• Redi
  **

  Než přišla puberta a začal chlast, fet a jiné experimentování, tak jsem to samosebou sledoval každý den... co taky jiného, když s tím Supermax vymýval naše děcké mozečky pořád a pořad dokola několikrát denně. Když si představím, že se na to podívám dnes, jen abych se tomu vysmál, tak ani tak bych to nevydržel aspoň pět minut, jaká je to pikachovina. Narozdíl třeba od želv, které měly svou éru ještě před tím, na které bych se podíval i dnes a jen spokojeně zamačkával slzy nostalgie. Takže i když budu tyto chuje hodnotit pohledem o milion let zpět děckýma očima, tak je to i tak řádná debilita. Ale přecejen jsem to sledoval, tak dvě stáry budou myslím akorát a hlavně ne tak pokrytecké jako od většiny místních "odpaďáků", kteří beztak u tv morfovali každý den ;)(8.5.2014)

 • Dronte
  ****

  Ano, je to stupidní. Jenže to jsem zjistil až v před rokem v šestnácti, když jsem Strážce po letech uviděl znova. Strážci vesmíru je seriál mého dětství a to mu nikdo už přes všechny ty odpady nesebere. Nebránil bych se vysokorozpočtovému filmovému remaku. :-) Mimochodem já jsem byl červenej, kteří jste byli vy?(23.9.2008)

 • iantomasik
  **

  Kdo nezažil jako dítě, nikdy nepochopí. A už tehdy nám to bylo se svými kartonovými paneláky krajně podezřelé, nicméně hádkám o to, kdo bude červený, popř. později zelený a bílý strážce to nezabránilo. Černé hodnocení? Ale bože, jmenujte jediný televizní seriál, který v dětech od jejich úzkého věku podněcuje náklonost ke klasickým japonským monster filmům (a dinosauřím robotům, co jsou schopni se spojit v samuraje). Navíc se mi obzvlášť líbí, jak se tvůrci v rámci rasové korektnosti rozhodli zapojit do týmu strážců jak afroameričana, tak asiata .... a navlékli je do žlutého a černého obleku.(15.12.2009)

 • Mleako
  **

  Těžko se to hodnotí. Jako malý jsem to žral a hltal a vstával jsem kvůli tomu o víkendy v sedm, abych žádný díl neprošvihl. Když jsem nedávno viděl jeden díl znovu, tak jsem si říkal, že to snad tvůrci ani nikdy nemohli myslet vážně a točili to jen pro svoje pobavení vzhledem k té céčkové produkci. A jak už někdo říkal, kdyby k tomu přidali pořádnou dávku krve a nějaké to odhalené prso, bylo by to celkem zábavné béčko:)(4.3.2011)

 • ABLABLABLA
  ****

  Když jsem byla malá (aneb taky ten komentář začnu jako polovina zde přítomných), tak jsem se na to vždycky dívala u strejdy. Doma jsem nemohla, tak to pro mě bylo úplně skvělé. Teď kdybych se na to podívala znova, viděla bych, jak je to příšerně natočené, nulové herecké výkony apod.,, ale to nechci, i když třeba by mě to furt bavilo. Kdo ví? Ale stejně je to tu jeden pokrytec vedle druhého.... píšete, jak jste to jako malí žrali, ale stejně tomu dáte odpad... kde je v tom logika? Btw. MORFUJEME!!!!!!!! :) Update rok 2013: V Manchesteru jsem potkala živé strážce vesmíru před fotbalovým muzeem.. Jupí jej... Prostě se jedna parta oblékla jako oni, sešli se na travnaté ploše a na zádech toho druhého proti sobě dělali nájezdy s košťaty ve stylu rytířských turnajů... A o tom to je... Morfování byla vždycky prča ;)(24.7.2009)

 • - Akční scény a souboje zordů jsou použity z japonského originálu Kyoryu Sentai Zyuranger (1992). (cinemag)

 • - Seriál se dočkal své remasterované verze (2010), která zahrnovala nové vizuální efekty, a celkového ladění do komiksového stylu. (cinemag)

 • - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace