Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 156x30 min

• Hakha

Už za mlada jsem tento seriál považoval za strašnou hloupost, a to mě v té době skoro vše bavilo, ale přesto to v sobě něco mělo, jelikož jsem sledoval každý díl, který byl skoro úplně stejný jak předchozí… Intro: http://www.youtube.com/watch?v=usTsQUkJPuY(6.1.2008)

• Phobia

Vrchol demence, hnusu a nevkusu, nehorázný zblitek. Je mi líto děcek, které to sledují - tohle snad musí malého diváka poznamenat na zbytek života. A že je některá TV to ochotná vysílat (třeba i zadarmo), tak za to by se mělo střílet, to je zločin proti lidstvu, mentální pedofilie. 100% pod úrovní nejsmradlavějších filmových fekálií. Ale co, vidět to v pěti letech, asi by to pro mě byl kult :-/.(19.2.2009)

• H34D

Nehorázná sračka, herci jsou příšerní, efekty bohužel ani ne nechtěně vtipné, nýbrž rovnou trapné a ten děj + vše kolem něj. škoda slov to vůbec analyzovat, každý díl je jen slepenec náhodných dialogů, základních dětských problémů a nějaké jakože bitky (samozřejmě absolutně amatérské) pro jejich "vyřešení". Přesto je zajímavé, že seriál zažil svůj, byť menší, úspěch. Je evidentně dělán pro děti, pro malé kluky, kteří nechtějí nic komplikovaného, hlavně že jsou tam roboti, že to svití, bliká a občas se tam mydlí... No jo, i já jsem jako malý viděl pár dílů, ale dnes za střízliva dávám odpádek. 0/10(8.6.2009)

• Lolita

Legendární hláška "morfujeme" a neskutečně debilně udělaní záporáci, kteří se, když jim dojdou tríčky, zvětší. Pak se barevní pajdulácí seštelujou do megarobotka a zvětšeného hnusa porazí. Pozn. red.: barevných pajduláků je sem tam trochu jiný počet a sem tam jsou i jinak barevní. Naprosto přesně si dodnes pamatuju na záporáčka, kterému trčel ze zad semafor, a pak se mu legračně kinklal na zádech. Haha!(14.11.2011)

• VaHo

Hodnotím z pár mlhavých vzpomínek, už si totiž ani nepamatuji o čem to vlastně bylo. Vím jen že tam byly roboti, parta mladých lidí oblečená v divných barevných kostýmech a nějaká čarodějnice. Jako dítě se mi to líbilo, ale když dnes vidím ukázky ze seriálu, tak je vidět, že to byla strašná blbost, ale ta nostalgie...(27.3.2014)

• - Herečka, jež ztvárnila Trini (Thuy Thrang) již nežije. Zahynula při autonehodě. (cinemag)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

• - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)