Již dvanáctý ročník PPV Money in the Bank, ve kterém mají wrestleři možnost ve speciálním mužském a ženském Ladder zápase získat kontrakt, který jim zaručuje zápas o světový titul jejich výběru. Show se uskutečnila 18. července 2021 v Dickies Arena (Fort Worth, Texas). Na kartě se dohromady sešlo sedm zápasů.
1) Pre-Show: Rey Mysterio & Dominik Mysterio vs. The Usos (SmackDown Tag Team Championship)
2) Alexa Bliss vs. Asuka vs. Liv Morgan vs. Naomi vs. Natalya vs. Nikki A.S.H. vs. Tamina vs. Zelina Vega (Women's Money in the Bank Ladder Match)
3) AJ Styles & Omos vs. The Viking Raiders (Raw Tag Team Championship)
4) Bobby Lashley vs. Kofi Kingston (WWE Championship)
5) Rhea Ripley vs. Charlotte Flair (Raw Women's Championship)
6) Big E vs. Drew McIntyre vs. John Morrison vs. Kevin Owens vs. King Nakamura vs. Ricochet vs. Riddle vs. Seth Rollins (Men's Money in the Bank Ladder Match)
7) Roman Reigns vs. Edge (Universal Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

USOS vs Mysterios, čo viac si môžete želať do kickoffu v poradí druhej WWE PPV lajfke s divákmi v tomto roku. To bola PARÁDA. *****. A potom prišiel mega sexi zápas kde bola moja krásna Alexa a Liv Morgan, a po prvýkrát v histórii mala Natalya nielenže pekný, ale vyslovene seeeeeeexi outfit. Samotné obsadenie zápasu sľubovalo kvalitu. Nenaplnilo. Ale aspoň som mohol opäť rozvinúť fantáziu s AB a LM. No čo už. Zápas ***. Vikingovia si to rozdali proti krpcovi a obrovi. A bola to zábava a bol to wrestling. S mierne prižmúreným okom slabších *****. Lashley vs Kofi bola čistá nefalšovaná demontáž palacinkára za 4****. Fuj Fuj Fuj si to rozdala s Queen Charlotte a je vlastne jedno aká by bola kvalita zápasu, pretože Charlotte je tak či tak legenda a Rhea Ripley je jedna z mála “asi žien”, ktorej by som sa inak ako so stredovekými mučidlami s istotou ani nedotkol. Niečo tak odporné sa ťažko hľadá aj v S/M porne to mi verte. Luna Vachon bola oproti tej špine krásavicou. Zápas perfektný, dokonalý, zásluhou oboch. *****. Mužský MITB match komentár asi nepotrebuje. To bola vysoká škola ladder matchov. Absolútna parádna dokonalosť. Desať hviezd. Spolu s Raw women’s championship sa jednalo o zápasy večera, ktoré túto PPV radia medzi najlepšie v histórii WWE. Nakoniec sa Roman opäť pokúsil opäť unudiť všetkých divákov. Najprv príchodom, asi tak pol hodinovým, a potom svojou pomalou dramatickou pochôdzkou po ringu, okolo ringu a vôbec tak nejak. Tento wrestler je omyl omylov. Ale aby zvíťazil, pomáha mu rodina, susedia, kamkovia a nabudúce možno príde aj samoánska Omama. Zápas ale urobili diváci výbornou atmosférou (veď boli naladení ešte od Charlotte a od mužského MITB) a Edge lebo je to Rated R Superstar, legenda. Zápas za ***** a trvám na tom že Head of The debils je debil. No a koniec ? Nuž ….. So, you think you’re untouchable. ()

Nix

Tak jo už jen kick-off stojí za to vidět. Usos vs Mysterios je skvělej a dobře navnadil. Ženský MITB je supr a má dost nečekaný konec, zase se baby nešetřili a předvádí dobré kousky. AJ a Omos jsou super a Vikings mne taky baví, na jejich proporce dělají taky zajímavé kousky. Jasně proti Omosovi je to takový trochu neohrabaný ale je to i tím jak je velkej, ale jinak je zápas opravdu zábavný. Bobby vs Kofi tak tohle je jednostranná nakládačka. Další baby, Rhea a Charlotte proti sobě mají skvělou chemii a jejich zápasy jsou fakt super. A tento není jiný. Pak je tu další MITB tentokrát chlapy a sakra to byl match. Naprosto perfektní a všichni tu předvádí šílený kousky, jeden z těch suprových matchů. No a Roman vs Edge je jasný, jak to dopadne ale průběh matche je fajn. Celkově nadupaná PPV a moc povedená. ()

Johny203

Večer začal slušným Kick Offom ale hlavný program začal neslávne. Ženské MITB bola slabota a tragédia, výsledok však nevadí. RAW Tag team match to vytiahol aby následne prišiel pád v jednoznačnom Mužskom RAW Championship. Tu to bolo prakticky bez odporu takže aj nuda. Ženský titulový zápas to znovu vytiahol a potom prišiel najlepší zápas večera, mužské MITB. To bola špička. Záver potom znovu kvalitatívne klesal, chýbalo mu tempo a zaujímavá bola asi len posledná tretina tohto, viac než, polhodinového (33:10) zápasu. Celkovo sa jedná o mierne nadpriemernú PPV. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Gonna Get That“ od Def Rebel. (TheSpearCZ)
  • Šlo o první WWE (PPV) show, která se konala s oficiálním návratem fanoušků a tudíž koncem ThunderDome éry. (TommyZR)