Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas

The Flintstones in Viva Rock Vegas

Flintstonovci 2

Rodinný / Komedie

USA, 2000, 90 min

Jedničku jsem jako malej sjížděl dost často, dvojku sice moc ne, ale i tak na ní mám pár vzpomínek z dětsví. Pravda ale je že po tolika letech co jsem to viděl je to slabota. Efekty jsou celkem fajn, odkazy na seriál vynikající, Ale zybtek je už dost vlažný, herci vůbec neumí hrát, BAldwin je šíleně nudnej a odpornej. Vtipy nemůžou nikoho rozesmát, a všechno je takové šíleně umělé. Těch pár plus ani nestojí za řeč, nějaký ten pěkný efekt, sem tam vtip. Ale to je asi tak všechno. Bohužel.(13.3.2011)

• Paganfairy

Hlavní mužské postavy (Fred, Barney) působí spíše trapně a nechutně, než vtipně a kazí dojem celého filmu, ikdyž by ho paradoxně měli povznést. Nelíbí se mi výměna herců, už jen proto, že ti ''noví'' nedokázali ty ''staré'' pořádně napodobit a tak film ztrácí kouzlo a vtip. O žánru taky spekuluji, na pohádku obsahuje až moc 'dospěláckých témat', ale pro film pro dospělé je to až příliš infantilní.(9.10.2013)

• rakovnik

S Flintstoneovi nemá tento film (naštěstí) téměř nic společného. Párkrát jsem se zasmál, ale po většinu doby sledování jsem jen kroutil hlavou, nudil se a nadával si, že jsem takovou hloupost vůbec sledoval. Bohužel, v televizi byla taková bída, že ani nebylo kam přepnout, tak si aspoň tady mohu postěžovat.(1.2.2015)

• Tommassi3

"Máš oči krásný jako dvě velký oči.." ;) Tradičně parádní soundtrack Davida Newmana a stále krásná Joan Collins, jediná dvě pozitiva téhle prequelově prekérní prehistorické Levantovy šmíry, která považuje za vrchol humoru variace na dinosauří prdy, a jejíž scénář nesahá tomu de Souzovu ani po kotníky maličkého Gazooa..(11.10.2015)

• Slarque

Další naprosto zbytečné a od základů odfláknuté pokračování. Mark Addy sice vzbuzuje dojem, že by mohl být mladší verzí Johna Goodmana, u ostatních žádnou podobnost nenacházím. Scénář je primitivní, režie nudná, herci podprůměrní až špatní (nejlepší byl Alan Cumming v obou rolích, přestože potenciál Gazooa byl scénáristy zahozen). Opravdu pouze pro malé děti.(10.4.2005)

• - V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)