelem rozmnožování. Několik málo úmrtí, o něco více souloží a jinak nuda. Velká blbost(22.5.2007)

 • FIBO
  ***

  Englund bravurní, jako ve všech rolích, kde hraje úchyla. Je to spíš taková béčková rozprávka, od které se nedá nic moc čekat, nicméně i tady se highlighty najdou. Robertovo vystoupení a hudba z toho dělají koukatelnou béčkovou podívanou. Pokud nejste příznivci filmové hudby, Roberta Englunda a lehké erotiky a nedokážete překousnout určitou nesmyslnost a absurditu děje, pak na to nekoukejte.(9.3.2013)

 • majo25
  *

  Nizkorozpočtové deväťdesiatkové scifi béčko, ktoré prekvapí iba prítomnosťou kultového Englunda. Efekty veľmi slabé, akcia ešte viac. A za nemastný-neslaný príbeh by sa hanbila aj epizóda z podpriemerného scifi seriálu. Hodnotenie: 25%(13.8.2014)

 • Shanen29
  **

  2 hvězdy pro Roberta.(14.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace