Jako štvaná zvěř

Fair Game

Ako štvaná zver

Akční / Thriller / Krimi / Romantický

USA, 1995, 86 min

Kdyby to ted nebylo v televizi, tak bych na nej asi zapomel... A to by byla skoda! Lehce podprumerny "pribeh", hodne podprumerni protivnici typu "hacker, ktery dokaze vsechno" a v podstate nehrajici (ani nemusi ;-)), ale krasna Cindy a vedle ni W. Baldwin, ktery se snazi co mu sily staci, aby to cele zachranil. Kdyz to cele shrnu, tak se mi to i pres vsechny vyhrady libilo! Videl jsem to uz cca 5x, a klidne se za cas podivam jeste jednou, takze i to hodnoceni musi byt na takove urovni a pokud jsem ochoten se na to podivat jeste jednou, tak tomu mene nez tri dat prece nemuzu, a tohle jsem videl uz vicekrat...(23.4.2006)

Žádným extra příběhem tenhle film zrovna neoplývá, vlastně je to naprosto typckej příběh o detektivovi a jeho klientce, kterou má chrínit, ale jelikož oplývá spoustou akce, tak místo na nějakou větší nudu neni, je sice pravda že William Baldwin neni zrovna nějakej super akční hrdina, ale zvládá to obstojně a když už mu dojde dech, tak je tam Cindy Crawford na kterou se dá koukat vždycky(22.4.2006)

• Dever

Soundtrack Mark Mancina: 1. Main Theme (2:22) ,2. At Home (0:41) ,3. Explosion (0:57) ,4. Searching For Kathryn (1:16) ,5. Target Found (3:09) ,6. Ambush (0:53) ,7. Discussion At The Hotel (2:37) ,8. Resting (0:55) ,9. Getting Information (0:36) ,10. Electronic Search (1:45) ,11. Escape From The Train (2:04) ,12. "Give Me Your Best Shot" (1:59) ,13. Surprise Attack (1:14) ,14. Final Confrontation (1:34) ,15. End Credits (4:43)(7.5.2011)

• elanista1

Chvilu som aj rozmyslal nad tretou hviezdickou, ale fakt sa neda. Komedialny beckovy thriller / komedialny v zmysle, ze sa len smejete nad smiesnym a bezradnym scenarom a reziou s cielom sokovat a ukazat, aky skvely film to je /, ktory sa spociatku zdal zaujimavy, prve dve spionazne akcie zaporakov este boli znesitelne, ale potom sa z toho stala nechcena zabava s obrovskou hrstkou predvidatelnosti, trapnosti a nerealnosti ci bezlogickosti. Na dialogy treba tiez riadne nakydat, lebo sa chcu tvarit kultovo, pricom sa stavim, ze nikto by v podobnej situacii nerozpraval ako to robili v tomto filme..Ked uz pochopite, ze sa ani nahodou nejedna o serioznu vec, ale ide len o film ktory je natoceny presne podla zauzivanych vzorcov ktore uz nacrtli stovky reziserov predtym, tak vam uz je celkom ukradnuty zvysok filmu.(18.4.2013)

• Gardenboy

Rutinérsky natočený akčný film bez štipky invencie a nápaditosti, bez akejkoľvek originality s otrasnou Crawfordovou a ešte horším Baldwinom plný nudy a príšerných logickych dier ... Sorry Cindy, ale ty na hraný film NEMÁŠ ... A Andrew ty nemáš snáď vôbec na nič, čo sa týka filmu :D. Z milosti dám 2, ale nepýtajte sa ma prečo - nedokážem na to odpovedať(5.5.2008)

• - Ve scéně v garážích, kdy dojde ke vraždě policisty, je v jednom ze záběrů vidět krev na okénku spolujezdce ještě dříve, než ke konfliktu dojde. (Ondrasss)

• - Cindy Crawford byla v roce 1995 za svou roli nominována na Zlatou malinu v kategoriích nejhorší herečka, nejhorší objev roku a společně s Williamem Baldwinem také v kategorii nejhorší filmový pár. (Terva)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 21. (Zdroj: ČSFD.cz)