Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky Taková normální holka. (Netflix)

Trailer

higuain

Je to vlastně přesně takový remake, jaký by člověk v roce 2021 čekal. Sociální sítě jsou všude, pohlaví protagonistů jsou téměř přesně obrácené těm z původního filmu a nechybí ani povinná LGBT vložka - ne že by mi to vadilo, jen je trochu komický, jak se to tam za každou cenu musí nacpat, byť to pro hlavní zápletku nemá prakticky žádný význam. Celkově vzato lehký podprůměr, ale abych řekl pravdu, čekal jsem to horší. ()

Lacike

Remake vyše dvadsaťročného originálu v ktorom sa otočili úlohy. Jak už samotný názov napovedá, tak tentoraz sa povrchná stredoškoláčka snaží premeniť škaredé káčatko na princa. Originál som videl v tom správnom teenage veku, ale mojou srdcovkou sa nestal. Na to bol príliš priemerný a do pamäte sa mi vryla jedine ústredná pesnička, ktorá zaznie aj v remaku. A Rachael Leigh Cooková musí byť samozrejme pri tom. Aj keď obsadiť hneď dvoch hercov z originálu do úplne nových rolí mi pripadalo viacmenej zbytočné. Ale Matthew Lillard tam má aspoň pár vtipných poznámok a pri jeho rozhovore s DJom, ktorý už nepotrebuje žiadny mixážny pult a všetko obsluhuje z mobilu, som sa cítil rovnako starý ako Matthew. Našťastie sa ale stále dokážem vcítiť do postáv stredoškolákov a zabaviť sa na ich problémoch s dospievaním. Tento remake sa vydaril. Chémia medzi ústredným párom funguje perfektne. Ona je dostatočne pekná on je sympaťák, ktorého mám rád už zo seriálu Cobra Kai. Veľa vedľajších postáv a motívov tu nie je. Film má bez záverečných titulkov tesne cez 80 minút. A vďaka svižnému tempu nuda nemá šancu. Je to dostatočne milé a vtipné. Jak vtipný tak zároveň hrozivý mi pripadá ten ošiaľ zo sociálnych sietí. Jak ja som rád, že za mojich školských čias niečo také nebolo. Z toho by sa jeden zbláznil. Alebo bol za totálneho lúzra. Takže celkovo som spokojný. Veľa som od toho nečakal a dobre som sa bavil a 7/10 nemám problém preklopiť na štvrtú hviezdičku. Rozhodne to je nadpriemerný teenage film, ktorý našťastie nemá absurdne pretiahnutú stopáž ako pokračovania Kissing Booth. ()

Marze

Hlavni hrdinka je od prvnich okamziku nesnesitelna. "Dneska si jeste nebyla online". Postrada hloubku. V tomto sladkem kousku jsou sami pekni lide. Promena Rae a Buchanana je hloupa. Film je nezajimavy a nesoudrzny ,ale aspon nespachal zlocin proti humanite. Mlademu vesnicanovi,ktery nevidel Takova normalni holka se to bude libit.Me pobavilo par hlasek jako "to je moje misto v ekosystemu", "fuj to je hnus,co vlastne kone zerou?" ()

Malarkey

Nejdříve si dovolím začít plusy. Ono jich totiž moc nebude, ale zato jsou přesně tím důvodem, proč o tomto filmu netvrdím, že by byl ztráta času. A to i přesto, že jsem mu napálil dvě hvězdy. Prvním bodem je určitě Tanner Buchanan, kterého mám rád už od dob Cobry Kai a tady nezklamal. Druhým je pak závěr, kde se ředitel školy rozpustil tak, že sype jednu hlášku za druhou. Zajímavé sledovat hrozně nevtipnou komedii, aby Vás na konci filmu odzbrojil jeden herec. Jinak se jedná o romantickou komedii poplatnou době, která mě utvrzuje v tom, že současným mladým přestávám čím dál tím víc rozumět, v čemž mě vlastně utvrdil v závěrečné scéně onen ředitel školy. Jak kdyby mi mluvil z duše, ta scéna s DJem je přesná! ()

Sinecod odpad!

Ne. Ne, ne, ne, ne, ne. V půlce jsem to vypnula. Šílený dialogy, extrémně nesympatické postavy, děsná hlavní hrdinka, super moderní pozadí příběhu super trapné a prvních cca dvacet minut podivně roztřesená kamera, ze které mě začala bolet hlava. She´s all that mám moc ráda i po těch letech, tohle ale ani nemá cenu srovnávat, protože ačkoliv byla Taková normální holka pubertální romantický film z americké střední školy, pořád to byl miloučký oddechový snímek. Tohle je prostě jen nesnesitelná nablblá marnost. Vyhnout se obloukem! ()

• Natáčení probíhalo v prostorách střední školy Ulysses S. Grant High School, která se nachází v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)