Bývalá modelka, teraz vydatá matka si potrebuje oddýchnuť od svojho manžela - nepracujúceho grobiana a pijana. Odíde na pár dní na Miami, kde sa zoznámi s neznámym mužom. Majú spolu 24 hodinový flirt. Vráti sa domov k manželovi, ktorý si našiel prácu a prestal piť. Zistí, že ho zamestnal ten istý muž, s ktorým mala na Miami aféru. Ona nič nepovie, ale manželov šéf ich začne oboch rozoštvávať. Napokon sa manželia rozídu. Prídu ešte k zmyslu, aby zistili, kto nimi manipuluje? (oficiální text distributora)

Danula13

Mnohokrát provařená zápletka průměrného thrilleru s milostným trojúhelníkem, jehož vrcholem je bezcitný prachatý manipulátor. ()

Juto

Niekomu by sa to mohlo páčiť, ale rozhodne to nebola moja šálka čaju. Aby som bol spravodlivý, tento typ thrillerov zvyčajne veľmi nesledujem. Tento sa mi zdal príliš dlhý, aj keď mal len hodinu a pol, myslím si, že by mohol lepšie fungovať ako hodinová epizóda v niektorých televíznych seriáloch. 3/10 ()

Arsenal83

Film, ktorý je pre ústredných hercov taký typický. William Baldwin ako manipulátor sa kvalifikuje na túto rolu nielen držkou, ale aj skúsenosťami z filmu Ten, kto sa pozerá. Nastassja Kinski zas ukázala to svoje herectvo, ktoré spočíva v odhaľovaní. Je naozaj len málo filmov, v ktorých ostala zahalená. Možno preto dnes už na prahu šesťdesiatky nehrá nikde. Thriller Nič nehovor sa odvíjal veľmi dobre a po prvej polovici som mal pocit, že pôjde o výborný film. V druhej akoby vymenili režiséra, lebo ak ponechali toho istého, tak tomu úplne zatvrdla mozgová kôra a vyparil sa akýkoľvek nápad. ()