Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas

Flintstonovci 2

Rodinný / Komedie

USA, 2000, 90 min

• Dever

Soundtrack David Newman: 1. Cast - Meet The Flintstones/Viva Rock Vegas ,2. Jimmy Cavello & His House Rockers - Rock, Rock, Rock ,3. Rev. Horton Heat - Rock The Joint ,4. Nick Lowe - 7 Nights To Rock ,5. Bill Haley & His Comets - Rock-A-Beatin' Boogie ,6. Robbie Fulks - Rock Bottom, Pop. 1 ,7. Donnie Iris - Love Is Like A Rock ,8. Alan Cumming - This Isn't Love ,9. B.B. King - Rock Me Baby (Live) ,10. Susan Tedeschi - Rock Me Right ,11. Johnny Burnette & His Rock 'n' Roll Trio - Rockabilly Boogie ,12. Nick Lowe - Half A Boy And Half A Man ,13. Moon Mullican - Moon's Rock ,14. Ann-Margret - Viva Rock Vegas ,15. David Newman - Bedrock Bedlam ,(9.5.2011)

• Gemini

Všechny klady filmového prvního dílu (který byl jakousi slušnou rozšiřovačkou k legendárnímu seriálu) jsou pohřbeny a zapomenuty. Vtipné to přijde publiku pod deset let, ale tam bych zase váhal s hlediskem výchovnosti, přece jenom to kasíno a takové ty věci okolo...prostě další snímek, kterým si Baldwinovic famílie rozšiřuje sbírku špatných rolí, a že jich tam je i beztak požehnaně.(21.8.2006)

• geklon

celé je to zbytečné, ale tenhle casting si zasluhuje zapsat do análů, všech komediálních průjmů jako vrchol ubohosti a ohavnosti.... všechny ty otravný, nepříjemný ksichty by měly vystavit ve všech castingových agenturách, aby si to podobní Baldwinové a jiné zoufalé zrůdy rozmysleli, trápit unavený poctivě pracující lidi, když si chtějí v neděli odpoledne nechat vymýt mozek televizní zábavou... příště radši Pillcher nebo Trošku českého humordu.(25.2.2013)

• Lolita

Po shlédnutí dvojky jsem přeci jen musela zvednout hodnocení jedničky, protože tohle je prostě tragédie, od obsazení po příběh. Hodně jsem se držela, abych nedala odpad, což je způsobeno pouze tím, že jsem viděla opravdu větší ptákoviny a že miluju všechny ty kostěné a kamenné rekvizity, a brontoburgry, a oblázky, a zábavní park. A to je k výčtu, co se mi líbilo, vše.(28.12.2013)

• wosho

Na toho prťavýho marťana bych poslal atomovku. To i Stephen Baldwin vedle něj zářil jak supernova. Velice nepovedené pokračování jedničky(nebyla dokonalá, ale dalo se na ni dívat), které nemělo nikdy spatřit světlo světa. Je v ní všechno špatné, hrůzostrašná režie, scénář co napsali opice na speedu, atd.(4.6.2007)

• - V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)