poster

Kolize

 • Lucembursko

  Sub Down

Drama

Lucembursko / USA, 1997, 93 min

Kamera:

Hiro Narita

Producenti:

Silvio Muraglia

Scénografie:

Chris Gorak
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Pohrobek
  **

  Jedno z mnnoha miminalistických ponorkových dramat, tentokráte dokonce s jakousi ekologicky-hippiesovskou příchutí, v podobě neuvěřitelně směšně vyhlížejícího, supersečtělého Stephena Baldwina, který jinak nehraje na úrovni tohoto snímku nijak zvlášť špatně. Film nabízí až neobvyklou zásobu srdcelámajících, obětujících se, patetických míst, což vyúsťuje až do mírně směšného posledního úkonu kapitána ponorky. Jestli vás to zajímá, tak se alespoň dozvíte, že pilotovat takovou americkou jadernou ponorku může být docela sranda a zvládne to každý druhý.(20.1.2005)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Dalsi naprosta ponorkova nuda 40%? no dobry doufam ze je to recese protoze tyhle zetkovy dramata jdou svym nudnym zpracovanim a hroznou radobyvaznosti naprosto ke dnu typicky film pro nejmenovanou komercni tv v jeden nejmenovany den a cas vic netreba dodavat...(23.11.2012)

 • otík
  ***

  Sám jsem se divil, že mě to i docela bavilo. Je to sice evidentně béčko, ale jako takové nenudí, scény a triky nejsou na pohled až zas tak levné, Baldwin sice není nijak sympatický, ale je snesitelný a ačkoliv je to celé totální blbost, slušně to zabaví. Co víc chtít od televize v úterý večer?(20.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace