Rodina policajtů (TV film)

• Kanada

Family of Cops

• slovenský

Rodina policajtov

Drama / Thriller / Akční

Kanada / USA, 1995, 90 min

• qVitek

Tímto filmem se Charles Bronson těžce zkompromitoval. Jediný smysl tohoto filmu je v tom,že tam mají jeden známý xicht, Charlese.Jediný důvod, proč hrál v tomto filmu, mě napadá snad jen to,že už nechtěl být slavný a nechtěl, aby ho lidi na ulici poznávali. Režisér tohoto filmu byl pravděpodobně těžce narušený člověk, který by potřeboval pomoc. Charlesi, hraním v tomto filmu si strčil svoji hlavu do díry plné vody a špíny, které se říká WC.To hnědý svinstvo,které máš za účinkování v tomto filmu, už ze sebe nesundáš. Tento film nemá žádný děj, herci nehrají, je to čistá forma nudy.(29.12.2009)

• BDMarty007

Námět sám o sobě by nebyl špatný, mohla by z toho být i slušná detektivka, ale co z toho scénárista a režisér (ten zejména) udělali je fakt bída. Tak ploché a ještě nekonzistentní postavy, jsem už dlouho neviděl. Naivismus opravdu na úrovni prvního stupně. To i každá postavička z večerníčku má reálnější základ a psychologii než hlavní hrdinka či manželka zavražděného. A platba nájemného vraha bankovním převodem, to už je přece z úplně jiného žánru, z toho, kde si hlavní hrdinové pletou cyankali a celaskon.(6.7.2009)

Tentokrát Bronson-policista, jaké můžeme vidět i v dnešních seriálech. Krimi jen průměrně napsaný, ale podobné stejně nejsou na hadr rozepsaný, navíc je rozhodně slušněji natočený než polovina podobných. Bronson hraje dost energicky. Škoda že další díly netočili hned (kvůli Bronsonu). Je to film do televize, a od těch nevyžaduji zázraky. 3/5(4.6.2014)

• Rodin

Nikdy jsem to nedokázal zhlédnout celé. Poprvé jsem to vypnul asi po třiceti minutách, podruhé jsem viděl poslední třičtvrtě hodinku. Nepředpokládám, že se v chybějících 15 minutách mohlo odehrát něco, co by mé10% hodnocení nějak výrazně zvrátilo ve prospěch této stupidní krávoviny s nesnesitelně hnusným a tlustým Charlesem.(13.5.2010)

• Pohrobek

Naprosto zoufalá ukázka neuvěřitelně infantilního a zcela nedotaženého scénáře, dialogů na umření, impotentní režie a příšerných hereckých výkonů. O co tady vlastně jde? Zpočátku to vypadá, že se bude jednat o návrat ztracené dcery, rodinné usmíření, vyrovnání se s rolí manželky policajta, otce policajtů apod. - moc slibně to nevyhlíží, ale po tom, co příjde, bychom dali nevímco za to, kdyby to u toho bylo zůstalo. Ta hrozná kriminální zápletka! Naprosto nesmyslná, nelogická, nevysvětlená a ještě tak zbabraná (úplně debilní "zpochybňující" odbočka s blázincem, s najatým vrahem, falešným Martinem, vlastně úplně vším). A mezi tím se pohybuje "taťka Žid" - Charles Bronson, který je hodně alergický na antisemitistické narážky a holohlavou gorilu zmlátí tágem, jen když řekne, že Židi neznají míru! Vrhne se i na černého policajta při zmínce o Abrahamu Lincolnovi. Už tohle je na odpad, ale příjdou horší.(13.8.2005)