Reklama

Reklama

Stříbrný muž

Obsahy(1)

Říká si Silver man - stříbrný muž. Je pouliční hudebník, který rád hraje pro lidi. Nikdo nezná jeho skutečné jméno, nikdo neví odkud přichází a kam odchází. Celé tělo má pokryté stříbrnou barvou, pod kterou možná něco skrývá. Stříbrný muž žije sám v zapadlém hotelu, a ve vedlejším pokoji bydlí krásná dívka jménem Tivoli. Oba jsou k sobě zvláštním způsobem přitahováni a chtějí se sblížit, ale je tady jeden problém - Tivolin přítel Jake. Je populární, dobře vypadá, ale je psychicky labilní a svoje frustrace si vždy vybíjí na bezbranné dívce. Stříbrný muž ho proto nemá rád. Tivoli se ocitá mezi dvěma muži. Je tady ale něco, co o stříbrném muži nikdo neví - stříbro není mejkap, ale skutečná barva jeho kůže. Narodil se s ní a musí s ní i zemřít. Teď však našel dívku a nevzdá se jí, ani kdyby se na jeho kůži zjevila krev.. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

bassator 

všechny recenze uživatele

Ze začátku velmi předvídatelný příběh o "vysvobození" ze spáru týrajícího muže se ve druhé půlce začne neočekávaně komplikovat a zamotávat... - 10. 1. 2011 - 50% ()

moviefan4 

všechny recenze uživatele

Film ktorý je až moc divný a v skutku aj o ničom. Ja som sa pri ňom nenudil, ale niekomu by to mohlo prísť nudné sa pozerať na strieborného chalana ktorý bojuje o lasku dievčaťa s jej bývalím. Film nezáživný, ale dalo sa to pozerať. Len problém je ten že nie každému sadne taktýto film. ()

Reklama

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Torontu a v Ontariu v Kanadě. (rafix)

Reklama

Reklama