Ozvěna smrti

John Welsman

Scénografie:

Rupert Lazarus

• dobytek

Chyba v TV programu způsobila, že jsem se na tento film podíval úplně omylem. Měli dávat nějakej film z vězení a místo toho dali tohle. Ale tak už jsem si k tomu připravil jídlo, tak jsem si řek, že se na to teda podívám. No asi tak do půlky je to strašně zamotaný, každej tam působí záhadně jak Bermudskej trojúhelník, ale tak nějak mě to pořád dokázalo udržet u obrazovky, protože mě zajímalo, co z toho nakonec vyleze. Pak se to dost rychle rozmotá a zbytek je už jen taková rádoby akční a rádoby napínavá blbina plná těch největších klišé, co si člověk dokáže představit. Jedno z těch prvních stupidních Béček, který v posledních letech Daniel Baldwin natáčí jak na běžícim pásu. Nicméně docela pěkná scénka s mučenim. To já mam rád. 30%(7.12.2008)

• Falcor

Jeden Baldwin a seriálová hvězdička v plytkém story, sorry, toť opravdu slabá kombinace.(29.12.2005)