Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  *

  Další naprosto zbytečné a od základů odfláknuté pokračování. Mark Addy sice vzbuzuje dojem, že by mohl být mladší verzí Johna Goodmana, u ostatních žádnou podobnost nenacházím. Scénář je primitivní, režie nudná, herci podprůměrní až špatní (nejlepší byl Alan Cumming v obou rolích, přestože potenciál Gazooa byl scénáristy zahozen). Opravdu pouze pro malé děti.(10.4.2005)

 • MM_Ramone
  *

  Pôvodná filmová adaptácia prehistorického animovaného seriálu "The Flintstones", ktorú v roku 1994 natočil režisér Brian Levant, bola celkom podarená. Dobre som sa pri nej pobavil. John Goodman a i Rick Moranis boli ako Fred Flintstone a Barney Rubble výborní. V druhej časti sa radikálne znížil rozpočet a vymenili herci v hlavných úlohách. A to je problém. Stal sa z toho trapný, zmršený brak. I keď režisér ostal ten istý, bez Goodmana a Moranisa to nefunguje. Úplne zbytočné, totálne posraté pokračovanie. *(3.5.2017)

 • iXtr3m3
  ***

  Objektívne max dve hviezdy, subjektívne dám tri len preto, aby som podporil a uznal snahu vôbec skúsiť naviazať na pôvodný film (resp. predviazať :) a zároveň dať ďalší pohľad na túto animovanú klasiku. Samozrejme casting bol totálne mimo, čo si myslím, že aj zabilo aspoň priemerné šance filmu, pretože tam jednoducho nemal kto "hrať".(16.8.2019)

 • Olík
  *

  Našinec není cizinec a tak nás Hanna-Barbera jabadabadů kultůra ne tak úplně zasáhla, ale i tak Levantova jednička měla něco málo k nabídnutí.......zkuste jenom vedle sebe postavit Marka Addyho a Johna Goodmana. Tohle celé je jednoduše špatně - jako obrázek od dvouletého dítěte........spousta tahů, spousta batviček, ale výsledný efektem je pouze čmáranice.(4.2.2015)

 • Gemini
  odpad!

  Všechny klady filmového prvního dílu (který byl jakousi slušnou rozšiřovačkou k legendárnímu seriálu) jsou pohřbeny a zapomenuty. Vtipné to přijde publiku pod deset let, ale tam bych zase váhal s hlediskem výchovnosti, přece jenom to kasíno a takové ty věci okolo...prostě další snímek, kterým si Baldwinovic famílie rozšiřuje sbírku špatných rolí, a že jich tam je i beztak požehnaně.(21.8.2006)

 • - V kanceláři Rockefellera (Thomas Gibson), majitele casina, můžeme vidět expresionistický obraz "Výkřik" slavného norského malíře E. Muncha. (liquidia)