Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 156x30 min

• Lolita

Legendární hláška "morfujeme" a neskutečně debilně udělaní záporáci, kteří se, když jim dojdou tríčky, zvětší. Pak se barevní pajdulácí seštelujou do megarobotka a zvětšeného hnusa porazí. Pozn. red.: barevných pajduláků je sem tam trochu jiný počet a sem tam jsou i jinak barevní. Naprosto přesně si dodnes pamatuju na záporáčka, kterému trčel ze zad semafor, a pak se mu legračně kinklal na zádech. Haha!(14.11.2011)

• Benedygtus

Toto je opravdu strasna blbost...a pro blbosti vetsinou nemam pochopeni...ale vzhledem k tomu, ze to je jeden ze serialu meho mladi a koukal jsem na to s otevrenou pusou...musim tomu aspon tu 1* dat...pravda je, ze ted bych se na to kouknul uz jen z nostalgie a nebo pro pobaveni, ale to uz by asi muselo byt po pulnoci...(12.8.2010)

• Marek1991

Týchto šašov, čo morfovali som sledoval, bavil som sa na tom, aj keď to z istej časti bol menší primitivizmus. Dobro tu víťazilo nad zlom, aj keď to malo dospelejší a akčnejší charakter, skôr ako pre malé deti, by som to púšťal takým starším mladistvým, ale na nich to je zas už dosť hlúpe. Takže ťažko tomu nájsť vhodnú cieľovú skupinu, je to divoké a občas trápne.(28.5.2012)

• Ice123

No až se skoro stydim, že jsem se na to koukal, když jsem byl malej (jooo to byly ještě doby supermaxu :D ).... každej díl stejnej scénář: čarodějnice vymodeluje z hlíny postavu, pošle jí na zem, Power Rangers povolaj zordy a jednotlivě prohrávaj, pak se spojí do megazordu (velkej panáček z lega s mečem) a jednou ranou sejmou nestvůru :D:D:D no já se tomu už jen můžu smát... 0%.(18.10.2010)

• kinghome

Ta jedna hvězda z nostalgie. To byli časy, když jsme si na ně ve škole hráli. Jak jsem na to mohl kurva koukat? Taková sračka. A ty výbuchy, TY VÝBUCHY! xD http://www.youtube.com/watch?v=EzDcJMbOYFc Kousek nostalgie, ty efekty a dabing vážně stojí za to.(5.8.2013)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

• - Akční scény a souboje zordů jsou použity z japonského originálu Kyoryu Sentai Zyuranger (1992). (cinemag)

• - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)