Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 30 min

• berg.12

Opravdová seriálová perla. A to bez ohledu na to, že je to seriál určený pro děti. Parta školáků zachraňující svět před šílenou královnou z vesmíru. To se prostě musí vidět. Ten nápaditý "scénář", ty "herecké" výkony, ta "výprava", ty "triky", ten geniální "hudební" doprovod... Ale většině dětí jsou tyhle věci naprosto ukradené a v seriálu je přesně to co ony vidět chtějí. Hvězdičku dávám za to, že se podle mě podařilo natočit prakticky nenatočitelné. Vražedný pokus o přenesení japonské zábavy na americkou půdu.(17.6.2005)

• Nin

Morfujeme ! Tyranosaurus ! Šavlozubý tygr ! (o 5minut později) ... A teď se všichni spojíme v něco, co bude vypadat jako Godzila a jedině TAK zničíme to velký monstrum ! ... jo, zlatý časy. (1/10)(1.6.2006)

• Allien.9

Nemůžu jim dát přece odpad!!!(9.12.2008)

• Zíza

Ach, to byly časy, když jsme na sebe řvali: "Morfuju..." XD(25.11.2008)

• Caelos

aneb vrchol debility.(20.5.2009)

• - Akční scény a souboje zordů jsou použity z japonského originálu Kyoryu Sentai Zyuranger (1992). (cinemag)

• - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)

• - Herečka, jež ztvárnila Trini (Thuy Thrang) již nežije. Zahynula při autonehodě. (cinemag)