Ono jak se to vezme, když jsem byl malý, žral jsem to stejně jako třeba pokémony, digimony a podobné dětské seriálovky. Byl jsem kvůli tomu schopný vstávat v 6 ráno a budit celou rodinu. Teď s odstupem 20 let to samozřejmě asi nebude taková sláva, ale nostalgie je nostalgie. Malej Filip dává 5*, velkej Filip by dal tak 1-2*. Sumasumárum - lepší 3*.(22.5.2013)

Není to úplný odpad, protože ať už to byla sebevětší blbost, tak jsme na to dřív hleděli jak vyorané myši. A stejně jako na nejstarší Hvězdnou bránu nebo Pokémony na to mám hezké vzpomínky. Časem se sice mění názory a hlavně kvalita, kterou očekáváme, ale nebudu to kritizovat jen protože se na to dnes už nedá dívat. Stejně se ještě takoví blázni určitě najdou. Jsem zvědavý, jak dopadne filmové zpracování tento rok.(22.1.2017)

• Benedygtus

Toto je opravdu strasna blbost...a pro blbosti vetsinou nemam pochopeni...ale vzhledem k tomu, ze to je jeden ze serialu meho mladi a koukal jsem na to s otevrenou pusou...musim tomu aspon tu 1* dat...pravda je, ze ted bych se na to kouknul uz jen z nostalgie a nebo pro pobaveni, ale to uz by asi muselo byt po pulnoci...(12.8.2010)

• Vitason

Jak to říci, abych zase nebyl za úplného retarda? I jako malý špunt jsem si uvědomoval, že je to hrozná hovadina, ale i přesto jsem se na to pravidelně díval a dokonce si koupil hru na Sega Mega Drive. Důvodů pro toho nepochopitelné chování mě napadá velmi málo. Možná mě k seriálu táhla nápaditost tvůrců, tedy né pokud jde o trapné a stále se opakující vtipy toho tlusťocha a hubeňoura, nebo o to jakým způsobem Strážci porazí hlavního záporáka (ten byl vždy stejný ,,síla Megazordu" bum a bylo po padouchovi. Tou nápaditostí jsem myslel vytváření nových a nových záporáků a někteří byli opravdu zajímaví, kde jinde by jste mohli vidět hrdiny, kteří bojují s oživlým semaforem? A také se mi líbily bitky ve stylu Godzilly, kdy vždy celé kartónové město lehlo popelem. Krabice musely brát víka na ramena, jen co viděly režiséra. Dnes na odpad, tenkrát 3-4*, takže třeba 2*.(17.4.2008)

• sinp

Kultovní věcička, která pouze potvrdila, že pokud už Japonce napadne nějaký nápad, tak by ho měli zrealizovat ve své zemi a pokud možno animovaný (díky bohu že Pokémoni jsou kreslení). Ale zpět k tomuto skvostu, víte o čem to je? - parta teenagerů, kterým nechybí kromě cool vizáže ani inteligence se jednou od pošahaného robota a svítící hlavy dozví, že jejich úlohou je zachránit svět od proradné čarodějky, která na se na měsící pokouší zničit svět se svými kumpány. Pak už nás čeká stále stejné schéma. Čarodějka pošle z měsíce na zem partu kumpánů, těm vždy nakopou zadek, takže se musí přistoupit na tvrdší kalibr. S železnou pravidelností nás tedy čeká jakási parodie na Gappu, Godzillu a nevím co ještě, v "působivém" stvárnění obludy chlapíkem v kostýmu. Schéma skončí nakopáním nebožáka (pardon obludy!) do rozkroku a pohádky je konec. A takhle to funguje 158 epizod a po světě si to získalo silnou popularitu - Dobré ne?(17.9.2005)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

• - Seriál se dočkal své remasterované verze (2010), která zahrnovala nové vizuální efekty, a celkového ladění do komiksového stylu. (cinemag)

• - Herečka, jež ztvárnila Trini (Thuy Thrang) již nežije. Zahynula při autonehodě. (cinemag)