Válečný film podle skutečných událostí odehrávající se v době druhé světové války v Atlantiku. Bývalá zásobovací loď Lawton B. Evans se vydává na divokou pouť k pobřeží Itálie, kde má pomoci zneškodnit nebezpečná nacistická dalekonosná děla. (cerdax2)

Mamlas odpad!

S přeskakováním jsem se probojoval až do 15. minuty, pak vypnuto. Poslouchat ty hlouposti a sledovat ty hrozné kulisy a zejména ty neustálé detaily obličejů něco žvatlajících postav, to nešlo. (2%) ()

tuctovychlap

nie zlé..vzhľadom na produkciu..potešil Danny Trejo vo svojej 726 filmovej úlohe, he he..a ani Eric BráchoRoztlamenejDržkyJulie Roberts nebol iritujúci ako vo väčšine svojich múvíz..subjektívne niekde na pomedzí troch hviezd, štvrtá kvôli vyrovnaniu uan-stá´-bičiz-voutin´.. ()

cerdax2

Az na vyjimky prijemne uplynula hodinka a pul ve spolecnosti osadky lodi Lawton B. Evans a kapitana v podani Erica Robertse. 55% vizual odpovida investovanym financim, dej je az na par vyjimek bez zaskobrtnuti a nelogicnosti. ()

Lacike

Aj keď to produkoval Asylum a v hlavnej úlohe je shitmaker Roberts, tak to nie je žiadny trápny prehnaný trash, ale seriózny film z druhej svetovej. Dejová stránka funguje a ani raz som si neťukal od trápnosti alebo prehnaných nelogičností na čelo. Aj herci predvádzajú solídne výkony, vrátane kuchára Danny Treja. No a triková je niekde na úrovni Stargate seriálov. Keď proste budete brať ohľad na minimálny rozpočet, tak budete spokojní. Najväčší plus tohto filmu je ten, že aj keď je to lacný Asylum, tak na každej stránke filmu vidno, že sa tvorcovia snažili a neodflákli to ako Willis za jeden deň. 5/10. ()