poster

Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas

 • Česko

  Flintstoneovi 2

 • USA

  The Flintstones in Viva Rock Vegas

 • Slovensko

  Flintstonovci 2

Rodinný / Komedie

USA, 2000, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  odpad!

  Všechny klady filmového prvního dílu (který byl jakousi slušnou rozšiřovačkou k legendárnímu seriálu) jsou pohřbeny a zapomenuty. Vtipné to přijde publiku pod deset let, ale tam bych zase váhal s hlediskem výchovnosti, přece jenom to kasíno a takové ty věci okolo...prostě další snímek, kterým si Baldwinovic famílie rozšiřuje sbírku špatných rolí, a že jich tam je i beztak požehnaně.(21.8.2006)

 • wosho
  *

  Na toho prťavýho marťana bych poslal atomovku. To i Stephen Baldwin vedle něj zářil jak supernova. Velice nepovedené pokračování jedničky(nebyla dokonalá, ale dalo se na ni dívat), které nemělo nikdy spatřit světlo světa. Je v ní všechno špatné, hrůzostrašná režie, scénář co napsali opice na speedu, atd.(4.6.2007)

 • Slarque
  *

  Další naprosto zbytečné a od základů odfláknuté pokračování. Mark Addy sice vzbuzuje dojem, že by mohl být mladší verzí Johna Goodmana, u ostatních žádnou podobnost nenacházím. Scénář je primitivní, režie nudná, herci podprůměrní až špatní (nejlepší byl Alan Cumming v obou rolích, přestože potenciál Gazooa byl scénáristy zahozen). Opravdu pouze pro malé děti.(10.4.2005)

 • MM_Ramone
  *

  Pôvodná filmová adaptácia prehistorického animovaného seriálu "The Flintstones", ktorú v roku 1994 natočil režisér Brian Levant, bola celkom podarená. Dobre som sa pri nej pobavil. John Goodman a i Rick Moranis boli ako Fred Flintstone a Barney Rubble výborní. V druhej časti sa radikálne znížil rozpočet a vymenili herci v hlavných úlohách. A to je problém. Stal sa z toho trapný, zmršený brak. I keď režisér ostal ten istý, bez Goodmana a Moranisa to nefunguje. Úplne zbytočné, totálne posraté pokračovanie. *(3.5.2017)

 • Tommassi3
  *

  "Máš oči krásný jako dvě velký oči.." ;) Tradičně parádní soundtrack Davida Newmana a stále krásná Joan Collins, jediná dvě pozitiva téhle prequelově prekérní prehistorické Levantovy šmíry, která považuje za vrchol humoru variace na dinosauří prdy, a jejíž scénář nesahá tomu de Souzovu ani po kotníky maličkého Gazooa..(11.10.2015)

 • - V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace