Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas

Flintstonovci 2

Rodinný / Komedie

USA, 2000, 90 min

• StanislachKo

Sám doposiaľ neverím tomu, čo som videl. A seriózne si myslím, že tvorcovia museli mať nejaký dôvod účelne natočiť najhorší film na svete. Inak si to neviem vysvetliť. Idiotský midget mimozemšťan? Paródia Micka Jaggera? Baldwin?! Skvelý účes! Že som si nevyškriabal oči hneď sfleku je hádam zásluhou tých dvoch -povedzme- sexy "herečiek" čoby Velma a Betty a fascinácie z toho, že kam až sa dá zájsť a že prečo! Doteraz mi to vŕta hlavou...(16.12.2016)

• Olík

Našinec není cizinec a tak nás Hanna-Barbera jabadabadů kultůra ne tak úplně zasáhla, ale i tak Levantova jednička měla něco málo k nabídnutí.......zkuste jenom vedle sebe postavit Marka Addyho a Johna Goodmana. Tohle celé je jednoduše špatně - jako obrázek od dvouletého dítěte........spousta tahů, spousta batviček, ale výsledný efektem je pouze čmáranice.(4.2.2015)

• Lolita

Po shlédnutí dvojky jsem přeci jen musela zvednout hodnocení jedničky, protože tohle je prostě tragédie, od obsazení po příběh. Hodně jsem se držela, abych nedala odpad, což je způsobeno pouze tím, že jsem viděla opravdu větší ptákoviny a že miluju všechny ty kostěné a kamenné rekvizity, a brontoburgry, a oblázky, a zábavní park. A to je k výčtu, co se mi líbilo, vše.(28.12.2013)

Budu za blbce, ale já se ani neurazil, ani netrpěl, ani neúpěl. Kompletně tenké ambice jsem odhalil po úvodních titulcích a pak nebylo co řešit - pokud nenastane už z principu neobjektivní srovnávání s věčnou klasikou animovaných lovišť. Ostatně, pokud jako supy obcházíte tenhle film, tak by Vašim očím neměl uniknout ani neméně nedůstojný první díl, který ovšem z hlediska větších ambicí a schopnějších herců vymazal většině vnímání. No, nechci se pouštět do marného boje - Flintstoneovi 2 měli určitý účel (byť pochybný) a ten naplnili. Víc netřeba říct...(7.4.2006)

• Z0oMb3E

Film pre ľudí s IQ pod 20, alebo deti pod 10. Ak máte jedno alebo druhé cez, túto kravinu odmietnete dopozerať. Tá herecká pretvárka, stupídne spracovanie a otrasné dialógy, ktoré sa až otravne opakujú, absolútne nefungujú. Povie mi niekto na čo tam bol ten mimozemšťan, či ďalšia narážka (a bolo ich tam na mrte) na Simpsonovcov (osmodiar)? Najsympatickejšia postava je animácia Dina. Inak všetko a všetci ODPAD! Po pol hodine môjho premáhania som mal mozog totálne vymytý, a už spomínané IQ sa blížilo k hodnote 20.(27.4.2010)

• - V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)