Let 535 (TV film)

Let 535

Akční / Drama / Thriller

USA / Kanada, 1999, 95 min

• hell_boy

Filmeček ve kterém najdete víc nesmyslů než je černochů v Africe a naopak náznak originality neobjevíte ani sledováním za střízliva (což příliš nedoporučuju). Já se musím přiznat, že mi to jako naprostá katastrofa nepřišlo, už jen proto, že jsem si při mnoha scénách vybavil Připoutejte se prosím. S trochou nadhledu (nebo spíše s pořádnou kopou nadhledu) a pár promilemi se minimálně dobře zasmějete.(23.8.2006)

• Dudek

Paráda, už jsem se pomalu bál, že nikdo nebude točit kvalitní 'letadlové' filmy. Let 535 má docela velké šance v žebříčku předběhnout všechny své předchůdce a stát se jedním z nejlépe umístěných filmů odehrávajících se v letadle. No dobrá, má očekávání byla veliká a 113 místo v žebříčku se mi nezdá adekvátní, vždyť tenhle snímek má na víc. Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu, zejména pak Johnu Bradshawovi a Kimovi, neboť bez nich by Let 535 nikdy nebyl takovým filmem jakým je, svůj obří podíl nese také náš kameraman a všichni co pracovali na vizuálních efektech, hoši děkuji vám. Celá práce byla úžasná a herci vytvořili svkělý kolektiv, prostě radost tenhle snímek sledovat.(23.8.2006)

• Shit

Už bylo natočeno tolik podobných filmů a vždycky s naprosto stejným výsledkem a to že to vždycky skončí jako sračka v odpadech, tohle zase neni žádná výjimka. Jako obvykle stupidní děj se stupidní zápletkou a s debilním hereckým obasazením, sice tentokrát aspoň trochu známí hreci, ale výkon pořád stejně trapnej, takže nic novýho. Prostě mi nezbývá nic jinýho než tam zase plácnout odpad.(22.8.2006)

• Falcor

Hurá hurá, konečně zase nějaký originální film o modýlku letadla v potížích, jaké ještě žádný letový provoz nepamatuje. To v TV již dlouho chybělo. Plejáda (několik málo komparzistů, zde v hlavních rolích) ukázkových béčkových herců v ohrožení života (věřili byste tomu?) takovém, že i ten největší profík na světě by určitě nevěděl, co dělat. Naštěstí nešťastníci ve vzduchu mají předem vyhráno (Ti zlí samozřejmě ne), když k smrti vyděšený (co se vkusu týče) divák zjistí, že osud všech ze země pevně řídí věčně napomádovaný Daniel Baldwin. Uf, tentokrát to dobře dopadlo.(22.8.2006)

• Karlos80

Toto je jasný příklad a důkaz toho že o leteckých katastrofách se točilo,točí a bude se točit i nadále.Ale jakým způsobem?A málokterý film bude dosahovat asi už horších kvalit než tento.A málokterý se už asi vyrovná např.Letišti, Letišti 75, nebo Letišti 77.Na filmu mě naprosto nic nezaujalo,ať už to vezmu od scénáře k filmu po hudbu až po doslova zoufalé ne-herecké a velmi nepřesvědčivé výkony jednotlivých herců.No co naplat křížení slavného Letiště s neméně slavnou Smrticí epidemií se panu režisérovi poněkud nevydařilo.A vznikl tak jeden z dalších trapných pokusů o něco co už tu několkrát bylo.No co život jde dál..a dobrý film snad ještě definitivní zbohem nedal!(22.8.2006)