• F.man
  odpad!

  ... a jak jsme to na základce všichni žrali, že vy odpadové! Nedávno jsem ale pár dílu viděl a i když sentiment volí neblbnout a nedělat tady ze sebe nějakého kritika, fakt je to na odpad. P.S. víte, že Zordon je rasista? http://www.collegehumor.com/video:1926078 Morfujem(11.1.2010)

 • cinemag
  *****

  Nejlepší seriál roku 1993, kult. Na tu dobu výborné kostýmy a masky a na závěr to nejlepší: souboj megazordu a dračího zordu proti Ritině monstru. No, to díky tomu, že to bylo převzato z japonského originálu Super Sentai. Zbytek si Amíci natočili sami... Hrozně mě dostávají dialogy, které jsou tak ujeté, až jsou nakonec dobrý a skvělé pobaví. V dobrém slova smyslu.(6.1.2012)

 • CageDepp
  **

  Dneska už nevim, jestli to je taková sračka, jak to vypadá podle hodnocení, ale vim, že na základní škole jsme z toho měli velikou srandu. První na co se kdo zeptal v pondělí ve škole bylo "tak co? Dívali jste se na strážce?" a každej jasně, že jo.. a hnedka všichni začali hulákat morfujem a řvát jméno svýho oblíbence. A bylo hnedka o zábavu postaráno. A to nemluvim o tom co se dělo, když někdo někde sehnal nějakou tu reklamní hračku strážců vesmíru. Tak jenom kvůli této vzpomínce dávam aspoň dvě hvězdičky.(22.10.2009)

 • peto580
  *****

  ked si to pozriem teraz zdá sa mi že nič horšie v živote som asi nevidel. Bez prdele. nič stupidnejšie asi neexistuje. Ale na druhej strane musím konštatovať že ako malý chlapec som kvôli tomu mal budík na 06:00 pretože na supermaxe začínali Strážci vesmíru a keď si spomeniem ako som dostával zaracha pozerať to stále keď sme sa s bráchom mlátili ako strážci vesmíru v kútiku duše ma zahreje nostalgické teplo :D Jo a ešte: keď som hrával POGY jeden z rady strážcov vesmíru mal hodnotu 25jednotiek čo bolo ako tehlička zlata medzi pogmi :D Jednoducho a jasne ako malému špuntovi ktorý ešte aj na SEGE drzil strážcov vesmíru sa mi to zdal úplne najlepší seriál na svete :))(9.12.2012)

 • malylada
  ***

  Až moc hejtovaný seriál, který jsem v mládí docela hltal. Pořád dokola stejná šablona, ale na druhou stranu pestrost monster byla unikátní. Na postavy dvou exotů, čarodějky a plno přidrž tašek se nedá zapomenout. S odstupem budiž, není to nic valného, ale jako dítě jsem to miloval a budíček na pět hodin jsem měl vždy připraven.....6/10(12.1.2017)

 • - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

 • - Seriál se dočkal své remasterované verze (2010), která zahrnovala nové vizuální efekty, a celkového ladění do komiksového stylu. (cinemag)

 • - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace