poster

Harley Davidson a Marlboro Man

 • USA

  Harley Davidson and the Marlboro Man

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FoxMulder
  *****

  Byly doby, kdy jsem na to koukal každý den z videa a chtěl jsem vypadat jako Mickey Rourke. S tou jeho naušnicí, motorkou, učesem a suchýma hláškama... Ten film má koule a nebojí se je použít. Pro mě je to srdcová a kulervoucí záležitost, kterou prostě a jednoduše miluju. Víc než kdy kterýkoliv jiný film...(5.9.2008)

 • Jizni Tlapa
  *****

  Tak tyhle dva chlápky mám fakt rád. Role šitá jako na míru Rourkovi. To ,že tuhle roli vzal Mickey z finanční nouze se mi snad nechce ani věřit. Zdálo by se, že jeho role mu byla šitá přímo na míru. Skvělé hlášky, akce a naprosto vynikající hudba!! Tohle je prostě vtipný akční nářez a tak to mám rád a že místo prachů převáží bankovní kára drogy?? A co , je mi to jedno. To , jak tahle western/biker parta vyřídila kevlarový koloušky za doprovodu hudby Bon Joviho mě prostě dostalo!! "Když bejk stárne, tvrdnou mu rohy" !!!!!(30.9.2010)

 • Bigfuckman
  ***

  Arizonské ovzduší za zvukou bublajícího motoru Harleye co víc si přát. Herecké obsazení nebylo také nejhorší, ale co pro mě film knock outovalo byly 3 zabijáci absolutně nesestřelitelný a jako by se jim kulky vyhýbaly samy. Teda až nakonec a najednou jdou vstříc své zkáze. Tohle pro mě bylo naprosto nepřekousnutelné klišé, stejně jako jump z vysoké budovy do malého bazénu. Celkově slabý 3 hvězdy.(29.1.2009)

 • Aluska88
  ****

  Sexy bouchač Mickey Rourke v motorkářském ohozu a Eastwoodovský, tichý kovboj Don Johnson musí v tomto snímku čelit švihákovi v podání Toma Sizemore a jeho zabijáckém komandu v pláštích z Matrixu. Několik ne zcela logických scén, pravá, nefalšovaná Bromance a Bezstarostná jízda. Harley Davidson a Marlboro Man vyzní možná trochu jako béčko, ale mě se líbilo, že dvě hlavní postavy nestylizuje jako drsné hrdiny, kteří mají všechno na háku, všechno ví a nic je nezastaví. Ani oni sami si na ně nehrají. Jsou to prostě obyčejní chlapi, parťáci, co brázdí Ameriku na mašinách, nebojí se ukázat emoce a říct si všechno do očí. A možná se objeví i Bobby Sixkiller:)(13.8.2016)

 • waits
  *

  Tak tohle me totalne minulo. Beckovej scenar s dvema symapataky, co vyloupi banku a umi se prat? Jo, tenhle koncept je prima, ovsem musi tam hrat Terence Hill a Bud Spencer. Za cool postavu jsem ochoten prohlasit kde koho, od hrdinu Trainspottingu po Rockyho, ale u Rourka me tohle oznaceni nenapadlo ani jednou. Zvlastne obleceny, podivne se usmivajici fraja, to jo. Jedna hvezda za drsne strilecky.(23.12.2009)

 • - Poslední film ve kterém si zahrál Big John Studd. (Pumiiix)

 • - Ve filmu je několik narážek a odkazů k filmu Butch Cassidy a Sundance Kid, ať už jde o zmíňku o Marlborovo rodné město, jeho pistolnické dovednosti či skok z velké výšky do vody. (Ai.ma)

 • - Řada postav ve filmu má jméno buď po tabákových nebo alkoholových výrobcích - Marlboro Man, Virginie Slim (cigarety), Jack Daniels (whisky), OI'Grandad (whisky). Výjimkou je pouze Harley Davidson (motocykly). (Ai.ma)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace