• Tommy987

Najhoršie je, že si ešte spomínam na časy, keď sa mi to parádne páčilo (to som mal síce nejakých 8-9 rokov, ale aj tak...). Potom som si to pozrel s časovým odstupom, skamenený som sedel na sedačke a hovoril si: "Čo je toto za sr**ku?! Ako som mohol byť taký d**il, že som to pozerával?!" Teraz si prajem vymazať si to nielen z pamäte, ale zo všetkých televíznych archívov, z každého miesta, kde by sa to mohlo nachádzať. Pfuj, roztrhať, zničiť, spáliť a to, čo zostalo, zakopať hlboko pod zem, aby to už nikto nemohol objaviť. Pri tomto otrasnom paskvile je aj "odpad!" málo. -1000000% - výgrc tej najamtérskejšej televíznej tvorby!!!(5.7.2005)

• Phobia

Vrchol demence, hnusu a nevkusu, nehorázný zblitek. Je mi líto děcek, které to sledují - tohle snad musí malého diváka poznamenat na zbytek života. A že je některá TV to ochotná vysílat (třeba i zadarmo), tak za to by se mělo střílet, to je zločin proti lidstvu, mentální pedofilie. 100% pod úrovní nejsmradlavějších filmových fekálií. Ale co, vidět to v pěti letech, asi by to pro mě byl kult :-/.(19.2.2009)

• berg.12

Opravdová seriálová perla. A to bez ohledu na to, že je to seriál určený pro děti. Parta školáků zachraňující svět před šílenou královnou z vesmíru. To se prostě musí vidět. Ten nápaditý "scénář", ty "herecké" výkony, ta "výprava", ty "triky", ten geniální "hudební" doprovod... Ale většině dětí jsou tyhle věci naprosto ukradené a v seriálu je přesně to co ony vidět chtějí. Hvězdičku dávám za to, že se podle mě podařilo natočit prakticky nenatočitelné. Vražedný pokus o přenesení japonské zábavy na americkou půdu.(17.6.2005)

Není to úplný odpad, protože ať už to byla sebevětší blbost, tak jsme na to dřív hleděli jak vyorané myši. A stejně jako na nejstarší Hvězdnou bránu nebo Pokémony na to mám hezké vzpomínky. Časem se sice mění názory a hlavně kvalita, kterou očekáváme, ale nebudu to kritizovat jen protože se na to dnes už nedá dívat. Stejně se ještě takoví blázni určitě najdou. Jsem zvědavý, jak dopadne filmové zpracování tento rok.(22.1.2017)

• Hakha

Už za mlada jsem tento seriál považoval za strašnou hloupost, a to mě v té době skoro vše bavilo, ale přesto to v sobě něco mělo, jelikož jsem sledoval každý díl, který byl skoro úplně stejný jak předchozí… Intro: http://www.youtube.com/watch?v=usTsQUkJPuY(6.1.2008)

• - Seriál se dočkal své remasterované verze (2010), která zahrnovala nové vizuální efekty, a celkového ladění do komiksového stylu. (cinemag)

• - Herečka, jež ztvárnila Trini (Thuy Thrang) již nežije. Zahynula při autonehodě. (cinemag)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)