Hatched

Simonovi (Thomas Loone) sa podarí vo svojom laboratóriu priviesť k životu dinosaury. Tým sa však podarí uvoľniť a Simona aj jeho manželku Christine (Amanda-Jade Tyler) zožerú. Ich synovi Markovi (Marshall Hawkes) sa podarí utiecť, avšak nielen on, ale celé mesto je teraz pod útokom T-Rexa, ktorý rastie stále do väčších rozmerov. (Arsenal83)

Marze

Jursky svet v amaterskem provedeni. Male napeti to ma, s naladovou britskou atmosferou. Pekne l zvladtni efekty. Nektere postavy me stvaly. Takoveto krute zabijeni nemam rad. ()

oveckaoa

No napíšeme to na rovinu je to sračka, ale pokud to porovnám třeba s tímhle od Asylumu https://www.csfd.cz/film/241321-jurske-komando/prehled/ tak je to ´´kvalitní,, . Manželskému páru umře na nemoc (nevím jakou) syn tak ho otec naklonuje a jelikož je úspěšný tak si naklonuje i dva raptory a T-Rexe a ti samozřejmě utečou. Do toho jim tam přijíždí rodina na návštěvu  a objeví se i vojáčci. Největší problém je v cgi krvi a v emocích jelikož , když uvidí živé dinosaury tak jsou všichni úplně v klidu pohodička živý dinosaur to se vidí denně asi zastřelí se zde otec rodiny T-Rex Vám sežere matku  pohodička žádné emoce vůbec to není nikomu líto vidí se zde děcko co je x roků mrtvé pohodička žádné otázky ani překvapení co tu dělá. P.s. Docela mě pobavilo, že při problémech se zde místo policajtů hned volá armáda a nejlepší je, že jak jim řeknou , že tam jsou 2 raptoři a T- Rex  tak tam pošlou zhruba 5 vojáčků a lékařku asi peníze  na tank nebyly .  P.s. ten konec je jako co tak, že si tam bude chodit T-Rex  a 3 raptoři a to je jako pointa nebo snad chystají pokračování  ?  P.s. 2 mimochodem ten pteranodon  tam není a nevěřte obalu ukázková klamavá reklama  40 procent díky za titulky RypavaDvojka ()

Arsenal83

Hrôza. Herecké výkony na úrovni brigádnikov, efekty horšie než v počítačovej hre spred 30 rokov a situácie, ktoré vyvolajú úsmev, hoci takto mienené neboli. Napríklad keď mužovi dinosaurus odkusne hlavu a on stále kričí. Kričí bezhlavo ešte pár sekúnd. Teda sci-fi prvok vo vraj dobrodružnom horore či thrilleri, ani sami nevedia, čo z toho chceli urobiť. Ako hovorí oveckaoa, žiadne emócie ten film neprináša. Naopak, ja som držal dinosaurom. ()

Astaroth12

Tu sa ani neoplatí písať nejaký komentár. Tak len tak stručne. Príbeh je jednoduchý i hlúpy, dinosaury tiež nestali za veľa, ale určite boli najlepšie z celého filmu. Dialógy úbohé, chovania postav tiež a neskutočne ma iritovalo, keď sa niečo dialo postavy na seba 5 minút pozerali a potom len chramst, chramst. Totálne zbytočný film. ()

B3n odpad!

Ono je to celé asi myslené ako paródia, toto nikto nemôže myslieť vážne. Všimol som si tam aj odkazy na iné filmy, pokus o zopakovanie (?) ikonickej kuchynskej scény z Jurského parku, rozdiel medzi filmami je 28 rokov, ale rozdiel medzi počítačovou grafikou je obrovský. A to 28 rokov v počítačovej oblasti je viac ako 100 rokov v inej oblasti. Rozdiel v napätí pri tej scénke je takisto veľký, zatiaľ čo pri Jurskom parku ste stotožnení s postavami, tu je vám to úplne jedno a v podstate ste len zvedaví, čo urobí dinosaurus. Druhý odkaz čo som si všimol je na film Saving private Ryan. Jeden z policajtov, ktorí prídu zachraňovať hlavných hrdinov, sa volá private Ryan. Možno je to náhoda, ale vo filmoch na náhody neverím. Scenár absentujúci, kamera znesiteľná, nápad podivný a dávno prekonaný, prevedenie šialené, herecké výkony neherecké. Ani jedna postava nevytŕča, v podstate všetko sterilní NPC. ()