Magic's Biggest Secrets Finally Revealed (TV seriál)

Odhalené tajomstvá mágie a kúziel

Dokumentární

USA, 2008, 13x60 min

Don Weiner

Danny Lux

Kostýmy:

Ingrid Ferrin
  • Matrix44

velmi som sa tesil na tento serial, ale... uroven predvadzanych kuzel je na urovni kuziel predvadzanych na detskej narodeninovej party. Jedna vec sa ale musi nechat "kuzelnikovi" s maskou, tak dlho som sa uz dobre nepobavil :) Criss Angel a David Copperfield sa urcite trasu o svoje fleky :) :) :) No a Harry Houdini sa musi v hrobe obracat!(3.1.2012)

• MM_Ramone

Mňa akosi nikdy nezaujímali kúzelníci. Nikdy ma nelákalo zistiť, to ako sa im podarilo vytiahnúť zajaca z klobúka a podobné nezmysly. Kúzla a ilúzie týchto púťových šarlatánov sú mi ukradnuté. Takže nejaký zamaskovaný Judáš, ktorý sa rozhodol prezradiť všetky tajné triky, grify a ťahy svojich kolegov na mňa vôbec nezapôsobil. Akurát som si o ňom pomyslel, že to musí byť pekný hajzel, keď sa pre pár tisícok takto zachoval. Porušil všetky nepísané zákony svojho kumštu, len aby mal z toho finančný prospech. Veď je to obyčajné hovädo. *(25.12.2012)

Kúzla ma vždy zaujímali, dokonca som v detstve mal obdobie, keď som nechcel byť ani rušňovodičom ani astronómom, ale práve kúzelníkom. Namyslím si, že kúzla sa takto devalvujú. Veľa prezentovaných kúziel sa dá naozaj predvádzať iba pred TV kamerami a navyše kúzelníci sú dosť šikovní a dokážu si vymyslieť ďalšie nové kúzla, aby nás dokázali ohurovať (oblbovať) i naďalej. :-)(2.1.2012)

Možná to bude vypadat, že si chcu honit triko, ale některý kouzla mně přijdou docela k pousmání a snaha ukázat jejich "tajemný" potenciál celkem zbytečná. Většinou mně za zády radí aji můj kocour, jak se co dělá. Ale penízky se musí točit, že? Takže když už není v módě kouzlení, musí se aspoň vytřískat prachy na tom, jak se to dělá.(25.5.2012)

Řečí dnešního adolescenta: Docela wow, ale zase ne tak moc cool, aby to bylo hustý. Řečí normálního dospělého jedince: vcelku příjemnej pořad poodhalující některé triky více či méně tušené. Po řemeslné stránce slabý průměr. Ovšem pozor! "Fantomas" má vedle sebe i pěkný miciny a za ně si ty 3 určitě zaslouží. Jenom mě pořád vrtá hlavou jestli jsou i ony jenom "reklamní" trik anebo je ten člověk v masce natolik přitažlivý? :)(28.4.2012)