Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fred právě složil zkoušky v řízení brontojeřábu a jde to s kamarádem oslavovat do bistra, kde jako servírka pracuje dobromyslná Betty. Ta se v dobré víře ujme Vilmy, kterou považuje za bezjeskyňkyni, netuší však, že dívka pochází z bohaté rodiny a že právě utekla se snobské hostiny, kde ji chtěl o ruku požádat bohatý Chip Rockefeller. Fred se pokouší sbalit Betty a přitom dohodí Vilmu Barneymu. Další den se čtveřice vydá na pouť, kde Fred zjistí, že si rozumí spíše s Vilmou než s Betty, zatímco u Barneyho je tomu právě opačně. A tak se kamarádi dohodnou, že si přítelkyně vymění. Potom však Vilmu najde matka Pearl a přemluví ji, aby se vrátila domů, alespoň na otcovy narozeniny. Dívka souhlasí, ale pozve na oslavu také své nové kamarády. Když Fredův malý dinosaurus zničí hostinu a Pearl Freda vyhodí, jde Vilma s ním. Lstivý Chip Rockefeller se však potřebuje s Vilmou oženit za každou cenu. Má totiž velké dluhy, které chce zaplatit z jejího bohatého věna. Připraví na Freda podraz a také ho obviní z krádeže drahého šperku. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (114)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Pôvodná filmová adaptácia prehistorického animovaného seriálu "The Flintstones", ktorú v roku 1994 natočil režisér Brian Levant, bola celkom podarená. Dobre som sa pri nej pobavil. John Goodman a i Rick Moranis boli ako Fred Flintstone a Barney Rubble výborní. V druhej časti sa radikálne znížil rozpočet a vymenili herci v hlavných úlohách. A to je problém. Stal sa z toho trapný, zmršený brak. I keď režisér ostal ten istý, bez Goodmana a Moranisa to nefunguje. Úplne zbytočné, totálne posraté pokračovanie. * ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Jedničku jsem jako malej sjížděl dost často, dvojku sice moc ne, ale i tak na ní mám pár vzpomínek z dětsví. Pravda ale je že po tolika letech co jsem to viděl je to slabota. Efekty jsou celkem fajn, odkazy na seriál vynikající, Ale zybtek je už dost vlažný, herci vůbec neumí hrát, BAldwin je šíleně nudnej a odpornej. Vtipy nemůžou nikoho rozesmát, a všechno je takové šíleně umělé. Těch pár plus ani nestojí za řeč, nějaký ten pěkný efekt, sem tam vtip. Ale to je asi tak všechno. Bohužel. ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Všechny klady filmového prvního dílu (který byl jakousi slušnou rozšiřovačkou k legendárnímu seriálu) jsou pohřbeny a zapomenuty. Vtipné to přijde publiku pod deset let, ale tam bych zase váhal s hlediskem výchovnosti, přece jenom to kasíno a takové ty věci okolo...prostě další snímek, kterým si Baldwinovic famílie rozšiřuje sbírku špatných rolí, a že jich tam je i beztak požehnaně. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack David Newman: 1. Cast - Meet The Flintstones/Viva Rock Vegas ,2. Jimmy Cavello & His House Rockers - Rock, Rock, Rock ,3. Rev. Horton Heat - Rock The Joint ,4. Nick Lowe - 7 Nights To Rock ,5. Bill Haley & His Comets - Rock-A-Beatin' Boogie ,6. Robbie Fulks - Rock Bottom, Pop. 1 ,7. Donnie Iris - Love Is Like A Rock ,8. Alan Cumming - This Isn't Love ,9. B.B. King - Rock Me Baby (Live) ,10. Susan Tedeschi - Rock Me Right ,11. Johnny Burnette & His Rock 'n' Roll Trio - Rockabilly Boogie ,12. Nick Lowe - Half A Boy And Half A Man ,13. Moon Mullican - Moon's Rock ,14. Ann-Margret - Viva Rock Vegas ,15. David Newman - Bedrock Bedlam , ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

>Předkračování< vydařené kamenožer tovné komedie, leč onoho specifického humoru a vypointovanosti této nedosahující... I tak však stále přijatelně zábavné. Viva Rock Vegas, byť v podání poněkud pop kulturním... :-) - - - P.S. Zcela nepochybně však celkový dojem degraduje již tradiční českonovácký debilní dabing, který dělá spolu s ořezem obrazu do formátu 4:3 z této svébytné taškařice otravnou záležitost, hodnou televizního našince. Možná i to je důvodem zdejšího (oproti IMDb velmi nízkého) hodnocení, není totiž důvodu domnívat se, že by toto souviselo nějak s kritickou inteligencí účastníků této databáze... ()

Galerie (61)

Zajímavosti (1)

  • V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)

Reklama

Reklama