rublik05 odpad!

Co k této hrůze napsat. Od začátku to působí jako amatérská parodie na akčňák, podle mého názoru kdejaký youtuber začátečník zvládne natočit lepší video, než tohle utřepané peklo. Willis se tradičně mihne jen v pár záběrech, jeho výkon je vyloženě tragický, stejně jako výkony všech zúčastněných herců, jestli se je tak vůbec dá nazývat. Scénář prakticky neexistuje, daný žánr to vyloženě uráží. Kvalitativně je Killing Field víceméně stejný, jako většina Willisových filmů z posledních let. Je smutné, v čem všem je tato legenda schopná se objevit. 0/10. ()

Wacoslav1

No vida Vyliž se zlepšuje. Tentokrát už to nebude na odpad, ale pořád nic světabornýho. No uvidíme co ten Reactor který nevypadá nejhůř, ale nechvalme dne před večerem...15% ()

silentname

Tieto "akčné thrillery" s Brucom Willisom sú skutočne už taký malý zázrak. Je obdivuhodné, že sa do toho Bruce neustále vracia. Znovu a znovu. Mám 3 teórie prečo do toho ide... a ak ste na ne zvedaví, prečítajte si môj komentár k filmu "Out Of Death". Tento film je možno trošku lepší, no to nemení nič na tom, že ide o ďalší absolútne amatérsky akčný počin, ktorý podľa mňa nepoteší absolútne nikoho. Maximálne ľudí, ktorý nikdy nevideli ani jeden akčný film. Ale je to spracované tak neskutočne debilne, že sú tu do očí bijúce nezmysly. Chete príklad? Počas autonaháňačky jeden z našich hrdinov zastaví, aby naložil niekoho k sebe. Pričom je prenasledovaný zloduchmi. Z toho ako sú scénky zostrihané to pôsobí, že sú tesne za sebou. No potom to vyzerá, ako keby im odbehol tak na minútu. Aby mal čas naložiť kolegu. Potom tu máme postavy, ktoré mali potenciál niečo reálne aj ukázať, no vo výsledku absolútne nevyužili potenciál a slúžia tu dokopy len ako týpci so zbraňami. Pričom to pôsobí, ako keby mohli pre film znamenať niečo viac. Takéto jednanie s postavami ma vždy irituje. A čo sa zloduchov týka, tak sú často neskutočne povykrádaní z iných filmov. Frank pôsobí ako keby hral Le Chiffra z "Casino Royale" (mínus všetka charizma) a naopak Violet vyzerá ako keby jej najväčším idolom bola Margot Robbie v role Harley Quinn. Čo podľa mňa funguje? Chad Michal Murray je okey a Swen Temmel sa snaží niečo hrať. Bruce tu toho moc nemá čo na prácu a väčšinou je zviazaný. Mimochodom nie som si úplne istý ako vážne tu bolo zranenie jeho postavy. Prečo? Lebo miestami pôsobí, že omdlie, inokedy je zase veľmi čiperný. Čo však ešte musím filmu uznať, že je tu absolútne najkomickejšia smrť postavy, akú som kedy videl. Ten moment, keď sa mu podarí vytiahnuť zbraň a v dôsledku zrážky sa omylom strelí do hlavy nemá chybu. Uznávam. Inak je však toto neskutočne lacný film, ktorého ignorovanie nikomu neuškodí. Hodnotenie: D+ ()

bourec odpad!

K zjištění, že další film s  s Vylišem je sračka stačilo dvacet minut. Pobíhání, rvačky jak ze základky , a herci, který do jednoho maj problém s chlastem, botoxem a drogama už nikoho nezaujmou.Děs. 0%. ()

oveckaoa odpad!

Tyhle filmy jsou urážkou akčního žánru ( o thriller to ani nezavadilo) tohle působí tak amatérsky a trapně, že kdybych šel po ulici a dal kameru prvnímu náhodnému chlápkovi nebo ženské  s tím, že ať si natočí akční film natočil/natočila by to nejspíše lépe. Tak, že 2 policajti sledují prodejce drog dojde k přestřelce jednoho (Willise) postřelí a unesou a druhý uteče k jakési chatě kde žije chlápek co přišel při nehodě o ženu a dceru a má vše na salámu . Mezitím tam doběhnou další ti dealeři i se zraněným Willisem a celý film se tam nahánějí.  Herci jsou příšerní (ženská zde střílí z brokovnice takovým způsobem, že by nebyla schopna se trefit ani z vzdálenosti jednoho metru do traktoru, jeden maník jde po nich s holými pěstmi a diví se, že mu nikdo neřekl, že si má vzít zbraň, druhý proti nim jde s nožem, hlavní záporák chce mučit Willise příborákem a jeden co ho hlídá je tak podělaný, že se ho bojí ačkoliv je Willis většinu filmu svázaný na židličce). Ve filmu je i snad nejtrapnější automobilová honička co kdy vznikla ty auta se ani nesnaží se dohnat ačkoliv to co uniká je šunka a to co ho pronásleduje je několikanásobně kvalitnější a dohnalo by ho úplně bez problémů.     0 procent ()

borec999

Amatérska nuda, ktorá je o niečo lepšia ako predchádzajúci Willisov skvost- Apex. Čo je však identické, je stále rovnako znudený Bruce podávajúci s prehľadom jeden zo svojich najhorších výkonov kariéry. Strata času a tiež dosť smutný príklad toho, kam sa dá klesnúť (od tvorby kultových filmov), ak máte svoju profesiu totálne na háku. 15% ()

BOURQUE

D-čkový scenár s hromadou amatérskych postupov a klišé riešení. Účinkovanie Bruce Willisa v takýchto filmoch už nás ani neprekvapí. Je čoraz smutnejší vidieť to, že kam sa poklesol. Keď film vynecháte, tak neprídete o nič. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

johnsnow

Tak toto je prototyp toho ako filmy zásadne netočiť. Respektíve ako sa majú točiť aby boli na piču a nedávali zmysel niektoré scény. Takže čo sa týka zápletky, tá ujde. Herecky je to v pohode, Willis sa síce prenudí ale aspoň hláškuje (a na počudovanie to má vtipnú iskru), Murray je skvelý, ten policajt stojí za hovno ale dá sa, záporáci sú banda kokotov a pičí a robia jednu hovadina za druhov. Akčné scény sú také nemastné, neslané ale čo sa týka najvúäčšieho prúseru sú pasáže kde asi 3 krát za celý film hrdinovia prebehnú meter okolo záporáka a ten akurát zreve shit ale nestrelí po nich. Avšak najviac musím vypichnúť scénu kde náš policajt zloží jednu záporáčku a druhá sa k nemu priblíži od chrbta s brokádou a miesto toho aby ho zabila tak sa naňho vrhne a začne ho mlátiť. Avšak kebyže tento film dostane ešte označenie komédia, tak to bude fungovať, lebo takto dobre som sa už dlho nezasmial. ()