poster

Vražedné svádění (TV film)

 • Česko

  Příliš hezké, než aby to byla pravda

 • USA

  Too Good to Be True

Drama / Thriller

USA, 1988, 92 min

 • Terva
  *

  Příliš hloupé, než aby to bylo pěkné.(21.9.2011)

 • Roman.Ticka
  ***

  Mám ráda Duffyho, mám ráda osmdesátkové filmy, tenhle měl být původně kulisou při žehlení. Původně. Ale nějak mě vtáhl do děje. Nelíbila se mi Loni, hlavně zpočátku vypadala děsně uměle, později zlidštěla, ale jen vzhledem, ne svým jednáním. Film si na nic nehrál, nepotřeboval tunu hlášek, efektů, skvělou hudbu ani nadprůměrné herectví a přesto! Nebo právě proto?! Byl to příběh jedné nemocné ženy, která potřebovala léčbu a ne toleranci rodiny a okolí. Pro mě byl varováním, že se takové věci stávají v realitě a myslím, že docela často. Jak to bylo přímočaré, ale v závěru docela napínavé a překvapivé, tak to jednoduše píšu a je mi tak nějak lehčeji. Zvláštní pocit hmmm...(11.6.2011)

 • tuntavala
  **

  Nektere osmdesatkove ucesy byly silene...(4.8.2013)

 • Rex Mundi
  odpad!

  Neskutočne hlúpa, predvídateľná a umelohmotná znôška telenovelových klišé. Pozerali sme (zbežne) tento film cez víkend v "rodinnom kruhu" so sestrou, len aby sme sa mohli pozabávať, zanadávať si a nahlas smiať na imbecilite postáv a ochrnutom "hereckom" výkone Patricka Duffyho. Len o prsia tromfol svoju filmovú sestru (Glynnis O'Connor), zato hereckou i fyzickou príšernosťou všetkým kraľovala peroxidová kráska Loni Anderson, ktorá má silikón implantovaný snáď aj na pätách, a herecký kurz absolvovala v posteli nejakého treťotriedneho producenta. No a zvyšný ansámbel skrachovaných hercov, ktorí v roku 1988 už asi tušili, že Dallasu a Dynasty definitívne odzvonilo, tak sa prišli zohriať do televíznej sračky, ani netreba viac komentovať.(5.4.2011)

 • Oskeruše
  **

  Chtěl bych natočit film pro ženy. Zaslouží si přece něco kvalitního, ne? No, takže co bych k tomu tak potřeboval. Jasně, romantickýho hrdinu. Musí vypadat alespoň trochu k světu a mít dítě. Na chlapa s dítětem prej ženský letí. Co manželka? Ne, ta se mi nehodí. Tak ji nechám umřít – třeba při autonehodě. A to dítě, dejme tomu syn, by v tom autě mohl sedět s ní. A odnést si do života parádní psychický trauma. Koneckonců, proč jen psychický. Tak to bych měl nešťastného vdovce, který se láskyplně stará o svého tělesně postiženého synka. Chytré. Co dál? Otec se musí zamilovat. Třeba do… do nějaké Popelky. Popelky, která má zlou nevlastní sestru. Zlou, ale mnohem krásnější. Počkat, to už tady bylo. Hlavně abych natočil něco originálního. Už vím, prostě to prohodím. Otec se napřed zamiluje do sestry, Popelka si bude muset počkat. Zlá sestra, to se snadno řekne. Jenže jak zlá? Bude Popelku bít a donutí ji přebírat hrách? Houby, to není ono. Tenhle film nemá být žádná pohádka pro děti. Sestra musí být mnohem drsnější. Co takhle psychopatická vražedkyně? Chorobně žárlivá bestie s andělskou tváří? A celé se to bude odehrávat v rozkošném domě u jezera. Sakra, já jsem geniální!!!(12.6.2011)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu od Bena Amese Williamse. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace