Hatched

Simonovi (Thomas Loone) sa podarí vo svojom laboratóriu priviesť k životu dinosaury. Tým sa však podarí uvoľniť a Simona aj jeho manželku Christine (Amanda-Jade Tyler) zožerú. Ich synovi Markovi (Marshall Hawkes) sa podarí utiecť, avšak nielen on, ale celé mesto je teraz pod útokom T-Rexa, ktorý rastie stále do väčších rozmerov. (Arsenal83)

oveckaoa

No napíšeme to na rovinu je to sračka, ale pokud to porovnám třeba s tímhle od Asylumu https://www.csfd.cz/film/241321-jurske-komando/prehled/ tak je to ´´kvalitní,, . Manželskému páru umře na nemoc (nevím jakou) syn tak ho otec naklonuje a jelikož je úspěšný tak si naklonuje i dva raptory a T-Rexe a ti samozřejmě utečou. Do toho jim tam přijíždí rodina na návštěvu  a objeví se i vojáčci. Největší problém je v cgi krvi a v emocích jelikož , když uvidí živé dinosaury tak jsou všichni úplně v klidu pohodička živý dinosaur to se vidí denně asi zastřelí se zde otec rodiny T-Rex Vám sežere matku  pohodička žádné emoce vůbec to není nikomu líto vidí se zde děcko co je x roků mrtvé pohodička žádné otázky ani překvapení co tu dělá. P.s. Docela mě pobavilo, že při problémech se zde místo policajtů hned volá armáda a nejlepší je, že jak jim řeknou , že tam jsou 2 raptoři a T- Rex  tak tam pošlou zhruba 5 vojáčků a lékařku asi peníze  na tank nebyly .  P.s. ten konec je jako co tak, že si tam bude chodit T-Rex  a 3 raptoři a to je jako pointa nebo snad chystají pokračování  ?  P.s. 2 mimochodem ten pteranodon  tam není a nevěřte obalu ukázková klamavá reklama  40 procent díky za titulky RypavaDvojka ()

Arsenal83

Hrôza. Herecké výkony na úrovni brigádnikov, efekty horšie než v počítačovej hre spred 30 rokov a situácie, ktoré vyvolajú úsmev, hoci takto mienené neboli. Napríklad keď mužovi dinosaurus odkusne hlavu a on stále kričí. Kričí bezhlavo ešte pár sekúnd. Teda sci-fi prvok vo vraj dobrodružnom horore či thrilleri, ani sami nevedia, čo z toho chceli urobiť. Ako hovorí oveckaoa, žiadne emócie ten film neprináša. Naopak, ja som držal dinosaurom. ()

Marze

Jursky svet v amaterskem provedeni. Male napeti to ma, s naladovou britskou atmosferou. Pekne l zvladtni efekty. Nektere postavy me stvaly. Takoveto krute zabijeni nemam rad. ()

Astaroth12

Tu sa ani neoplatí písať nejaký komentár. Tak len tak stručne. Príbeh je jednoduchý i hlúpy, dinosaury tiež nestali za veľa, ale určite boli najlepšie z celého filmu. Dialógy úbohé, chovania postav tiež a neskutočne ma iritovalo, keď sa niečo dialo postavy na seba 5 minút pozerali a potom len chramst, chramst. Totálne zbytočný film. ()

Maw

Dějově a co se hereckých výkonů týče, je to jasný odpad. Nicméně to, že ve filmu je všechno naprosto špatně a nic nefunguje, mě velmi pobavilo a nasmál jsem se víc než u kdejaké lepší komedie. Navíc mám slabost pro pravěké ještěry. Takže za pobavení a dinosaury musím dát 3*. ()

B3n odpad!

Ono je to celé asi myslené ako paródia, toto nikto nemôže myslieť vážne. Všimol som si tam aj odkazy na iné filmy, pokus o zopakovanie (?) ikonickej kuchynskej scény z Jurského parku, rozdiel medzi filmami je 28 rokov, ale rozdiel medzi počítačovou grafikou je obrovský. A to 28 rokov v počítačovej oblasti je viac ako 100 rokov v inej oblasti. Rozdiel v napätí pri tej scénke je takisto veľký, zatiaľ čo pri Jurskom parku ste stotožnení s postavami, tu je vám to úplne jedno a v podstate ste len zvedaví, čo urobí dinosaurus. Druhý odkaz čo som si všimol je na film Saving private Ryan. Jeden z policajtov, ktorí prídu zachraňovať hlavných hrdinov, sa volá private Ryan. Možno je to náhoda, ale vo filmoch na náhody neverím. Scenár absentujúci, kamera znesiteľná, nápad podivný a dávno prekonaný, prevedenie šialené, herecké výkony neherecké. Ani jedna postava nevytŕča, v podstate všetko sterilní NPC. ()