Nukleární armagedon

Fallout

Akční / Sci-Fi

USA, 1999, 90 min

• Wacoslav1

Na tohle sem se dival jenom kvuli Zagarinovi kterej to mohl vylepsit kdybi mu k tomu scenar dal moznost Baldwina nesnasim tenhle akcni antiherec to nevytrhne a dalsi postreh ma to sice 90 minut ale kdyz jsme na to z kamosem koukali mel jsem pocit jako by to melo aspon 3 hodiny tak zoufale se to vleklo a je mi lito chudaka Zagarina ten na konci po kratky bitce z Baldwinem {dyl nez pul minuty by Baldwin nevydrzel pac by se rozpadl} Na nej vytahne zbran a pronese je konec nacez je zastrelen zezadu tohle si chudak frank nezaslouzil ale na druhou stranu kdo chce kam...(31.10.2011)

• Rocky62

Nukleární chujárna, jejíž zážitek se rovná hodině a půl čumění na bílou zeď.(3.5.2009)

• Vikki

Dementní krávovina hodna bezinteligenční země. A mimochodem spojené státy teroristické jsou tím zlem a měli by točit o sobě a svých agresích v celém světě.(25.11.2014)