Epizody(6)

Dramatický seriál o tom, jak se Colin Kaepernick v době dospívání snažil prorazit a jak přitom řešil otázky rasy, kultury a společenského postavení. (Netflix)

Trailer 2

Ydrosten

Líbil se mi začátek a vysvětlování jak těžké to mají děti a nebo černoši. Vizuálně to je zpracované taky zajímavě a je hezké vidět že někdo má ještě nápady jak uvádět do děje a jak vyprávět příběh. Jenže se to zaseklo u 3 dílu kdy už jsem nevydržel neustálé brečení nad tím že když jste černoch tak jste nula. Já to chápu, ještě 50 let zpátky byly černoši bráni za odpad společnosti a nikdo se netajil rasismem. Tento seriál to předhazuje tak strašně moc že mě tím vysíral každou další minutou. Už jen to jak se tahle komunita chová je ukázkou toho proč jsou lidem trnem v oku. Drsní drsňáci z drsňákova co musí mít copánky, tetování a pokud nehraje basebal, rugby nebo basket, není správnej černoch. Mluvení o čubkách, škváře a podobných věcech je dalším ukazatelem že tihle lidi fakt neumí zapadnout do společnosti. Po 3 dílech není správné hodnotit a určitě bych z důvodů hodnocení mohl ty další 3 díly ještě dát ale nebudu se snažit chápat něco co nejsem schopný pochopit protože jsem bílí nadřazený a rasistický člověk. Ty 3 díly bych ohodnotil 2 hvězdama s poznámkou : pokud si tahle černošská komunita bude vytvářet sama pro sebe tyhle seriály kde si budou neustále navzájem stěžovat na to že jsou černí a proto nemají místo ve společnosti a pokud jim tyhle seriály budou hodnotit bílí nadřazení rasisti, kteří černým nemůžou rozumět, musím se nutně zeptat, kdo je tady rasista ? ()

DominikMH

Pravdivý, hezky zpracovaný, sympatický postavy a skvělej příběh. Na večerní pohodičku super krátkej seriál. ()

pajdaj

Rádoby realistická zpověď ublíženého chudáčka, který to rozhodně nedělal pro peníze. Pokud chcete vidět něco Quartebackovi nebo americkém fotbale zkuste QB1, Last Chance U, nebo cokoliv jiného jako Ballers, Blind side, Invincible, Náhradníci prostě všechno je lepší než tohle. ()

riza-do

Začalo to celkem zajímavě na téma všudepřítomného rasismu a problémů adoptovaných dětí, pokud mají za rodiče jinou rasu. Postavy jsou sympatické, formát zajímavý. Pocaď dobrý, koukatelný, zajímavý. Stal se z toho ale boj o sportovní stipendium, ač dotyčný, podle vlastních slov, má na to dostat prospěchové studium na Harvard. Jenže kdo by chtěl na Harvard, když si chce hrát s mičudou, žejo. Nelogičnost z toho tak stříká, že divák přestává absolutně rozumět hlavní postavě. ()

• Natáčení seriálu probíhalo v New York City a v Kalifornii, konkrétně ve městech Turlock a Los Angeles. (SONY_)