Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tvůrci projektu Vyšehrad si váží všech fanoušků původního onlinového seriálu, a tak se rozhodli jim zkrátit čas při čekání na jeho filmové pokračování. Proto přišli s unikátním projektem, v němž spojili všechny epizody původního internetového seriálu a přidali nové scény z připravovaného filmu jako malou ochutnávku. Projekt nabízí zcela nový mix zvuku, vylepšenou obrazovou kvalitu a mnoho dalších příjemných překvapení pro ty, kteří seriál již znají. Pojďte s námi sledovat Laviho v podání Jakuba Štáfka v možná nejhorší situaci, ve které se dosud ocitl. Když svlečený jen v tílku a trenkách, ohořelý a dobitý sedí spoutaný na židli v připravené mučírně, a snaží se vzpomenout, co ho do této situace přivedlo. Byl to snad jeho samotný příchod do Vyšehradu? Došla s ním šéfovi klubu trpělivost a rozhodl se ho zbavit? Nebo na něj ty dva maskované týpky poslal Tomáš Řepka, když prozradil jeho trik s týmovou kasou? Diváci uvidí ne/oblíbeného trenéra Žloutka (Jiří Ployhar), předsedu FK Slavoj Vyšehrad Krále (Ondřej Pavelka), ale hlavně Laviho agenta Jardu (Jakub Prachař), který sice v průběhu času změnil tvář, ale hlas mu oproti onlinovému seriálu zůstal! Prostě jedno pozitivní překvapení za druhým. (Bioscop)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (56)

rublik05 

všechny recenze uživatele

Seriálu Vyšehrad, který se postupem času stal fenoménem, se šlo zpočátku vyhýbat a ignorovat jej, a to minimálně z toho důvodu, že fotbalová tématika jde zcela mimo mě. Po velkém úspěchu letošního Fylmu jsem už však podlehl i já, takže jsem nejprve šel mrknout na původní Seryjál, ať pak ve filmu neplavu. Přestože mi spousta narážek díky neznalosti českého fotbalového prostředí unikala, i tak jsem se překvapivě dobře bavil, epizody jsou tak akorát dlouhé, dohromady tvoří ucelený smysluplný příběh, postavy jsou skvěle zahrané, Jakub Štáfek se pro roli Laviho vyloženě narodil. Je to sice svým způsobem hrozně primitivní humor, každopádně Vyšehrad tak nějak splnil moje očekávání. Nejedná se o dokonalý projekt, za mě však spokojenost. 7/10. ()

LUKICKK 

všechny recenze uživatele

Je to prostě sestříhaný seriál, je to víceméně hodně fajn, pokud jste neviděli seriál, tak tohle vám bohatě stačí a pokud jste seriál viděli tak pokud si pamatujete co se v něm dělo (myšleno tak, že pokud jste seriál viděli dva roky zpět, tak si to klidně pustit můžete) tak to můžete úplně v pohodě vynechat. Dávám tomu pěkný průměr 6/10 jelikož jsem na seriál koukal poprvé ve stejný den jako na toto, ale kdybych se poprvé koukl na toto a potom na seriál tak toto hodnotím 8/10 a seriál 6/10, snad to dává smysl :D. ()

Reklama

DiableBlanc 

všechny recenze uživatele

No, nevím, ale zlatý Okresní přebor, kde se zasmál i neznalec fotbalu jako já ...každopádně film taky nebyl žádná sláva, tak se celkem bojím, co vyleze z chystaného "fylmu" Vyšehrad ... Nějak neshledávám arogantní a vulgární chování hlavního hrdiny i lidí kolem za vtipné - asi nejsem cítlovka :) ale čekal jsem holt něco lepšího ...tři díly stačily bohatě :))) ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Všechny blikance nadějného lvíčete pěkně na jedné kupě aneb 83minutová upoutávka na připravovaný film. Nic víc, nic míň, než jednotlivé epizody dnes už legendárního seriálu pospojované, okomentované a doplněné o pár minut navíc. Nejenom, že původní euforie už je pryč, ale jako celek to taky moc nefunguje A tak mi existence seryjálu, ve světě kde už je seriál, nedává moc smysl. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jedná se o seriál, kterej se zmrdnul ve film a ne o ten film, ten bude pokud covid dovolí bude později. Dal jsem si to hned z několika důvodů. Nebyl jsem si jist jestli jsem kdysi viděl všechny díly a protože Kubá Štáfek působí sympaticky a role Laviho, pokud tedy nepřijde Othello někdy je jeho životní, dali by se říct že by s ní moh randit. Jediný, že Kuba je letenskej a přitom zelenobílá by mu jistě slušela víc, ale hold nikdo není dokonalý. Další důvod je, že tohle je přesně to kvůli čemu vidím smysl letňáků, cisterny chlastu a nějaká ta filmová prdel a upřimně neumím si představit lepší chod. Jasně film Oscara nedostane, jednotlivé díly jsou tam nastřihaný na kapitolky. Ale kdo má rád fotbal a nebere se nějak vážně ani nemá potřebu dokládat "jsempan/paní já mám vkus a jsem nóbl" , tak nevidím jediný důvod proč se Lavimu a jeho trablům nezasmát. Jinak Lavi by mě ideál pasoval do francouzskýho naroďáku, ne Limbereský, ale celej Pogba ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Všechna tetování měl Jakub Štáfek namalovaná pouze ve filmu, ve skutečnosti je nemá. (Simex_)

Reklama

Reklama