Reklama

Reklama

Takový normální kluk

  • USA He's All That
Trailer

Obsahy(1)

Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky Taková normální holka. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (55)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nejdříve si dovolím začít plusy. Ono jich totiž moc nebude, ale zato jsou přesně tím důvodem, proč o tomto filmu netvrdím, že by byl ztráta času. A to i přesto, že jsem mu napálil dvě hvězdy. Prvním bodem je určitě Tanner Buchanan, kterého mám rád už od dob Cobry Kai a tady nezklamal. Druhým je pak závěr, kde se ředitel školy rozpustil tak, že sype jednu hlášku za druhou. Zajímavé sledovat hrozně nevtipnou komedii, aby Vás na konci filmu odzbrojil jeden herec. Jinak se jedná o romantickou komedii poplatnou době, která mě utvrzuje v tom, že současným mladým přestávám čím dál tím víc rozumět, v čemž mě vlastně utvrdil v závěrečné scéně onen ředitel školy. Jak kdyby mi mluvil z duše, ta scéna s DJem je přesná! ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Původní film Taková normální holka je spíše (pod)průměrná americká romantická komedie se zajímavým, ale plytce rozvinutým námětem - což platí i o "obráceném" remaku Takový normální kluk, který se sice nese v duchu (digitální) doby "tiktokerů" a "followerů", zároveň se ale nesnaží o žádnou přidanou hodnotu. Postavy a jejich představitelé jsou veskrz nemastní-neslaní, nicméně jsem byl rád za menší, ale výrazné roličky pro herce z původního filmu. Jelikož člověk ví, jak film dopadne - a to vlastně i bez znalosti předlohy - tak se může alespoň nechat unášet na vlně nostalgie. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Hlavni hrdinka je od prvnich okamziku nesnesitelna. "Dneska si jeste nebyla online". Postrada hloubku. V tomto sladkem kousku jsou sami pekni lide. Promena Rae a Buchanana je hloupa. Film je nezajimavy a nesoudrzny ,ale aspon nespachal zlocin proti humanite. Mlademu vesnicanovi,ktery nevidel Takova normalni holka se to bude libit.Me pobavilo par hlasek jako "to je moje misto v ekosystemu", "fuj to je hnus,co vlastne kone zerou?" ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Tak sa zdá, že Rachel Leigh Cook sa už nedrží len vo filmoch od Hallmarku, ale postupne sa posúva aj na Netflix do trošku iných rolí. Okey, to celkom oceňujem. Na druhú stranu ale je treba povedať, že oproti mnohým iným klasickým romantickým filmom nie je "He´s All That" veľmi iný. Vieme čo sa stane, ako to bude pokračovať, kde nastane zlom a aké bude vyvrcholenie. Všetko toto je nám dopredu úplne jasné. Na druhú stranu však oceňujem film pre jednu vec. Fakt, že je to Netflix film, tak môže ísť do PG-13 alebo R ratingu a postavy jednajú trošku viac skutočne. Nie sú tak idealizovaní ako sa bežne v týchto romantikách stáva. Okrem toho ale tak trošku aj ukazuje, že môžeme mať okolo seba toxických priateľov, ktorí rozhodne využijú príležitosť, aby nám ublížili alebo nás strápnili... a tiež fakt, že všetko to čo si budujeme online je len obyčajné pozlátko a tie veci nemajú dokopy žiadnu reálnu hodnotu. Takže za pár dobrých myšlienok dávam filmu lepší rating než by som udelil normálne, no vo výsledku je to klasická romantická komédia so všetkým čo k tomu patrí. Hodnotenie: B- ()

Sinecod odpad!

všechny recenze uživatele

Ne. Ne, ne, ne, ne, ne. V půlce jsem to vypnula. Šílený dialogy, extrémně nesympatické postavy, děsná hlavní hrdinka, super moderní pozadí příběhu super trapné a prvních cca dvacet minut podivně roztřesená kamera, ze které mě začala bolet hlava. She´s all that mám moc ráda i po těch letech, tohle ale ani nemá cenu srovnávat, protože ačkoliv byla Taková normální holka pubertální romantický film z americké střední školy, pořád to byl miloučký oddechový snímek. Tohle je prostě jen nesnesitelná nablblá marnost. Vyhnout se obloukem! ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v prostorách střední školy Ulysses S. Grant High School, která se nachází v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)

Reklama

Reklama