Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Každá ves v Čechách má hasičskou zbrojnici. Stejně tak i vesnice Horní. Sbor dobrovolných hasičů zde vede svérázný Petr Pospíšil (Petr Rychlý). Má trochu horkou hlavu a před nikým si servítky nebere. Je to ale férový chlap, který vede svůj sbor až se starosvětským smyslem pro zodpovědnost, a ve vesnici ho proto mají rádi. Tedy až na vypočítavého starostu Vladimíra Urbana (Václav Kopta). Ten se totiž přes hasiče snaží vyvádět peníze z obecního rozpočtu a Petrova poctivost se mu vůbec nehodí do krámu. Starosta se proto snaží Petra a jeho hasičské jednotky všemožně zbavit. Souboj mezi Petrem a starostou je ústředním motivem nového českého seriálu plného rázovitých postav z malebného Ladova kraje. (TV Nova)

(více)

Recenze uživatele Sa.sa k tomuto seriálu (13)

Hořící pták (2021) (S01E01) 

Tak 1 díl na rozjezd nebyl špatný... Uvidíme jak to dopadne dál.... Jinak hasiči jsou všude stejný :))) ()

Bažina (2021) (S01E02) 

Další super díl plný hlášek i vtipných situací... Hurá konečně se ví kdo je udavač, další úspěšné výjezdy a super konec... ()

Pálení čarodějnic (2021) (S01E03) 

Hezký díl vč. pořádného "zásahu"... Jinak přesně ať žijou hasiči, kteří zapalují vatru... :))) plno vtipných hlášek i situací ()

Za Frantu! (2021) (S01E04) 

Super epizoda plná hlášek a překvapení... Ať žijou Poupata od Davida...! Jinak Benešové to opravdu slušelo v tom trikotu a když cvičila...!! To se musí nechat teda... Ten konec měl hořkou pachuť teda... ()

Autokros (2021) (S01E06) 

Tak hurá starosta vyhrál motokros a zatím jeho stará vesele píchá s hasičem :))) Tak přesně o tom je život.... Jinak slušný díl i podívaná ()

Jednotka v rozkladu (2021) (S01E07) 

"ahoj - - - ahoj - - - co tady děláš..? - - - upekla jsem bábovku...!" :))) to byl teda konec... Jinak slušný díl plný zvratů... Ať žije focení aktů... ()

Hasičský ples (2021) (S01E08) 

Chudák doktor ten koukal, no co hasičský ples holt stojí za to... Starosta se ožral a skočil z baráku... :))) Petr se konečně rozhodl se rozejít se svojí ženou... Taky jsem koukal jak Wartburg nastartoval a jel... :))) Tomu říkám konec a happy end... ()

Anenský pramen (2023) (S02E01) 

Ať žije dovolená, a je pravda, že ten Kocourek je fakt vůl... Jinak teda ten Wartburg vypadá... 😢 Super konec z je paráda, že pokračuje 1 série dále, no doufejme, že to vydrží... 😅😅😅 ()

Dokaž, že jsi chlap, Báro! (2023) (S02E02) 

Ten díl nemá chybu... Dobře jsem se pobavil a ano přesně tak to chodí a vypadá na vesnici... Nikdo z města to pořádně nepochopí... Jinak ten konec stál za to... Njn ať žije pivo, chrápání, výcvik i skok ze střechy... Hmm kocourek a mňau 🥰🥰🥰😅😅 ()

Investor (2023) (S02E03) 

Super díl, který se opravdu povedl... Plno hlášek i vtipných situací... Jinak Leoš Noha tady opravdu zabodoval a role mu sedla jako víko na hrnec 😅😅😅 ()

Black-Out (2023) (S02E04) 

Ať žije soudce a jeho bagřík... 🥰🥰🥰 Jinak to jeho blouznění bylo úžasné... Tak hurá konečně se těhotenství prozradilo, ale byla to fuška teda... 😅😅😅 No tak uvidíme co dál... Zatím paráda ()

Past (2023) (S02E05) 

Super díl u kterého jsem se dost nasmál... Ať žije kolo bez brzd a let do rybníka... 😅😅😅Jinak ty lysohlávky neměli chybu... Chudák soudce i jeho žena a co potom Vilém..., 😉😉😀 "budeme dělat, že včerejšek neexistuje..." 🥰🥰🥰🥰 ()

Na vodě (2023) (S02E06) 

Lol ať žije ponton uvázaný či spíše neuvázaný 😅😅😅 Jinak to byla zatím největší akční scéna seriálu 🥰🥰🥰 Jinak super konec a snad bude mít podobné pokračování... Takové to bylo na Islandu 😀😀😀 ()

Reklama

Reklama