Nancy nade vše miluje svého manžela. Přesto že je jí nevěrný, nechce se jej za žádnou cenu vzdát. Je zoufalá. Na pomoc jí přijdou mimozemšťané, kteří z ní udělají obra, aby tak poukázali na její velkolepou duši. Nancy teď měří 15 metrů, a svého manžela může vzít do hrsti - obrazně i ve skutečnosti. (DVD Edice)

Gilmour93

Feminy blábol utopený v ukrutné nudě žvanění. Než přišlo finále s pochodem padesát stop vysokého King Hannah Konga pro záletného manžílka, napadaly mě různé, často nechutné otázky. Dokázala by se obkročmo vyčůrat do mlékárenské cisterny? Mohl by se gynekolog při prohlídce ztratit? A kdyby objevil na povrchu muňky, byly by velké jak krab poustevník? Samotný závěr, při kterém se Eda Wood usmíval v hrobě od ucha k uchu, mě pak přivedl k myšlence, že by ufouni mohli v pokračování zvětšit i šovinistické čunče D.Baldwina a pak ty šílené asociace přišly zas. Stačilo by 6 barelů vlasového tužidla na den? Ušilo by se z předkožky kožené sako pro jeho bratra Aleca? A pokud by pod materiálem k šití našli nějaké smegma, vystačilo by na tři sýrové pizzy a velikonočního beránka..? ()

choze odpad!

O Daryl Hannah platí víc než o kterékoli jiné herečce, že zahraje všechno - replikantku, mořskou pannu, ducha, holku neviditelného muže (zneviditelnit přímo ji by byl hřích) nebo obří ženu z tohoto nudného televizního hnoje, remaku stejnojmenné sci-fi klasiky 50. let (která tu běží v autokině). Z celého filmu by se dalo vystříhat tak pět zábavných minut akce a legračních efektů. Jako celek je to ale nekoukatelné. Taky chci remake od Emmericha s Jessicou Albou jako oli.G! ()

oli.G

Daryl Hannah mi ako jediná z celého obsadenia neliezla na nervy, naopak tá vec, ktorá sa motala okolo šerifa a neustále rýchlo mlela by si likvidáciu obriou ženou skutočne zaslúžila. Nesmierne otravný bol aj ten divný starý cowboy so somárom, no on aspoň nebol tak často na očiach. Prejav ostatných hercov je pochopiteľne presne taký, aký sa od nich dá v taktomto filme očakávať a jednoduchú psychologickú kostru snáď ani netreba spomínať. Vlastne jediný dôvod, prečo som si túto snímku zohnal a pozrel bola zvedavosť, ako sa tvorcovia vysporiadajú s trikovou stránkou. Úprimne, nájde sa pár krátkych okamihov, keď sa dá trikom celkom veriť (napr. vyliezanie z garáže alebo niektore zábery na Hannah kráčajúcu po meste), no zas sú tu aj okamihy, ktorých dôveryhodnosť zmaril nevhodný strih/uhol kamery (pád Hannah na vlastný dom - myslím, že nebyť pohľadu zhora, na ktorý sa prestrihne tesne pred zničením domu, vyzeralo by to oveľa lepšie) a tiež aj okamihy, kde je bluescreen nápadnejší a do-oči-bijúcejší, ako v predpovedi počasia na ktorejkoľvek TV stanici. A keď Daryl Hannah chytila svojho manžela do ruky, uvedomil som si (a to by som neveril, že niečo také niekedy poviem), že CHCEM REMAKE V RÉŽII ROLANDA EMMERICHA, s nejakým pekným hereckým drevom (napr. Jessica Alba) v hlavnej úlohe! ;) ()

corpsy

Štýlovo a remeselne, je tento remake skvelou poctou jednej veľkej ére vedecko-fantastického filmu rokov 50. minulého storočia. Ani nie tak príbehom, ale skôr dialógmi to poriadne zadrháva a neviem či to označiť ako parodický, alebo vážne myslený pohľad ( tu možno zaúradovali viac dámske časopisy, ako zdravý rozum ) na sci-fi žáner. Či tak, alebo onak, mám tento film zafixovaný ako jeden z mnohých, ktorým sa venoval kultový dokumentárny seriál MOVIE MAGIC a preto som sa aj ja na snímok prizeral z celkom inej, výškovej perspektívy. ()

fmash

„Něco jsem viděla.“ Nebýt už opravdu křečovité snahy o nápodobu starého braku v poslední třetině, docela by to šlo. Šlo to i takhle, ale čekal jsem větší švandu. Nejlepší byl Baldwin a jeho píchačka, slušná hudba a pár solidních hlášek, z toho některých až mrazivě vážných. Kandidát na trojku, možná tomu ještě někdy dám šanci. Jo a nesnáším placky, na kterých je sice dabing, ale chybí české titulky. Hanba. 2½. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi