Tři jsou víc než dva

The Sex Monster

Komedie

USA, 1999, 94 min

• jefff

Tři jsou víc než dva je nudná, trapná napodobenina komedie. Vůbec nechápu co tím chtěl autor říct. Tahle zetková hrůza dávala na nově pozdě večer a nezvládl jsem udržet svou pozornost a v půli jsem beznadějně usnul a ani jsem se nějak nesnažil proti tomu bojovat. Herci nesympatičtí příběh dementní a hlavně nevtipný, což je u komedie docela problém.(26.9.2009)

Já se bavila hodně dobře!(18.9.2010)

• Scratt

Trapná rádoby komedie bez vtipu o manželském páru Martym a Lauře, který problémy ve vztahu řeší tím, že k sexuálním radovánkám přizve ještě jednu ženu. Z toho se nakonec vyklube nový problém protože Laura začne svádět jednu ženu za druhou...No zkrátka hrůza. 15%(29.9.2009)

• nash.

"Dej si pozor na svá přání, aby se ti náhodou nevyplnila"... říká stará moudrost a přesně to se stane Martymu. Nenáročná legrácka s výborným nápadem, slušným rozjezdem a několika vydařenými vtípky, která však ve druhé půli ztrácí dech, aby se nakonec po několika trapných momentech zcela zhroutila v bezradné závěrečné půlhodince..(8.4.2010)

• hans500

Špatný film, kterérý nezachrání ani krátká stopáž.(26.9.2009)