• F.man

... a jak jsme to na základce všichni žrali, že vy odpadové! Nedávno jsem ale pár dílu viděl a i když sentiment volí neblbnout a nedělat tady ze sebe nějakého kritika, fakt je to na odpad. P.S. víte, že Zordon je rasista? http://www.collegehumor.com/video:1926078 Morfujem(11.1.2010)

Nejlepší seriál roku 1993, kult. Na tu dobu výborné kostýmy a masky a na závěr to nejlepší: souboj megazordu a dračího zordu proti Ritině monstru. No, to díky tomu, že to bylo převzato z japonského originálu Super Sentai. Zbytek si Amíci natočili sami... Hrozně mě dostávají dialogy, které jsou tak ujeté, až jsou nakonec dobrý a skvělé pobaví. V dobrém slova smyslu.(6.1.2012)

• CageDepp

Dneska už nevim, jestli to je taková sračka, jak to vypadá podle hodnocení, ale vim, že na základní škole jsme z toho měli velikou srandu. První na co se kdo zeptal v pondělí ve škole bylo "tak co? Dívali jste se na strážce?" a každej jasně, že jo.. a hnedka všichni začali hulákat morfujem a řvát jméno svýho oblíbence. A bylo hnedka o zábavu postaráno. A to nemluvim o tom co se dělo, když někdo někde sehnal nějakou tu reklamní hračku strážců vesmíru. Tak jenom kvůli této vzpomínce dávam aspoň dvě hvězdičky.(22.10.2009)

ked si to pozriem teraz zdá sa mi že nič horšie v živote som asi nevidel. Bez prdele. nič stupidnejšie asi neexistuje. Ale na druhej strane musím konštatovať že ako malý chlapec som kvôli tomu mal budík na 06:00 pretože na supermaxe začínali Strážci vesmíru a keď si spomeniem ako som dostával zaracha pozerať to stále keď sme sa s bráchom mlátili ako strážci vesmíru v kútiku duše ma zahreje nostalgické teplo :D Jo a ešte: keď som hrával POGY jeden z rady strážcov vesmíru mal hodnotu 25jednotiek čo bolo ako tehlička zlata medzi pogmi :D Jednoducho a jasne ako malému špuntovi ktorý ešte aj na SEGE drzil strážcov vesmíru sa mi to zdal úplne najlepší seriál na svete :))(9.12.2012)

Až moc hejtovaný seriál, který jsem v mládí docela hltal. Pořád dokola stejná šablona, ale na druhou stranu pestrost monster byla unikátní. Na postavy dvou exotů, čarodějky a plno přidrž tašek se nedá zapomenout. S odstupem budiž, není to nic valného, ale jako dítě jsem to miloval a budíček na pět hodin jsem měl vždy připraven.....6/10(12.1.2017)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

• - Seriál se dočkal své remasterované verze (2010), která zahrnovala nové vizuální efekty, a celkového ladění do komiksového stylu. (cinemag)

• - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)