Reklama

Reklama

Klub Istanbul

(seriál)
  • Turecko Kulüp (více)
Trailer 1
Komedie / Drama
Turecko, (2021–2022), 8 h 15 min (Minutáž: 43–56 min)

Tvůrci:

Zeynep Günay

Hrají:

Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Enver Ceylan, Elif Karagöz, Ali Ulvi Gülşen, Emre Çambel, Asude Kalebek, Metin Akdülger (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Žena s pohnutou minulostí se v kosmopolitním Istanbulu 50. let snaží sblížit s dcerou, kterou nemohla vychovávat, a okolnosti ji přitom donutí pracovat v nočním klubu. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (2)

Soupalka 

všechny recenze uživatele

Nejlepsi z tureckych serialu ktere jsem v posledni dobe videla. Nejen proto, ze diky Netflixu jsou dily primerene dlouhe. Byla to predevsim krasna dobova vyprava, uzasna hudba a v neposledni rade samotny pribeh i herecke obsazeni ktere sedi. To vse posouva serial od telenovely kterych Turci v posledni dobe chrli opravdu hodne,  spise k ucelene serii, od ktere se lze jen obtizne odtrhnout a zpracovani laka k tomu " opravdu sledovat" na misto "mit serial jako kulisu" k jine cinnosti. Salih Bademci sam vyda za 2-3 hvezdy. Jsem zvědavá  na pokračování  - v prvním kvartále 2022 se lze těšit na cca dalších 5 dílů. ()

Danikaa 

všechny recenze uživatele

Popis seriálu vôbec nezodpovedá tomu, čo som videla. Tých komediálnych prvkov bolo ako šafranu. Bola to hlavne dráma a seriál by si zaslúžil oveľa viac pozornosti. Nečakala som, že tu bude pravdivo zobrazené aké kruté boli 50-te roky a ako sa vtedy ľudia správali - horšie ako zvieratá. Myslím, že politická situácia tej doby v Turecku ako aj príbeh matky s dcérou dostali svoj zaslúžený priestor a ak bude pokračovanie, už sa teším. ()

Reklama

Galerie (89)

Reklama

Reklama