Reklama

Reklama

The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

Obsahy(1)

Loki spojí sily s Bartom Simpsonom v boji proti svojim najťažším súperom v Springfielde po tom, čo ho opäť vyhodili z Asgardu. (Arsenal83)

Recenze (17)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Krátké skeče na téma Avengers, některé povedené, jiné méně. Škoda že se jim nepovedlo vymyslet komplexnější a delší příběh na celou epizodu. ()

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

Strašné a zcela zbytečné. Za 4 minuty se tam nestihlo udát nic. Děj nulový a vtipy sotva jen načaté. Pousmál jsem se snad jen nad tlusťochem v brnění Iron-mana. Zbytek je laciný, ohraný a hlavně úplně o hovně. [10 %] ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Pobavilo dost. Vlastně asi největší prča je tady z toho, koho všechno navlékli tvůrci do marvel kostýmů (Skinnerova matka - Black Widow,  Millhouse - Hawkey, atd). Na té ploše cca 4 minut asi nešlo rozvíjet nějaké hluboké příběhy, ale regulérní díl bych si dal rád. 7.5/10 ()

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele

Podľa názvu som čakal, že v tomto kraťase bude nejaké prepojenie na vynikajúci film Dobrý, zlý a škaredý, no dočkal som sa iba neuveriteľne krátkej prehliadky hrdinov z Marvel vesmíru v podaní obyvateľov Springfieldu. No nechcem zavrhnúť hneď všetky simpsonovské krátke filmy, pretože niektoré sú naozaj podarené :) ()

Rayen1 

všechny recenze uživatele

Prakticky mi přišlo, že šlo jen o takovej ten trailer - skeč, co najdeš na COOLu mezi reklamama, akorát že šlo o parodii na Avengers s Lokim a je to na Disney+... no... jako neurazilo, nenadchlo, prostě jen průměr, škoda, že to nenatáhli víc, alespoň na 10 minut, třeba ty "Springfieldský Avengers" měli trochu potenciál, ale stáli tam jen jako kulisa a jedinej gag, kterej z toho vypadl, je krkající Barney. Btw, to v Americe nemaj vratnou zálohu na lahve? Jen se ptám... :D ()

Dejvecd 

všechny recenze uživatele

Mohlo to byť dlhšie a mohli sa s tým tvorcovia trošku viac pohrať. Takto vyznelo trošku zbytočne a ja ako divák som z toho nič poriadne nemal a pomerne rýchlo na to zabudnem. Aj tak to však pobavilo. 6/10 ()

AdelleR 

všechny recenze uživatele

Tradiční Simpsonovi, udělají srandu, z čeho to jen jde. Trochu mě mrzí, že to není delší, místy to působilo trochu nasekaně, a když už si dali práci s tím tak nějak natáhnout všemožné MCU postavy, aspoň mohly dostat trochu prostoru. Ale jak říkám, jsou to klasičtí Simpsonovi, takže i v těch pěti minutách se zasmějete. ()

Reklama

Reklama